КартаБезКомиссий• 02 сентября в 13:28
Покупка Квартири у Києві
Питання до тих, хто слідкує за ситуацією на ринку нерухомості.
Вже деякий час шукаю ліквідну квартиру для інвестиції і все мене бентежить питання, чи на часі така покупка)
Ціни на квартири у власників вторинного ринку поступово зменшується, а у відділах продажу недобудованих будинків навпаки зростає. Поділіться своїми спостереженнями на цю тему
КартаБезКомиссий
• 02 сентября в 13:32
Ответ дляБува і таке
Мне кажется слишком поздно подумали это делать.
Вважаєте, що вже пішов ріст?
Бува і таке• 02 сентября в 13:33
Ответ дляКартаБезКомиссий
Вважаєте, що вже пішов ріст?
Да, и аренда слишком низкая, очень долго будет окупаться подобное вложение, не говорим уже про риски.
Кондуктор троллейбуса• 02 сентября в 13:33
Первинний рынок зростає, вторинний не помітила щоб зменшувався за останні пів року. Не всі застройщики стоять. Деякі продають вже майже готові будинки. Ціна на первинному ринку іде в гору. Навряд чи в найближчий час буде зменшення цін, скоріше навпаки.
КартаБезКомиссий
• 02 сентября в 13:35
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ну, не скажіть)
Ось знайомі продавали велику однокімнатну з шикарним ремонтом, так виставляли за 155 тис, продали за 100 000
І дууууже довго шукали покупців
КартаБезКомиссий
• 02 сентября в 13:36
Ответ дляБува і таке
Тут я згідна
Бува і таке• 02 сентября в 13:36
Считала, что приблизительно 5% годовых (а вообще 4 с чем-то), до войны почти в 2 раза больше было.
Это для однушек возле метро, с учётом амортизации.
КартаБезКомиссий
• 02 сентября в 13:39
Ответ дляPrervana
Я нажала на тормоз. Что есть - то есть, ничего другого не покупаю. В нынешних условиях мне наличка греет душу больше, чем квартира и возможный заработок с нее
Як буде класний варіант, я ризикну)
Але поки все, що трапиляється не підходить по різним причинам
Кондуктор троллейбуса• 02 сентября в 13:40
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ну, не скажіть)
І дууууже довго шукали покупців
Ну, так вони б ще за 200 тисяч виставили, взагалі би ціна впала тоді Ви за який період ціни порівнюєте?
КартаБезКомиссий
• 02 сентября в 13:42
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Там квартира в будинку бізнес класу і дорогущий ремонт. Не покрили своїх витрат при продажу
Ответ дляКартаБезКомиссий
Як буде класний варіант, я ризикну)
Не будет такого варианта. Все ’классные варианты’ разбираются за сутки по своим. То, что есть в открытой продаже по приятной цене - в той или иной мере неликвид
КартаБезКомиссий
• 02 сентября в 13:43
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Порівнюю з довоєнними і тепер.
Вважаю, що нерухомість в столиці завжди буде в ціні
Кондуктор троллейбуса• 02 сентября в 13:43
Забудовники зараз продають двокімнатні на рівні 75-90 тисяч, однокімнатні не питала. Але ж ціна залежить від того де і в якому районі ви хочете придбати квартиру.
Бува і таке• 02 сентября в 13:44
Ответ дляКартаБезКомиссий
В доверенное время цену ремонта покрыть тоже было очень большой удачей
КартаБезКомиссий
• 02 сентября в 13:45
Ответ дляБува і таке
Так тоді такий ремонт дешевше виходив, ніж його робити зараз)
Кондуктор троллейбуса• 02 сентября в 13:46
Ответ дляКартаБезКомиссий
Порівнюю з довоєнними і тепер.
Я теж так вважаю. Двокімнатна квартира від інвестора навесні коштувала 65 тисяч, зараз 75-80 тисяч з таким самим плануванням, тільки будинки гірше розташовані. Дуже жалкую, що не взяли.
Кондуктор троллейбуса• 02 сентября в 13:49
Ответ дляКартаБезКомиссий
Це в якому ЖК? Біля метро десь?
КартаБезКомиссий
• 02 сентября в 13:51
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Це в якому ЖК? Біля метро десь?
Бізнес клас, так, біля метро і поверх невисокий і генератор в будинку…
энциклопУдия• 02 сентября в 13:58
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ну, не скажіть)
І дууууже довго шукали покупців
Дивно що взагалі знайшли
Бабця в мештах• 02 сентября в 14:17
Лучше сохраните валюту. Обстрелы каждую ночь. Впереди зима с высокой коммуналкой плюс мобилизация. Подумайте над схемой под е оселю. Падение гривны перекроет все проценты и комиссии. Это дорого и рискованно, арендой не отобьете.
КартаБезКомиссий
• 02 сентября в 14:23
Ответ дляБабця в мештах
Під є оселю не підхожу по параметрам)
На рахунок валюти розумію)
Але й розумію і те, що класно було б купити нерухомість на дні ринку)
На рахунок валюти розумію)
Тріль!• 02 сентября в 14:34
Ответ дляБува і таке
В Києві низька аренда?Вона зростає не по дням,а по часам..
Тріль!• 02 сентября в 14:35
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ну, не скажіть)
І дууууже довго шукали покупців
Вы вважаєте за велику однокімнатні 100 тис дол. Мало?
КартаБезКомиссий
• 02 сентября в 14:37
Ответ дляТріль!
Так, якщо ремонт коштує близько 70 тис, а будинок новий і бізнес класу ще й біля метро)
Vittoria66• 02 сентября в 14:53
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ну Вам звідки відомо, скільки вони в той ремонт вклали. Це на Ваш смак крутий ремонт, а в покупця може бути зворотня думка. Бізнес клас будинку - це не показник, так як вони дуже відрізняються за концепцією, районом розташування та матеріалу, з якого був побудований.
КартаБезКомиссий
• 02 сентября в 14:59
Ответ дляVittoria66
Це мої близькі знайомі, я їм навіть допомагала з пошуком матеріалів для ремонту, тому вартість знаю точно.
Ви, мабуть, в курсі,що є дизайн-бюро які роблять проекти та ремонти на різний сегмент.
Не скажу, що це був найвищий люкс, але тим не менше)
Натуральний паркет, мармурові стільниці, меблі з натурального шпону, шикарна гардеробна, смарт управління, техніка Miele…
Були в мене такі кошти, я б її купила)))
Вважаю, що в мирний час вона буде коштувати всі 200))
Боневтікла• 02 сентября в 15:00
Я для разделения рисков купила новострой во Львове весной и пока ничего другого не планирую. Сейчас мне кажется что тот кто будет в кеше тот и будет задавать рынок
КартаБезКомиссий
• 02 сентября в 15:01
Ответ дляБоневтікла
Скільки за кв.м. якщо не секрет?
Боневтікла• 02 сентября в 15:01
Ответ дляКартаБезКомиссий
Скільки за кв.м. якщо не секрет?
Приблизно 1200