Голова колгоспу• 01 сентября 2024

Что подарить родственнице?

Имениннице будет 58 лет.
В прошлом году дарила парфюмерию до 3000 грн, до этого постельное белье до 2000 грн.
Что подарить в этом году?
Семья обеспеченная.
Про какие-то хобби и интересы не знаю.
Меня не звали• 01 сентября 2024
Що за родичка що ви не знаєте прл її життя, але треба подарунок?))

автор Голова колгоспу • 01 сентября 2024
Ответ дляМеня не звали
Ну я не общаюсь близко со всеми своими родственниками.
Они про меня тоже ничего толком не знают
Меня не звали• 01 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Звіздєць))
Чупа-чупс• 01 сентября 2024
Як можна порадити,коли ви зовсім не знаєте людину. Одній косметика зайде, іншій щось для дому. Гроші подаруйте, квіти та гарні цукерки
Синиця у спідниці• 01 сентября 2024
Конверт, бо все решта може бути дуже і дуже не в тему
Ответ дляСиниця у спідниці
Дякую
Для драки• 01 сентября 2024
Набір рушників може, це постійно наче треба. Або каву якусь і чай а подарунковій упаковці, цукерки.

Нічого вдягти• 01 сентября 2024
Сертифікат в спа
Кили и Манджаро• 01 сентября 2024
Я купувала набір в коробці халат з тапками, Туреччина, потім якось махрову простинь/покривало на 2х спальне ліжко, теж Туреччина, сертифікат в Брокард.