ОливьЕЖечка• 01 сентября 2024
Покажите вашу небрендовую сумку на осень
Покажите ваши сумочки на осень в бюджете до 3-4к.
Астановитесь• 01 сентября 2024
Могу показать летнюю, относила 4 месяца, легкая, удобная, фурнитура нравится. 1600 грн.
У меня 3 сумки коч, эта ничем не хуже, а форма и как лежит на плече, ещё удобнее.
Та_все_ок_будет• 01 сентября 2024
АсобеннАя• 01 сентября 2024
На осінь немає, в мене їх в принципі дві, чорна і біла, на всі сезони.
Спасу мир• 01 сентября 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Моїм вже більше 2 років, задоволена. Рижу тягаю кожен день.
Вам 85 лет?
Чудовий каламбур• 01 сентября 2024
Ответ дляСпасу мир
Вам 85 лет?
А что не так? Мне тоже рыжая очень понравилась.
Галя із Дарниці• 01 сентября 2024
Ответ дляСпасу мир
Вам 85 лет?
Щось не видно ваших сумочок 😆
Галя із Дарниці• 01 сентября 2024
Авторе, моїй «на осінь» вже четвертий рік пішов. Все літо з нею ходила. Відчуваю, що завтра з рюкзаком піду
Там-тарарам• 01 сентября 2024
Гляньте бренд Parfois. Не дорогі,але на свою ціну досить пристойні. Це Португалія здається чи Іспанія.
Стриптизерка• 01 сентября 2024
Свои не покажу, у меня брендовые)
Вот понравилась такая, цены не знаю, у видела рекламу у блогера, там ок. 60 оттенков замши
ОливьЕЖечка
• 01 сентября 2024
Ответ дляАстановитесь
Обожаю сумочки полина)
ОливьЕЖечка
• 01 сентября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
И мне понравилась)
ОливьЕЖечка
• 01 сентября 2024
Ответ дляТам-тарарам
Хотелось бы кожаную. Но парфуа красивые,мне нравятся они
Кокосиха• 01 сентября 2024
Ответ дляСтриптизерка
Свои не покажу, у меня брендовые)
Почему свои брендовые не покажите? На фото сумка пошита кем то и где то
Може ще третю?• 01 сентября 2024
А я підсіла на українського виробника Diamond. Сумочок багато. Улюблена для роботи сумка-рюкзак. В неї влазить все (документи, ноут) і купа кишеньок, що для мене дуже зручно. Зараз замовила у них на відшив такий самий в шкірі медуза в білому кольорі.
Ще одна робоча біла, ззовні лише одна кишенька позаду, але вона на три відділення. І бігова на літо на три відділення. Ця модель 169 у них в 19 шкірах і ходова, бо дуже зручна. Шкіра медуза в житті крута, як 3д, не витирається/затирається, легко миється.
Взагалі у них дуже багато моделей на будь-який смак і можливість відшити сумочку в потрібній шкірі, що є плюсом.
Раз одела не бу• 01 сентября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Купила зимой в Польше сумку их бренда, wojas, кожа, до 3000. Ношу полгода, и, честно, более качественной сумки у меня еще не было. И кожа, и подкладка, и фурнитура - вообще как новые. Никакие корсы и тд и рядом не стояли. Рекомендую
ДолькиКабана• 01 сентября 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Тут у всех Биркин и Шанель
И Прады с Луи Виталями!!!
Стриптизерка• 01 сентября 2024
Ответ дляКокосиха
Потому что просили небрендовые показать. И показывала я уже свои не раз, не хочу
Та_все_ок_будет• 01 сентября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Дякую. Це, до речі українське виробництво, Лев Любінін. Взуття в них не на мій смак, а серед сумок можна вибрати) Недавно ще і гаманець замовила.
Та_все_ок_будет• 01 сентября 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
И мне понравилась)
Це Лев Любінін. Зайдіть, гляньте. Там багато різних.
Чудовий каламбур• 01 сентября 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Спасибо! Посмотрю. Хочу себе что-то новенькое.
Та_все_ок_будет• 01 сентября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
А що за сумка? Гарна
Залізний занавіс• 01 сентября 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
А где рыжая?
Залізний занавіс• 01 сентября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Невдала реклама точки на Даринку.