Скоро,можливо і на днях кацап почне використовувати ці ракети Fath-360, которая запускает ракеты с максимальной дальностью 120 км и боеголовкой весом 150 кг. пише Рейтерс і наші Америка попереджала цього не робить,напевно в отвєтку нам дадуть дозвіл бити по росії
alenka3108• 02 сентября 2024
Абізяни дають зброю абізянам і весь цивілізований світ на це дивиться
Альфасамка• 02 сентября 2024
Ответ дляalenka3108
цивілізований світ імпотент не може поставити на місце
Кайдашева дочка• 02 сентября 2024
Це ота балістика від якої тривога буде по всій країні і кожного дня?
ksusha1155• 02 сентября 2024
Ні, не дозволять, на жаль((( За кордоном це питання #1 зараз до щовечірнього обговорення- не дай боже щоб дозволили бити по території рашки зброєю якоїсь конкретної країни єс, бо бояттся що саме їй назад прилетить. Імпотенти ср@ні((((
Кайдашева дочка• 02 сентября 2024
Ответ дляMede
Не дадуть бити по росії. Максимум - висловлять занепокоєння х.. зна якого левела. Амерам не вигідна перемога України, тому й усе так як є
А поразка України ?
Дева Мария• 02 сентября 2024
Баллистические ракеты будут мне кажется использовать по западной Украине . Иначе зачем они им ? Искандеры и китайское говно и так Киев , Днепр , Кривой рог и Одессу достают .
Ответ дляДева Мария
В стартпості дальність 120 км., до Заходу України напевно не долетять. на відміну Півночі, Сходу та Півдня ...
Дева Мария• 02 сентября 2024
Ответ дляМанула
Перечитала , так на 120 . Мабуть іскандери закінчуються