Ну Як?Маленька Оленка пішла в перший клас зі світлиною свого Татка💔
Який загинув за Україну.
Який зробив все заради того, щоб всі дітки нашої країни пішли до школи у вільній та незалежній Державі.
Пам´ятаємо та шануємо подвиг наших полеглих Героїв.
Пам´ятаємо та Шануємо....і в цю хвилину дитина окупанта обіймає гроб татка,який пішов за гроші вбивати українців
Який загинув за Україну.
Ответ дляDianaDee
Это пишут, чтоб на контрасте с русскими немцев показать типа добрыми, уже не первый раз тут читаю (как будто нельзя быть одновременно против и тех, и других).
Такой бред про эти конфеты и сгущенку, просто стыд.
Да, я это понимаю, и согласна, что это лютый кринж и стыд