Вам телефонограмма• 01 сентября 2024
Шукаю кпт спеціаліста і бачу
На платформі плесо дами по 26 років з досвідом 5 років. Це як?
Сижу_и_плачу• 01 сентября 2024
Я також помітила,тільки в іншому додатку. Там деяким і по 21-23. Звичайно зрозуміло,що толку від них не буде
Вам телефонограмма
• 01 сентября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
І де шукати? :(
Кручу хвости• 01 сентября 2024
В 17 в інститут. +4 роки 21 бакалавр, на старших курсах вже якась практика підробіток. От і в 26 5 років стажу
Снегопадка• 01 сентября 2024
Я ходила в псих лікарню , лікар яка мене лікувала молода.
Я завжди віддавала перевагу старшим.
У моєму випадку старша мені не зайшла.
А зайшла моя лікарка молода . От я їй повірила і вона мені допомогла дуже.
То були АДи і терапія в неї. В старшої лікарки я теж пробувала терапію , ну то жах був. Зверхня баба, неприємна , фу.
Я завжди віддавала перевагу старшим.
У моєму випадку старша мені не зайшла.
Вам телефонограмма
• 01 сентября 2024
Ответ дляСнегопадка
Я завжди віддавала перевагу старшим.
У моєму випадку старша мені не зайшла.
Я завжди віддавала перевагу старшим.
У моєму випадку старша мені не зайшла.
Мова не про психіатра. Психіатр само собою. Мені треба кпт терапія для окр.
Снегопадка• 01 сентября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Так я знаю , я проходила кпт у своєї
Вам телефонограмма
• 01 сентября 2024
Ответ дляСнегопадка
Я завжди віддавала перевагу старшим.
У моєму випадку старша мені не зайшла.
Я завжди віддавала перевагу старшим.
У моєму випадку старша мені не зайшла.
А як ви терапію отримали? Я у кого з психіатрів не запитаю, ніхто не дає таких послуг.
Вам телефонограмма
• 01 сентября 2024
Ответ дляСнегопадка
Так я знаю , я проходила кпт у своєї
Або можете рекомендувати?
Снегопадка• 01 сентября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Чому ?
Дуже дуже вумна• 01 сентября 2024
Ну якщо вони не лікарі а просто психологи з курсами КПТ, то цілком могли 5 років досвіду отримати.
Снегопадка• 01 сентября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Або можете рекомендувати?
Я пошукаю і скину вам.
Ще раз кажу що треба пробували .
Ну моїй десь 31 рік. Вона молода.сопчатку я теж скептично поставилась і пішла до іншої старшої.
Ще раз кажу що треба пробували .
Мамзелькіна• 01 сентября 2024
Ответ дляСнегопадка
Я завжди віддавала перевагу старшим.
У моєму випадку старша мені не зайшла.
Я завжди віддавала перевагу старшим.
У моєму випадку старша мені не зайшла.
А в мого сина, 19 років, інший досвід. Від старшої був приємно вражений, багато чого розібрали і він змінив своє ставлення, повернувся до життя, можна сказати. А після молодої (не така, що відразу після універу) ще додатково знадобилась допомога
Снегопадка• 01 сентября 2024
Ответ дляМамзелькіна
Так , тому треба шукати свого лікаря.
Мамзелькіна• 01 сентября 2024
Ответ дляСнегопадка
Так , тому треба шукати свого лікаря.
З цим згодна
Вам телефонограмма
• 01 сентября 2024
Ответ дляСнегопадка
Чому ?
Тому що це спеціалізація психолога, а не психіатра.
Вам телефонограмма
• 01 сентября 2024
Ответ дляСнегопадка
Я пошукаю і скину вам.
Ще раз кажу що треба пробували .
Була б вам дуже вдячна.
