А_я_ЛОЖУ!• 03 сентября 2024
Облысение на макушке у мужчины
можно ли как-то остановить? Еще не проплешина, но уже видно что там волос меньше
Mrs.Sexuality• 03 сентября 2024
це генетика, автор. Зупинити можна, як заважає, то пересадіть на проплєшину з лобка
Украиночка• 03 сентября 2024
Зупинити ніяк. Це генетика.
Замаскувати? Можна
Тільки не робіть маскування типу локоном ту пліш.
В китайців є багато варіантів маскування коли на клей клеять волосся і воно як натуральне.
Але це треба шукати чи є в вашому місті такі спеціалісти в індустрії краси в салоні чоловічої зачіски чи барбершоп там шукайте таку послугу.
Замаскувати? Можна