Я в дамках• 02 сентября 2024

Озеро Комо

Вам сподобалося чи порівняно з іншими озерами такого типу нічого особливого?
Результат:
вже голосів: 43
21 (48.84%) Сподобалося
18 (41.86%) Результат
4 (9.3%) Не сподобалося
Вероятненько• 02 сентября 2024
Я кроме сыра комо
Себе ничего позволить не могу
ПодругаМужа• 02 сентября 2024
Ответ дляВероятненько
Я кроме сыра комо
Себе ничего позволить не могу
Альфасамка• 02 сентября 2024
а шо там може бути особливого, вода, ссанина
Краля-Галя• 02 сентября 2024
Сподобалось, але нічого особливого
Патриоточка• 02 сентября 2024
Ответ дляВероятненько
Я кроме сыра комо
Себе ничего позволить не могу
Плавленый, в атб по акции
ПодругаМужа• 02 сентября 2024
еще есть озеро Маджоре.
Смурфетта• 02 сентября 2024
Мені дуже сподобалось озера Гарда для пляжного відпочинку. Особливо північна частина. Це щось неймовірне! Озеро Комо мені не дуже зайшло. Погуляти так, але для пляжного відпочинку не моє.
O-Yumi• 02 сентября 2024
Дуже сподобалось, навіть взимку, коли ми там були. Особливо гарно біля маяка в Брунате, котрий називают ’балконом Альп’ — там неймовірний вид на озеро та Альпи
автор Я в дамках • 02 сентября 2024
Ответ дляСмурфетта
Мені якраз погуляти, можна зупинитися на 2-3 ночі як проміжна зупинка
O-Yumi• 02 сентября 2024
Ось тут я писала про Комо, може стане в нагоді https://greenvaliza.co.ua/komo/
Куда ж без меня• 02 сентября 2024
Озеро как озеро
автор Я в дамках • 02 сентября 2024
Ответ дляO-Yumi
Дякую
Смурфетта• 02 сентября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Озеро велике, якщо про Комо, то почитайте відгуки де краще зупинитись, щоб було багато де погуляти. Бо там де ми були то проста набережна і вілли.
annetta888• 02 сентября 2024
Мені найбільше подобається словенське Блед
Червона рута• 02 сентября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Озеро как озеро
Ну да. Ничего особенного. В Украине полно таких .
ЯниЯ• 02 сентября 2024
Ответ дляСмурфетта
А де саме ви зупинялись, в якому містечку? Які там пляжі? Чи дуже спекотно влітку?
Смурфетта• 03 сентября 2024
Ответ дляЯниЯ
Містечка незнаю, були на пляжах на півночі, їх там аж 2😀і потім жили на півдні 16 км від пляжу. На пляж їздили в Lido Cappuccini. Є містечко на півдні Lasize дуже прикольно ввечері погуляти.
ЯниЯ• 03 сентября 2024
Ответ дляСмурфетта
Дякую!