Реанимация• 01 сентября 2024
Мало заробляю
Дівчатка, хелп)
Зараз працюю представником виробника побутової техніки. Зп виходить 18-19 000, ще підробляю написанням курсових, дипломних. Але в мене депресія через те, що з такими заробітками я ніколи не куплю власне житло. Мені вже 25, а вдалось відкласти не так багато. Так як, постійно орендую житло. Десь місяці два в мене жахлива апатія, в голову не приходять нові варіанти заробітку. Що порадите? Я за освітою вчитель, тут теж не дуже зароблю, пробувала репетиторство, але якщо не багато учнів, то це не дуже вигідно
Точная копия плова• 01 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Можно и 50! С каким результатом?
Успех - это количество попыток.
Ответ дляМиссис Буркул
Думаете из невоспитанных, неграмотных детей вырастут патриоты своей страны? Если не вкладывать в образование и культуру, не поднимать престиж таких профессий, финал будет печальный. В масштабах страны.
Что-то в этой теме про патриотизм молчок, одни разговоры за кошельки и нищебродство.
А я женатая• 01 сентября 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Кого это в нашей стране интересует - хотя нет, патриотов пытаются растить в основном правда на пропаганде. Но там тоже много сил и средств не нужно, уж точно не 4тыс у е учителям
Ответ дляMoon shine
Для того, щоб назбирати на житло, треба виходити заміж за багатшого і відкладати свою зп, а не витрачати її на харчі, або не вискакувати заміж і будувати собі кар´єру, мати ухажорів, але не бігти заміж.Ви вийшли заміж на бідного, сама по суті вчителька і хочете назбирати на житло? Якась утопія.
Для того, щоб назбирати на житло, треба мати освіту та професію, яка дозволяє добре заробляти + навики, за які багато платитимуть працедавці.
Чебураха з перцем• 01 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Женщины идут спокойно в СБУ, полицию, внешнюю разведку и нормально зарабатывают без всяких инвестиций! Например в спец связи и каких то там перевозках. Сидеть кнопки давить на пульте много мозгов не надо, а зарплата тыс 70-80 в тылу.
Ви в яких військах працюєте?
А я женатая• 01 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Училок заменил телемарафон!
Растить людей без критического мышления вообще недорого.
Moon shine• 01 сентября 2024
Ответ дляviter33
Це так. Але точно не виходити заміж за скупердяя і віддавати свої копійки на харчі.
Умничка-помощничка• 01 сентября 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Не говорите глупостей. Педагог социально важная и уважаемая профессия для общества, и беда нашей страны, что важные профессии оплачиваются так, что на самое необходимое не хватит.
суспільство начинається з того,що вкладають в голови в школах.
для цього вчителі повинні бути розумними...а у нас,з такими ’купленими дипломами’--- чекали зарплату 4 тис.єнотів.
--
слідуюший крок- закриття шкіл та звільнення вчителів. на периферії вже почалося.
--
Блиск думки• 01 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Женщине развестись сейчас значительно проще , чем снова выйти замуж, при нынешнем нарастающем дефиците мужиков грошеприносящего возраста.
Не трендіть. Не бачу я дефіцита. Принаймні в Києві. Валом скрізь
Ответ дляМиссис Буркул
Недавно в якійсь з тем педагог відписувалася, що має 70-80 тис.грн. в міс - 50% з/п в приватній школі, 50% - репетиторство.
Не знаю, чи правда, але до репетиторів з англійської, математики та історії (НМТ-шні предмети) черга розписана на рік вперед, навіть онлайн і ’втиснутися’ було нереально
Ответ дляУмничка-помощничка
--
Ну ну давайте тут еще повтирайте про разумное светлое вечное за 7500 грн
лучше уж похоронным агентов в Ритуале по 5000 грн с покойника иметь, там тоже разумное светлое и вечное
Всех анонимов аноним• 01 сентября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Автор, вы молодец, что стремитесь иметь жилье.
Это небыстрый путь. У вас есть профессия, пусть понемногу, но вы откладываете.
Вы снимаете комнату? Сколько уже отложили?
Если будете впадать в апатию, то потом начнётся депрессия.
Тише едешь -дальше будешь.
Я не знаю никого, кто к 25 сам заработал на жилье - всегда или наследство, или помощь родителей.
Тише едешь -дальше будешь.
Я в 26 купила в кредит. В 29 уже выплатила. Но тогда времена не такие были. Покупала за 27К двушку. Зарабатывала очень много по тем временам. Плюс подработка была . У мужа военного была з-та 800 грн, у меня 5 тыс. Доллар был 7.
А я женатая• 01 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Автора темы эта проблема не трогает
У автора проблема что её желания давно в конфликте с её действиями. Она вступила в семейка которая меньше всего заинтересована в какой-то её отдельной квартире
Дама_из_рекламы• 01 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
Не варіант. Я заміжня, чоловіку батьки хочуть купити житло, але там мама настільки авторитарна, що я і так не буду там господинею. Хотіла б на своє назбирати, хоча б 1 кімнатну.
Розводитись.У вас все одно нема сім´ї. Ви не ЗА чоловіком. Ви не команда, ви окремо. З такими нюансами як авторитарна свекруха треба було залишатись коханцями та кайфувати у свободних відносинах. Вам всього 25 років. А у вас голова забита тільки тим щоб РОБИТИ, РОБИТИ. І це у вас ще нормальна зарплата. А як будете з дитиною, то зарплата зменшиться, бо і командировки будуть під питанням і після роботи будее думати про дитину, а нє про роботу. Ви замужем, але мислення як у одиначки покинутой усіма. Це не правильно.
Точная копия плова• 01 сентября 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я вас не знаю. А я писала о тех людях, кого я знаю. Конечно, есть разные случаи.
И вы правы в том, что время другое было.
Когда доллар был 7-8, моя з/п была 2000 грн, и на неё можно было жить.
Всех анонимов аноним• 01 сентября 2024
Ответ дляТочная копия плова
🕊️🌹
Ответ дляНіка Найз
Хотела бы развестись, уже давно бы развелась, значит понимает что второго замужа уже не будет.
Не завжди
деколи люди ’пливуть за течією’, хоч і є внутрішній дискомфорт
Для змін - потрібна сильна ’встряска’.
Очевидно. такої ’встряски’ в автора ще не було.
Для змін - потрібна сильна ’встряска’.