МинерАлочка• 04 сентября 2024
У якого з цих брендів сумочок найкраща якість?
З цього цінового сегменту.
На Вашу думку
Результат:
вже голосів:
27 (42.86%)
Тиц
20 (31.75%)
Furla
7 (11.11%)
Інший варіант
6 (9.52%)
Michael Kors
3 (4.76%)
Pinko
Яжбоматуся• 04 сентября 2024
Якість нормальна у всіх, але час бере своє. У білої Фурли в мене сильно потемніли ручки за рік. У Майкла теж ручки почали обтісуватися, але він в мене старенький. У Tosca фурнітура за рік трохи облізла. Пінко не люблю. Люблю Liu jo, але це не натуральна шкіра. Натуральна лише у Фурлі і більш дорогих моделях Майкла. В мене ще є другий Майкл. Так він як новий, хоча йому років 7. Але і ношу нечасто
МинерАлочка
• 04 сентября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Дякую. Класна відповідь!
волосатое стекло• 04 сентября 2024
Серед моїх сумкозапасів найкраща, напевне, якість виявилася у lancaster. Їй вже стільки років, валяється як завгодно, десь під коробками, таскалася теж багато і без обережності, і можу продавати, сміливо збрехавши, що ’майже нова’))
Кудесница_с_пургеном• 04 сентября 2024
Kors непогана якість, но зараз стала погіршуватись, старі моделі були більш якісні. Фурла була також якісна зі старим логотипом
Твоя космішна• 04 сентября 2024
Мне нравится качество фурла (моей 6 лет и как новая), венезия , рылко
МинерАлочка
• 04 сентября 2024
Ответ дляПушап Мі мі
В Україні є нормальні, круті виробники))
Знаю ) сумочки bulavi brand мені дуууже подобаються!