Киця-бриця• 05 сентября 2024
Це шахраї?
Періодично приходять на вайбер такі повідомлення.
Що це взагалі?
Куплю орехи• 05 сентября 2024
Это кто-то пытается активировать вайбер на ваш номер телефона на другом устройстве
Киця-бриця
• 05 сентября 2024
Ответ дляКуплю орехи
Навіть так?
Куплю орехи• 05 сентября 2024
Да, сообщение приходит с официального файбер-бота или что это, у меня тоже есть этот Ракутен
Киця-бриця
• 05 сентября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Пытаются взломать ваш Вайбер
І досить часто. Бо приходить така смс десь 2 рази на місяць, може частіше
Киця-бриця
• 05 сентября 2024
Ответ дляКуплю орехи
І що ви робите?
Киця-бриця
• 05 сентября 2024
Ответ дляКуплю орехи
Я хз що це
Але мені не потрібно нічого активувати, тому я це ігнорую
Куплю орехи• 05 сентября 2024
Игнорю. А вообще посмотрите, какая у вас защита на аккаунте стоит
Киця-бриця
• 05 сентября 2024
Ответ дляКуплю орехи
А де подивитися захист? І який він повинен бути?
Куплю орехи• 05 сентября 2024
Ответ дляКиця-бриця
Налаштування_параметри_конфіденційність_ двоетапна перевірка
На границе• 05 сентября 2024
У меня тоже такое приходит. Я ничего не делаю с этим когда то нажала, что это не я активирую. Но оно и дальше приходит регулярно
Киця-бриця
• 05 сентября 2024
Ответ дляКуплю орехи
Дякую
Киця-бриця
• 05 сентября 2024
Ответ дляКуплю орехи
Вже зробила! Велике дякую
Тишком_нишком• 05 сентября 2024
Ответ дляКуплю орехи
У меня этого нет версия старая, не обновляется, пыталась пишет ошибка, а заново не хочу ставить, слетит все..
ФсеСама• 05 сентября 2024
Ответ дляКиця-бриця
І мені приходить. Цікаво що за чмо це робить🤬
Подтяжка• 05 сентября 2024
Ответ дляКуплю орехи
Лучший совет👌
Киця-бриця
• 05 сентября 2024
Ответ дляФсеСама
А подивіться, він у вас з галочкою?
Бо в мене підтвердження пошти прийшло з галочкою, а той шахрайський хіба був без неї!
Киця-бриця
• 05 сентября 2024
Ответ дляКуплю орехи
У вас з галочкою чи без галочки приходять смс?
Бо я той видалила, а від офіційного от з галочкою смс.
Той наче був без галочки
ФсеСама• 05 сентября 2024
Ответ дляКиця-бриця
А подивіться, він у вас з галочкою?
Так, з блакитною галочкою, оригінальний. Всі запити на оригінальний. Виходить дійсно хтось надсилає запит😡 а у вас він ще десь стоїть, крім телефону? Бо в мене Вайбер на планшеті і на мак, думала спочатку, що може через це. Де нічого подібного, бо я ними вже більше 2-х років користуюсь і не було такого раніше, а у серпні почалась,
Киця-бриця
• 05 сентября 2024
Ответ дляФсеСама
На ноуті стоїть
Фіфачка• 05 сентября 2024
Автор, мне тоже такое приходило много раз. И на Советчице было обсуждение, многим приходило тоже.
Непонятно, кому это нужно