Тра Ля Ля• 05 сентября 2024
Скільки тисяч витратили на посібники зошити для школи
3 клас
І скільки здали у фонд класу ?
Верочка 100%• 05 сентября 2024
350 гривень за зошити Інтелект кожен місяць, гривень 500 обійшлася англійська, але це разового. 100 гривень здали перед першим вересня на необхідне для укриття + з них же на букет вчительці. На цьому все, теж 3 клас.
Тра Ля Ля
• 05 сентября 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
8 тис. На клас ще не здавали
В нас вийшло 4 тисячі
Державна школа
Тра Ля Ля
• 05 сентября 2024
Ответ дляВерочка 100%
Англ 1000 грн у нас
БоВжеВільна• 05 сентября 2024
4 клас. Зошити друковані + англійська 720
Фонд класу не збираємо, за потреби конкретної буває кілька разів за рік (день вчителя, день народження, якесь свято)
Фонд школи батьки відмовились ще в 1 класі
Верочка 100%• 05 сентября 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Англ 1000 грн у нас
А за що інші 3000?
Якось багато у вас як для державної школи
ПробілНеПрацює• 05 сентября 2024
Київ, робочі зошити по деяким предметам та атлас. 7 клас.
грн 300.
У фонд класу на папір туалетний, воду, 200 грн.
грн 300.
Щебетушка• 05 сентября 2024
Нет ни одного учебника, но старшая школа. Ещё пока даже авторов не знаю. Скачаем)
Мяо мой мяо• 05 сентября 2024
200грн в фонд класу однієї дитини. На вихідних купимо кеди на фізру. І атласи. Все. Більше нічого не купляли. 7 і 9 клас
Копуша• 05 сентября 2024
Я не здавала фонд класса, дети на удаленке. А так около тыс 3 ушло на школу (это вместе с камерой и микрофоном к компу)
60 метрів сметани• 05 сентября 2024
Нідерланди, на зошити і книжки нуль. Перший клас старшої школи- 14 зошитів отримали, 3 клас- в 2 раза більше. Всі одноразового використання, тобто повертати не потрібно
В перший клас потрібно було купити макбук. Ще будуть одноразові внески приблизно по 200 евро.все.
Голубец• 05 сентября 2024
6 клас, всі підручники видали в школі. В минулому році купляли польську і англійську, їх ще не закінчили, будуть по ним працювати, англійську до нового року точно, а польську ще напевно і в 7 класі. Купили атлас і карту по географії за 170грн і все. Фонд класу 200грн в місяць, це на все, включно з квітами вчителям на свята
Чижик Пижик• 05 сентября 2024
Ответ дляЩебетушка
9 Кл
Выдали все учебники
Щебетушка• 05 сентября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
9 Кл
Выдали все учебники
8 класс ни одного, но Харьков)
VitalinkaGL• 05 сентября 2024
Великобритания
4 класс-£0
9 класс-£0
уже 3й год
фонды 3400-4000 в год государство платит школе за каждого ученика.
4 класс-£0
9 класс-£0
уже 3й год
Свекруня• 05 сентября 2024
7 клас- нічого
10 клас нічого.
Пізніше стягнуть на англійську та польську за підручники. Всі інші предмети видали в школі.
10 клас нічого.
Аноним НаВсеГда• 05 сентября 2024
Только английский и немецкий 1500. Ну и вода на полгода 250. Украина 7 кл
А, еще атласы и тетради география 250 грн