Аноним НаВсеГда• 31 августа 2024
Допоможіть динозавру. Зручна сумка школяреві для контейнерів з їжею
Мешкаємо за містом.
Школа - в місті.
Туди-назад на маршрутці.
Відповідно даю судочки/контейнери/термоси з їжею аби поїв.
А дитині псіхує, бо незручно то носити.
В рюкзак не влазить. А сумки типу торба тряпкова - не зручно.
Колись бачила такі спец сумки для термосів, їжі... Але я динозавр формальний, я не шарю в тому всьому... Пошукала-не знайшла.
Можливо підкажете як воно називається... Або якесь розумне рішення в нашому випадку дасте.
Школа - в місті.
Туди-назад на маршрутці.
А дитині псіхує, бо незручно то носити.
Свій варік• 31 августа 2024
Сумка холодильник, бачила в колеги не велику, буквально на два контейнери і термос. Теж собі хочу пошукати таку пізніше. Вона і взимку тепло потримає.
Живчик-счастливчик• 31 августа 2024
Погугліть сумка або термосумка для ланчу. Але тягти на собі у маршрутці рюкзак, окрему сумку, форму для фізкультури і змінне взуття - це треш. Краще великий рюкзак,куди все влізе
Аноним НаВсеГда
• 31 августа 2024
Ответ дляСвій варік
О, дякую. Погуглю
Свій варік• 31 августа 2024
Я б собі взагалі взяла таку недорогу риночну сумку чоловічу через плече, необхідного розміру. Бо те що в руках, не люблю носити, як і великі на плечі.
Аноним НаВсеГда
• 31 августа 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
У мого в тому рюкзаку буде фарш, завернутий в зошити)))
Organic• 31 августа 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Неа
Щось таке шукайте. Але то треш все вмістити в рюкзак
Аноним НаВсеГда
• 31 августа 2024
Ответ дляOrganic
О, супер. Дякую
празники не помню• 31 августа 2024
У нас дети в средних классах просто брали деньги и покупали еду на большой перемене в Кулиничах через дорогу.
Согласна, что ото все таскать - это капец. Вспоминаю времена, когда еще водила и забирала - рюкзак тяжеленный +сменка+форма - это уже очень много и громоздко. А у Вашего еще и пригородная маршрутка
Аноним НаВсеГда
• 31 августа 2024
Ответ дляпразники не помню
Нажаль поблизу школи немає магазинів тощо
празники не помню• 31 августа 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Кладите каллорийное, но мало. Куллер в школе должен быть. Один небольшой ланчбокс в рюкзак влезет. Накрайняк маленький пищевой контейнер
Аноним НаВсеГда
• 31 августа 2024
Ответ дляпразники не помню
Дитина в школі з 9 до 17 год(
Дебільний розклад
Ширли-Мырли• 31 августа 2024
В ікеа є. Вона для судочків і їх фірмових пляшок дуже підходить, але й для інших теж
Аноним НаВсеГда
• 31 августа 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Дуже дякую. ікеа ж у нас є, можна замовити і отримати?
Ширли-Мырли• 31 августа 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Багато посередників є. Я замовляю у посередника
Аноним НаВсеГда
• 31 августа 2024
Ответ дляeuhunter
Автор, любая компактная спортивная сумка на ремне. Дешево и практично, и дизайн для ребенка нормальный.
Специальные термосумки есть в туристических отделах и спортивных магазинах, типа декатлон
И вообще вариант для продвинутых - ланч бокс для спортсменов, это прям круть
Дякую
Аноним НаВсеГда
• 31 августа 2024
Ответ дляnataranha
Таку брала дитині в Епіцентрі
О, те що треба!!
Дякую дуже
Влазить ’тормозок’?)))
Дякую дуже
Влазить ’тормозок’?)))