ПлюшкамиБалуюсь• 01 сентября 2024
Почали практику ще до спеціалізації в КПТ, просто як психолог. Ось звідки і такий стаж. Це не весь стаж в КПТ. І перевіряйте їх сертифікати, навчання КПТ це сертифікат про 4-5 років навчання + вища освіта психологія
ПлюшкамиБалуюсь• 01 сентября 2024
Відкидаючи молодих таких ви будете відбирати інших по віку і можете обманутись. Часто психологія це друга вища у людей і там стажу реально буде ще менше
Вам телефонограмма
• 01 сентября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Вищу освіту перевіряю, це зазвичай держ. Внз з дипломом бакалавр чи магістр, можна перевірити по коду. А як перевірити кпт сертифікати?
Вам телефонограмма
• 01 сентября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Мене смущає навпаки завеликий стаж, а не замаленький.
66сезон666серия• 01 сентября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Тоді вам треба КПТ-терапевт, який закінчив УІКПТ, або який ще навчається.
Всі інші спеціалісти після короткострокових неакредитованих програм можуть виявитись неефективними.
В 26 років може бути 5 років досвіду, але важливі не роки, а кількість проведених консультацій, особиливо під супервізією.
В мене є колеги до 30 років, начаємось разом, вони дійсно дуже гарні спеціалісти, не зважаючи на молодий вік. Але на сторонніх платформах вони не працюють.
66сезон666серия• 01 сентября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
В Україні є один єдиний ВУЗ, який готує когнітивно-поведінкових терапевтів - це УІКПТ. І це не річна, а 4-річна програма. Так, звісно, ви маєте перевірити принаймі сертифікат про закінчення 4-річної програми.
Але і це ще не все) Ще є акредитація, її проходять не всі, перелік акредитованих КПТ-терапевтів є на сайті УАКПТ.
Але є багато неакредитованих навчальних програм різної тривалості від 3 тижнів до 3 міс. І після таких курсів багато психологів називають себе КПТ, а потім клієнти від них йдут з переконанням, що ’КПТ не працює’.
Це такий біль сучасної психотерапевтичної допомоги в Україні(
Вам телефонограмма
• 01 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
А що означає’на сторонніх платформах’ не працюють? Ви маєте на увазі, працюють самостійно чи як їх шукати?
Вам телефонограмма
• 01 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
Так, я розумію, в мене є знайомі псизологи в інших напрямках, цей розброд і шатаніє дійсно проблема.
Стигла полуниця• 01 сентября 2024
Ответ дляСережкинаЯ
Вони такі специ,як як я Олімпійська чемпіонка.
Это точно. Как-то обратилась в телеграм в группу, где оказывали бесплатную психологическую помощь. Админ назначит мне встречу со специалистом онлайн. Когда связалась с ним, с той стороны экрана сидел ребёнок в руках и сказал, что она Дарья Игоревна))) когда я описала проблемы, она посоветовала мне какиеиантилепресанты пить))) хотя у меня была не депрессия, а проблемы из-за войны))) короче, я пошла потом в группу с платными специалистами и уже там долго выбирала с кем буду работать.
ПлюшкамиБалуюсь• 01 сентября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Просто їх наявність, не треба по коду прям перевіряти, ще не зустрічала щоб хтось таке підроблював. Просто прочитайте сертифікат по КПТ, скільки там вказано годин/років. Якщо це сертифікат після дводенних курсів, то це не воно. КПТ вивчається 4-5 років
66сезон666серия• 01 сентября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
шукайте на професійних сторінках в інстаграм, можете забивати в пошук психолог КПТ. Але обов´язково перевіряйте КПТ-освіту.
Умови роботи на різних платформах як для спеціалістів жахливі, і там погоджуються працювати психологи, у яких є проблеми з пошуком клієнтів.
Якщо наприклад вартість консультації 1600-1900 грн, і не всіх бажаючих можна впихнути в робочий графік, то навіщо працювати на платформі, де психолог отримає біля 1000 грн, і ще і з певними умовами)
На вік не зважайте, молоді психологи круто працюють, якщо професіонали.
Вам телефонограмма
• 01 сентября 2024
Ответ для66сезон666серия
Дякую!