linakyl• 02 сентября 2024

Іран дає сотні балістичних ракет лаптям. Абізяни поїхали вчитися стріляти

Скоро,можливо і на днях кацап почне використовувати ці ракети Fath-360, которая запускает ракеты с максимальной дальностью 120 км и боеголовкой весом 150 кг. пише Рейтерс https://www.dw.com/ru/reuters-iran-postavit-v-rf-b... і наші https://www.rbc.ua/rus/news/iran-nayblizhchim-chas... Америка попереджала цього не робить,напевно в отвєтку нам дадуть дозвіл бити по росії
alenka3108• 02 сентября 2024
Абізяни дають зброю абізянам і весь цивілізований світ на це дивиться
Альфасамка• 02 сентября 2024
Ответ дляalenka3108
цивілізований світ імпотент не може поставити на місце
РойЛеля• 02 сентября 2024
Я не знаю що має статися, щоб нам дали такий дозвіл.
Це все в голові не вкдадається як всі скопом над нами знущаються. ВСІ!
Mede• 02 сентября 2024
Не дадуть бити по росії. Максимум - висловлять занепокоєння х.. зна якого левела. Амерам не вигідна перемога України, тому й усе так як є
Кайдашева дочка• 02 сентября 2024
Це ота балістика від якої тривога буде по всій країні і кожного дня?
ksusha1155• 02 сентября 2024
Ні, не дозволять, на жаль((( За кордоном це питання #1 зараз до щовечірнього обговорення- не дай боже щоб дозволили бити по території рашки зброєю якоїсь конкретної країни єс, бо бояттся що саме їй назад прилетить. Імпотенти ср@ні((((
Кайдашева дочка• 02 сентября 2024
Ответ дляMede
А поразка України ?
Mede• 02 сентября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
А поразка України ?
Вони вирішили варити рашистську жабу в крові українців. Довго і нудно. Щоб не було ескалації.
Дева Мария• 02 сентября 2024
Баллистические ракеты будут мне кажется использовать по западной Украине . Иначе зачем они им ? Искандеры и китайское говно и так Киев , Днепр , Кривой рог и Одессу достают .
ultragringo• 02 сентября 2024
Как я их боюсь. Этот звук. И то что ее не видно.
Манула• 02 сентября 2024
Ответ дляДева Мария
В стартпості дальність 120 км., до Заходу України напевно не долетять. на відміну Півночі, Сходу та Півдня ...
Дева Мария• 02 сентября 2024
Ответ дляМанула
Перечитала , так на 120 . Мабуть іскандери закінчуються
Манула• 02 сентября 2024
Ответ дляДева Мария
Ой не знаю, що у них там закінчується. Летить кожного дня, а з цими іранськими буде тільки більше