No problems• 05 сентября 2024

Телефон чи відпустка

Якби у вас стояв вибір куди потратити премію, ви б оновили телефон чи оплатили зимову відпустку?
Результат:
вже голосів: 95
73 (76.84%) Відпустка
13 (13.68%) Телефон
9 (9.47%) Результат
НеКонец-Света• 05 сентября 2024
Смотря какой телефон,если с разбитым экраном,пятилетней давности,то конечно телефон
Королева Сарказма• 05 сентября 2024
Я минулого року восени купила і телефон в рассрочку і оплатила відпустку із зарплатні відразу. Так плачу досі ту кляту розстрочку
Доставучая• 05 сентября 2024
Якщо телефон погано працює, то телефон. Якщо це заміна умовного 13 айфону на 15, то відпустка.
автор No problems • 05 сентября 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Йому майже 2 роки, ще працює, але хотілося б щось краще
автор No problems • 05 сентября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Розстрочку не хочу, мені не так терміново
Королева Сарказма• 05 сентября 2024
Ответ дляNo problems
Ну тоді очевидно шо відпустка))
НеКонец-Света• 05 сентября 2024
Ответ дляNo problems
Тогда отпуск
dulenok• 05 сентября 2024
Ответ дляNo problems
Всегда будет хотеться лучше. Но 2 года это вполне рабочий аппарат, как по мне. Я б выбрала отпуск.
НетЕщеНаверное• 05 сентября 2024
відпустка однозначно
ніяка звонілка не варта вражень від подорожі
Секретница• 05 сентября 2024
відпустка однозначно. я тепер дуже жалію, що купляла шмотки/телефони, а не частіше їздила по європі...
Я такая - жду трамвая• 05 сентября 2024
У меня телефон 6й год, вообще нет мотивации его менять, отпуск сто процентов
Ворожу на каві• 05 сентября 2024
Я бы выбрала телефон, потому что я очень нервничаю, когда моя техника не так работает, как мне нужно.
Не худа ні разу• 05 сентября 2024
Я можу жити без телефону, а без відпустки ні
Намакушка• 05 сентября 2024
Если 2 года телефону, то конечно отпуск
Lilian-nochka• 05 сентября 2024
Телефон
Н@Диете• 05 сентября 2024
Чим ваш новий телефон буде відрізнятись в дворічного? - майже нічим)))
Відпустка!
НетЕщеНаверное• 05 сентября 2024
от я зараз згадала, що востаннє купувала телефон чотири роки тому. зв´язок хорошої якості, сигнал, чотири джі, всі дєла. фотки і відоси робить. пам´яті вистачає, на що не вистачає - є хмарне сховище. більше від цього гаджету мені нічо не потрібно. а нічого принципово нового людство не придумало ще. то ганятися постійно за новими моделями смартфонів ’аби було’ - мені не цікаво.
Из Виа-гры• 05 сентября 2024
ну купите ви той телефон, через два роки знов захочеться новіший. Не розумію цього. Я б обрала відпустку
Слухи-руки не распускаю• 05 сентября 2024
Ответ дляНеКонец-Света
В мене вже 7 років і не думаю міняти, відпустка приносить більше радості ніж телефон.
ОхиИВздохи• 05 сентября 2024
У меня телефон новый, а отпуск лишним не бывает) но если бы была потребность в гаджетах, то выбрала бы гаджет. Исходите из потребностей. Деньги всегда приятно тратить, если это не на врачей)
Знаю бакси• 05 сентября 2024
Ответ дляNo problems
о боже ’аж два года’