Свас в шоке• 05 сентября 2024
Дівчата, а тривогу в Києві не відмінили? Цифровий переаантажений, в тг тиша
Я як у вакуумі😳
Ответ дляAnn1380
А де ви про тревогу читаєте, у мене тг, реальний Київ, але там нема інфо.
Так і в мене нема
Ответ дляYaska yana
И метро?
Ні, трамваї рухаються на карті. А як в реалі не знаю
Belosnezka1980• 05 сентября 2024
Ответ дляksusha1155
8 годин тривога, чи в мене глюк?
Ні, не глюк, все добре.
Kot_v_meshke• 05 сентября 2024
Ответ дляСвас в шоке
Ничего не ездит наземное. В метро много людей. Кое кто пережидает тревогу. Кто то ждёт когда на другой берег можно будет уехать.
Вот читаю в Оперативном
❗️З південного-сходу ШАХЕД 🚀 на Обухів/Українку
❗️2х на Чернігівщині один Шахед повз Козелець на північний схід. Інший на Чернігів
❗️На Житомирщині 2х Шахеда, один в напрямку Звягеля, другий - вектор Овруч - Коростень.
➡️
Киев тревога в ночь и сейчас
Дети не в школе(
➡️
Киев тревога в ночь и сейчас
Дети не в школе(
Ответ дляБлискавка
Шахеды сбить не могу
Близько сьомої сама чула постріли. А зараз така тиша скрізь. Що в тг, що на вулиці. Вже звикли бачити оновлення кожну хвилину.
ЧупакабраЗеБест• 05 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Вот читаю в Оперативном
➡️
Киев тревога в ночь и сейчас
Дети не в школе(
➡️
Киев тревога в ночь и сейчас
Дети не в школе(
а сябры шо там?
Ответ дляGIJane
Блін, якщо шахедів немає над Києвом, то нехай дадуть відбій. Залетить, знову хай включають. Так можна до вечора спостерігати їх в області
Так само вважаю!
ЧупакабраЗеБест• 05 сентября 2024
Ответ дляСвас в шоке
вот ответ на ваш впорос
Счастливая Счастливая• 05 сентября 2024
Ответ дляGIJane
Тривогогу оголошують не лише від шахедів, а і коли підняті у повітря СУчки
Belosnezka1980• 05 сентября 2024
Ответ дляGIJane
Мені хоч на 15 хв, щоб меншого в садочок)
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вот ответ на ваш впорос
Капець, а раніше ж не їздили. Люди виходили з транспорту