Реанимация• 01 сентября 2024

Мало заробляю

Дівчатка, хелп)
Зараз працюю представником виробника побутової техніки. Зп виходить 18-19 000, ще підробляю написанням курсових, дипломних. Але в мене депресія через те, що з такими заробітками я ніколи не куплю власне житло. Мені вже 25, а вдалось відкласти не так багато. Так як, постійно орендую житло. Десь місяці два в мене жахлива апатія, в голову не приходять нові варіанти заробітку. Що порадите? Я за освітою вчитель, тут теж не дуже зароблю, пробувала репетиторство, але якщо не багато учнів, то це не дуже вигідно
Ніка Найз• 01 сентября 2024
Ответ дляКлевотница
По якому предмету ви вчитель?Як варіант репетиторство,але то треба починати з школи дітей набирати.Є дуже прибутково,фахові репетитори загружена.але там має бути рівень високий.Крім заробіток навряд чи вийде.А декрет то ваші доходи в нуль забере.
Я так поняла, что автор не хочет репетиторство. Слишком хлопотно да и уровень видимо не тот, просто она игнорирует вопросы.
Аноним_• 01 сентября 2024
Только тролли в 25 лет сами заработали на каартиру
Ніка Найз• 01 сентября 2024
Ответ дляАноним_
Айтишники и врачи все троли
Ніка Найз• 01 сентября 2024
Стоматологи работают 7 дней в неделю без выходных и праздников-троли однозначно!
Диви яка я пава!• 01 сентября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
суспільство начинається з того,що вкладають в голови в школах.

для цього вчителі повинні бути розумними...а у нас,з такими ’купленими дипломами’--- чекали зарплату 4 тис.єнотів.
--
слідуюший крок- закриття шкіл та звільнення вчителів. на периферії вже почалося.
Покупать диплом Драгоманова, серьёзно?
Клевотница• 01 сентября 2024
Ответ дляАноним_
Ні,є не багато і навіть дівчат.Моі однокурсники після політеху в хвіст і гриву з 21 років пахали.Подружка в міжнародній компанії.мови ще знала,то пів світу облітала,зарплата була достатня.Тисяча доларів то була середня зарплата в 2000 х для декого.Навіть дехто мав 2-3.Але то мозок має бути крепкий.Ми з сестрою пізніше купили,погодки,на курс різниця.Вона дуже успішна з чоловіком,пішла і пішла.
Диви яка я пава!• 01 сентября 2024
Ответ дляАноним_
Не, продали бабушкину, родители добавили, дитё вложило свои 500$ - это и есть ’сама купила в 25’
Ніка Найз• 01 сентября 2024
Ответ дляКлевотница
Ну так это ж языки знать надо....
Клевотница• 01 сентября 2024
Гроші треба заробляти змолоду.Пахати без продиху.Там після 35 вже вималюється.Ну так було в моєму випадку,ні про що не шкодую.
автор Реанимация • 01 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Автор хочет легкую работу, шо бы ничего не делать, ничего не вкладывать, ничему не учиться и опа! Квартира! При этом сама ничего не умеет делать и не хочет учиться.
З чого такі висновки?
ГоловнаЯ• 01 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
Не варіант. Я заміжня, чоловіку батьки хочуть купити житло, але там мама настільки авторитарна, що я і так не буду там господинею. Хотіла б на своє назбирати, хоча б 1 кімнатну.
Наф... такой муж
автор Реанимация • 01 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Например Айти курсы? Курсы медсестер? Это только так навскидку по работе. Без новых знаний Вам пожизненно чайники продавать за 10 000 грн грязными.
Я записалась на курси веб та графічного дизайну)
Ніка Найз• 01 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
З чого такі висновки?
Вас не устроил не один вариант предложенный форумчанками.
Клевотница• 01 сентября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Наф... такой муж
Ну.я так розумію автор не розглядає розлучення.Тому чоловік є і буде.Тут тема про те,де заробити.
7_кг_рыбы• 01 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
З чого такі висновки?
С вашего игнора всех адресованных вам вопросов, судя по всему
Оябунчик• 01 сентября 2024
Ответ дляКлевотница
Це в IT? Там гарні зарплати
Ніка Найз• 01 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
Тогда молодец. Считайте что квартира уже Ваша!
ГоловнаЯ• 01 сентября 2024
Ответ дляКлевотница
В її ситуації - ніде! Бо і перевчатися вона не може... але все ж таки питання до неї - нащо їй життя витрачати на отаке?
ТихоЯ• 01 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
Менять мужа на нормального. А не мамину царапинку. Это будет намного меньшая проблема, чем то, что вам предстоит с таким мужем в дальнейшей жизни. И депрессия пройдёт и апатия
автор Реанимация • 01 сентября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Це все через комплекси, проблеми з самооцінкою, не любов до себе. Мене з дитинства вчили, що я маю сама себе забезпечувати, та навіть зараз мої рідні вважають, що це норм жити з чоловіком 50/50.
автор Реанимация • 01 сентября 2024
Ответ дляТихоЯ
В мене страх, що інші такі самі. До цього я зустрічалась та жила з хлопцем де теж за все платила сама.
автор Реанимация • 01 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Ще потрібно себе реалізувати в цій сфері
автор Реанимация • 01 сентября 2024
Ответ дляКлевотница
Ви молодець, а де працювали?)
Дама_из_рекламы• 01 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
Це тут винна і я. Мені батьки ніколи не допомагали і я звикла за все платити сама, тому і в шлюбі багато що почала оплачувати((
Чим вас привабив чоловік, що ви вирішили вийти за нього заміж? Задумайтесь та спогадайте, коли проклюнулось те відчуття що цей чоловік вам потрібен. Як ви сприймаєте кохання до себе. Що повинен зробити чоловік щоб ви могли сказати що він вас кохає?
ТихоЯ• 01 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
У вас есть шанс в своей взрослой жизни это изменить. Авторитарная мама - это очень плохо, 99% что ваш брак рано или поздно закончится разводом, вспомните мои слова. Или Вы будете очень несчастливы и очень сильно страдать в этом браке
7_кг_рыбы• 01 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
-а можно ещё в Европу уехать жить
- ну, это ж надо билеты ещё купить
ТихоЯ• 01 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
Потому что вы находите таких. Когда вам попадается нормальный, пугаетесь, что вы такого недостойны и сбегаете. Ищите психологическую литературу на эту тему, за пару лет поставите себе голову на место, если без психолога
Дама_из_рекламы• 01 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Ну не хоче вона репетиторство, то і що? не всі готові переступити через себе.
автор Реанимация • 01 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Я займалась репетиторством, але якщо не так багато учнів, то воно не було мені вигідно. Почала писати дипломні, курсові, то там більше виходить.
Дама_из_рекламы• 01 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Айтишники и врачи все троли
Не розказуйте. Багато айтішніків знайомих. ніхто з них не циклиться на купівлі квартири. Вони ще не вирішили де хочуть жити. Лікарі в 25 це смішно. 6-8 років тільки навчання. У 25 вони ще нічого не заробляють.