КартаБезКомиссий• 02 сентября 2024

Покупка Квартири у Києві

Питання до тих, хто слідкує за ситуацією на ринку нерухомості.
Вже деякий час шукаю ліквідну квартиру для інвестиції і все мене бентежить питання, чи на часі така покупка)
Ціни на квартири у власників вторинного ринку поступово зменшується, а у відділах продажу недобудованих будинків навпаки зростає. Поділіться своїми спостереженнями на цю тему
Бува і таке• 02 сентября 2024
Мне кажется слишком поздно подумали это делать.

автор КартаБезКомиссий • 02 сентября 2024
Ответ дляБува і таке
Вважаєте, що вже пішов ріст?
Бува і таке• 02 сентября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Вважаєте, що вже пішов ріст?
Да, и аренда слишком низкая, очень долго будет окупаться подобное вложение, не говорим уже про риски.
Кондуктор троллейбуса• 02 сентября 2024
Первинний рынок зростає, вторинний не помітила щоб зменшувався за останні пів року. Не всі застройщики стоять. Деякі продають вже майже готові будинки. Ціна на первинному ринку іде в гору. Навряд чи в найближчий час буде зменшення цін, скоріше навпаки.
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ну, не скажіть)
Ось знайомі продавали велику однокімнатну з шикарним ремонтом, так виставляли за 155 тис, продали за 100 000
І дууууже довго шукали покупців
Ответ дляБува і таке
Тут я згідна
Бува і таке• 02 сентября 2024
Считала, что приблизительно 5% годовых (а вообще 4 с чем-то), до войны почти в 2 раза больше было.
Это для однушек возле метро, с учётом амортизации.

Prervana• 02 сентября 2024
Я нажала на тормоз. Что есть - то есть, ничего другого не покупаю. В нынешних условиях мне наличка греет душу больше, чем квартира и возможный заработок с нее
Ответ дляPrervana
Як буде класний варіант, я ризикну)
Але поки все, що трапиляється не підходить по різним причинам
Кондуктор троллейбуса• 02 сентября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ну, не скажіть)
І дууууже довго шукали покупців
Ну, так вони б ще за 200 тисяч виставили, взагалі би ціна впала тоді Ви за який період ціни порівнюєте?
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Там квартира в будинку бізнес класу і дорогущий ремонт. Не покрили своїх витрат при продажу
Prervana• 02 сентября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Як буде класний варіант, я ризикну)
Не будет такого варианта. Все ’классные варианты’ разбираются за сутки по своим. То, что есть в открытой продаже по приятной цене - в той или иной мере неликвид
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Порівнюю з довоєнними і тепер.
Вважаю, що нерухомість в столиці завжди буде в ціні
Кондуктор троллейбуса• 02 сентября 2024
Забудовники зараз продають двокімнатні на рівні 75-90 тисяч, однокімнатні не питала. Але ж ціна залежить від того де і в якому районі ви хочете придбати квартиру.
Бува і таке• 02 сентября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
В доверенное время цену ремонта покрыть тоже было очень большой удачей
Ответ дляБува і таке
Так тоді такий ремонт дешевше виходив, ніж його робити зараз)
Кондуктор троллейбуса• 02 сентября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Порівнюю з довоєнними і тепер.
Я теж так вважаю. Двокімнатна квартира від інвестора навесні коштувала 65 тисяч, зараз 75-80 тисяч з таким самим плануванням, тільки будинки гірше розташовані. Дуже жалкую, що не взяли.
Кондуктор троллейбуса• 02 сентября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Це в якому ЖК? Біля метро десь?
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Це в якому ЖК? Біля метро десь?
Бізнес клас, так, біля метро і поверх невисокий і генератор в будинку…

энциклопУдия• 02 сентября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ну, не скажіть)
І дууууже довго шукали покупців
Дивно що взагалі знайшли
Бабця в мештах• 02 сентября 2024
Лучше сохраните валюту. Обстрелы каждую ночь. Впереди зима с высокой коммуналкой плюс мобилизация. Подумайте над схемой под е оселю. Падение гривны перекроет все проценты и комиссии. Это дорого и рискованно, арендой не отобьете.
Ответ дляБабця в мештах
Під є оселю не підхожу по параметрам)
На рахунок валюти розумію)
Але й розумію і те, що класно було б купити нерухомість на дні ринку)
Тріль!• 02 сентября 2024
Ответ дляБува і таке
В Києві низька аренда?Вона зростає не по дням,а по часам..
Тріль!• 02 сентября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ну, не скажіть)
І дууууже довго шукали покупців
Вы вважаєте за велику однокімнатні 100 тис дол. Мало?
Ответ дляТріль!
Так, якщо ремонт коштує близько 70 тис, а будинок новий і бізнес класу ще й біля метро)
Vittoria66• 02 сентября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ну Вам звідки відомо, скільки вони в той ремонт вклали. Це на Ваш смак крутий ремонт, а в покупця може бути зворотня думка. Бізнес клас будинку - це не показник, так як вони дуже відрізняються за концепцією, районом розташування та матеріалу, з якого був побудований.
Ответ дляVittoria66
Це мої близькі знайомі, я їм навіть допомагала з пошуком матеріалів для ремонту, тому вартість знаю точно.
Ви, мабуть, в курсі,що є дизайн-бюро які роблять проекти та ремонти на різний сегмент.
Не скажу, що це був найвищий люкс, але тим не менше)
Натуральний паркет, мармурові стільниці, меблі з натурального шпону, шикарна гардеробна, смарт управління, техніка Miele…
Були в мене такі кошти, я б її купила)))
Вважаю, що в мирний час вона буде коштувати всі 200))
Боневтікла• 02 сентября 2024
Я для разделения рисков купила новострой во Львове весной и пока ничего другого не планирую. Сейчас мне кажется что тот кто будет в кеше тот и будет задавать рынок
Ответ дляБоневтікла
Скільки за кв.м. якщо не секрет?
Боневтікла• 02 сентября 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Скільки за кв.м. якщо не секрет?
Приблизно 1200