ОливьЕЖечка• 01 сентября 2024

Покажите вашу небрендовую сумку на осень

Покажите ваши сумочки на осень в бюджете до 3-4к.
Може ще третю?• 01 сентября 2024
Ще одна улюблена від Діамонд. Зі шкіри Фарос з квітами. Дві мультиколор - італійські.

Може ще третю?• 01 сентября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Невдала реклама точки на Даринку.
Тут ми просто обмінюємось думками і намагатися ображати когось, тільки через те, що мені не подобається, то вважаю, що це принижувати саму себе в першу чергу.
Багато років не була на Даринку та і взагалі базарах. І там теж є попит і оригінальні світові бренди є.
Ми всі різні і для кожного покупця є широкий спектр вибору за його смаком. Я, наприклад, не сприймаю Поліну, яку дуже багато хто любить і просто роздала її. Хтось вибирає сумки через смак блогерів, хтось шиє власного виробництва. Так, мені подобається Діамонд і не бачу в цьому нічого крамольного, тим паче ’невдалої реклами’.
Може ще третю?• 01 сентября 2024
Ответ дляСтриптизерка
Свои не покажу, у меня брендовые)
Вот понравилась такая, цены не знаю, у видела рекламу у блогера, там ок. 60 оттенков замши
Класна!
Залізний занавіс• 01 сентября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
А для чого тоді нам оті вітрини з сумками? Чи хочете сказати, що це інтер’єр Вашого дому?)
До речі в моєму попередньому дописі не було жодного слова саме про сумки. Подобається Вам той жах - носіть на здоров’я.
ПешитеБесАшипок• 01 сентября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
А я підсіла на українського виробника Diamond. Сумочок багато. Улюблена для роботи сумка-рюкзак. В неї влазить все (документи, ноут) і купа кишеньок, що для мене дуже зручно. Зараз замовила у них на відшив такий самий в шкірі медуза в білому кольорі.
Ще одна робоча біла, ззовні лише одна кишенька позаду, але вона на три відділення. І бігова на літо на три відділення. Ця модель 169 у них в 19 шкірах і ходова, бо дуже зручна. Шкіра медуза в житті крута, як 3д, не витирається/затирається, легко миється.
Взагалі у них дуже багато моделей на будь-який смак і можливість відшити сумочку в потрібній шкірі, що є плюсом.
А навіщо те тиснення LV?
Борець за гаманець• 01 сентября 2024
Из +- нового
Може ще третю?• 02 сентября 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Все просто, я не фотографувала, а зайшла на сайт і взяла фото звідти, зараз у відпустці і не вдома, з собою лише рюкзак та сумочка іншого бренду. Дякую за побажання. Ношу і радію, як і багато хто і не тільки в Україні. Фабриці 25 років, і не дивлячись на те, що бідний, гарний, героїчних Харків обстрілюють нещадно, немає світла - вони працюють. Так, зараз не 200 з гаком швачок, багато уїхали але вони працюють, дають роботу на наповнюють бюджет України. Такі підприємства викликають щиру повагу.
Мені дуже хочеться побачити ваші сумочки, що більше не носити ’жах’

Галя із Дарниці• 02 сентября 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
А що за сумка? Гарна
Купувала тут на Кідстафі, але зараз на скільки я знаю вона лише в Інстаграм
https://www.instagram.com/itbag.shop.ua?igsh=
Не знаю чи привозять вони ще саме цю модель. Для мене вона виявилась дуже зручною. Ну і якість заісно гарна, якщо я її 4 роки тягаю і вона жива, навіть по куточках не потерлась