Твердая валюта• 03 сентября 2024
Електронна черга на закордонний паспорт
Всім доброї ночі, хто може підказати як дізнатися чи успішно зареєструвалися на електронну чергу на сайті посольства України в Лондоні? Дівчатка, як дізнатися чи я в черзі? Я вибрала дату та час, але ніякі повідомлення не прийшли , що я зареєстрована.
Твердая валюта
• 03 сентября 2024
Ответ дляБалаболка
Спам проверяли?
Зараз подивлюся, дякую. В спамі нічого немає .
Балаболка• 03 сентября 2024
Ответ дляТвердая валюта
У меня просто почему-то все записи в гос структуры падают в спам. Может только мне так везёт)
VitalinkaGL• 04 сентября 2024
должно было прийти письмо.Вы должны были его подтвердить.
это раз.
второе,в кабинете есть все активные записи.
проверьте.
это раз.
проверьте.
Твердая валюта
• 04 сентября 2024
Ответ дляVitalinkaGL
это раз.
проверьте.
это раз.
проверьте.
Доброї ночі , дякую за відповідь. Я підтверджувала, коли вибирала дату і години, але це було не в листі , коли я вибрала час в мене спитало, чи дійсно такий день в години . А як зайти в кабінет? Я заходила на сайт посольства і заходила через банк.