Точу ляси• 02 сентября 2024

Ви любите говорити по телефону? Я відразу спати хочу(

Є знайомі дівчата які буває дзвонять та таке морозять,ні про що. Я не можу культурно відключити виклик та не можу постійно морозитись. І ось вони як вампіри,телефонують мені ,а на мене зразу таке нападає,наче гиря якась 100кг,немає сил взагалі. Я люблю мовчати та бути наодинці,а вони наче вуха знайшли вільні. Але останні рази я вже тупо кажу не в попад, типу ага Да Да,позіхаю в трубку,то вони вже тоді закінчують своє блабла. Потім довго відновлюю сили після такого((( Що робити?
Бриджит_Фрикандо• 02 сентября 2024
Ненавижу
И все это знают. И не звонят. Чему я очень рада

Кудлата хмаринка• 02 сентября 2024
И я не люблю, сегодня саса позвонила по делам подруге, так минут 15 слушала про все на свете, знает же что я ненавижу и всё равно своё, говорит: раз позвонила, теперь слушай
Ирина_Б_• 02 сентября 2024
смотря с кем. Есть пару человек с которыми полтора часа и это мы еще не начинали.
Ms. Любмая жена• 02 сентября 2024
Люблю. Люблю людей, я люблю их слышать, особенно если не можешь с ними встретиться, а очень хочется их увидеть и неважно им 70 лет или 30. Мне очень приятно спросить как у них дела, даже если они кого-то ругают, я готова послушать. Мне это нравится и человеку приятно. Люблю делать приятно.) Народ разучился общаться, письма писать, все только в Инстаграме как турки сидят.
Пупс• 02 сентября 2024
Тобто, що робити?
Казати -вибач, мені пора вечеряти. Мити голову. Вигулювати кота.
Прощатися і класти трубку.

Якось колега взяла моду телефонувати мені ввечері і триндіти ні про що по 40 хв.

На третій раз я кажу-вибач, чоловік прийшов, піду вечерю готувати. Вона ще пару разів спробувала, і зрозуміла, що я її слухати не буду
Боневтікла• 02 сентября 2024
Заблокировать их номера телефонов.