Я такая - жду трамвая• 05 сентября 2024

Гамняшка на душі…

Мабуть це все стан емігранта. Тільки як виїхали з України і щось все не то і все не так(
І розумію що потрібно брати себе у руки і ставати на ноги вже зараз і вже тут …
Але щось нічого не хочеться
Треба підробіток• 05 сентября 2024
Автор, у вас є друзі там? У мене не має, через те такий стан, не має свого кола однодумців, щоб піти на каву, шопінг((( Я працюю і вся в наших новинах. І так вже 2.5 роки.
Не против• 05 сентября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
а що не так? Ви краща за всіх, ви виїхали. То ми лохи сидимо під ракетами.
Шукайте роботу. Вас скрізь чекають на високі посади, вчіть мову. Живіть собі
Гав-гав-гав
Скажений гудзик• 05 сентября 2024
Это у всех такое, кто вел оседлый образ жизни. В нашей компании все работали по несколько лет за границей и не в одной стране. Были даже те, кто много лет мечтал о США, но работал удаленно на США, а тут прям шанс выпал. Все выехали семьями и у всех все норм. Тут вопрос правильного выбора страны и готовности к переезду. Выезжающие в феврале 2022 в панике с одним чемоданом и просроченными документами конечно же получили весь «парад впечатлений»
Лукава_Кiшка• 05 сентября 2024
Подумайте как себя чувствуют люди в Украине... Вообще совести нет у Вас. Тут еще жаловаться. Не пошло, едьте домой.
Марфа-Краса• 05 сентября 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Ну, чому Ви на неї напали? Це її вибір, теж не мед. Хто не дає виїхати?
автор Я такая - жду трамвая • 05 сентября 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Не зовсім зрозуміла до чого ваш опис?
Подумайте як мені важко? Я жила довго в Україні, і що?
У кожного свій вибір.
Гидроусилитель руля• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я довго обирала куди їхати. Знала що спочатку робота, квартира - а потім переїзд.
Готувала собі появу.
Але приїхала і не можу вкорінилися (
В якій країні ви?
Ответ дляГидроусилитель руля
В якій країні ви?
В Польщі
Гидроусилитель руля• 05 сентября 2024
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
В Польщі
Польща з усіх країн ближча за усі по культурі і менталітету, клімату, просто дивіться уперед, живучи там, не думайте про тимчасовість, так буде легше інтегруватися.
Ответ дляГидроусилитель руля
Дякую велике 🙏🙏🙏🙏
Маргарита и Мастер• 05 сентября 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Не так там просто, на тебе дивляться як на другий сорт- звичайно не всі. Все залежить від людини, хтось адаптовується в колі співвітчизників, хтось з поляками, я не змогла,
Гидроусилитель руля• 05 сентября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
А хто каже про просто? Чи де зараз і кому просто взагалі? Війна усіх змусила вийти із зони комфорту і змінити життя.