Больше ни доллара не потрачу в египтах -турциях.Страны морские курортные для отдыха напишите
felix_et_libera• 02 сентября 2024
Всім країнам на нас пофіг. Гроші не пахнуть, тож не шукайте те, чого не існує. На лояльність можете розраховувати лише в середині України.
KaterionOK• 02 сентября 2024
Греція і Хорватія. Прямо висловлюють свою позицію про підтримку України і засуджують рашку
Ответ дляWitty
Ну в общем уже 10 лет как муж отказывается даже думать о египте и турции, т.к. говностранами они всегда были. Но понимать его я начала только с приходом полномасштабной
я люблю їх море.але чисто принципово тепер ні.я не повезу туди гроші.допоки в них така політика щодо моєї країни,нашого болю,нашого горя.
Ответ дляKURIS
Ми нещодавно їхали в машині і слухали пісню Монатик Одеса, і тільки настальгували яка в нас смачна їжа, яке було чудове море, люди, турцію як на мене сильно нахвалювали, один раз поїхали нічого того що в нас немає не знайшли, а ціна в 2рази вища
Море Средиземное и Эгейское намного красивее,чем Чёрное. Просто Чёрное моря и Одесса это родненькое
Ответ дляKURIS
тайланд класний.мови нема.краще шрі ланки гоа дамінікани.але теж русня 2