Мрії у вирії• 15 февраля в 17:22

Пункт незламності по-бельгійськи. А ви думали тільки в Україні може бути таке?

В моєму містечку у Бельгії на 100 тисяч населення комунальна катастрофа - 5 днів немає теплої води та опалення. У нас в будинках - від плюс 9 до плюс 14. Валить сніг, на вулиці один градус тепла вдень. Причина відключень - проблеми з газопостачанням, різке падіння рівня газу в мережі, не можуть знайти точну причину і відновити. Про це не кажуть, але я думаю що це рашистська диверсія- місто стратегічне, тим більше нещодавно Європа відмовилася від рашинського газу. В місті облаштували великий пункт цілодобовий пункт обігріву: є електронні обігрівачі, гарячий суп та кава, піца, солодощі і тд. Людей поки що небагато. Так що таке може статись будь де. І місцеві українці тут мерзнуть так само як і в Києві зараз, на жаль. Може це карма така?
Як вам організація цього у бельгійців?
Мотористка• 15 февраля в 17:23
Фильм пункт назначения смотрели?
Без Баяна• 15 февраля в 17:24
Удалено администрацией...
Папина дочка• 15 февраля в 17:24
Чесно? Глубоко побоку, что там в Бельгии. Ракеты не летают - уже хорошо
Любви вам!• 15 февраля в 17:29
Автор так весело і задорно принижує всіх хто мерзне в Україні. Прям мі мі мі
Давайте порівняємо коли ви та ваші діти підскакують від вибухів та серен щоночі, а батьки не знають буде завтра тепло, світло і вода.
Ну і звичайно спокійна Європа з тимчасовими труднощами опалення.
А так дуже схоже на тролінг автор.
Чи то закид на вентилятор?
Анонім Секретар• 15 февраля в 17:25
Организация - супер. Отказаться от рос газа, а потом искать причину снижения давления в системе)
автор Мрії у вирії • 15 февраля в 17:25
Ответ дляМотористка
Фильм пункт назначения смотрели?
Ні, але суть знаю.
МаксХмара• 15 февраля в 17:25
Отремонтируют. Не минус же 20 в квартире. Норм
автор Мрії у вирії • 15 февраля в 17:26
Ответ дляБез Баяна
Удалено администрацией...
Ви хворенька трошки. Не насміхайтеся у свої раші з чужих проблем, адже можете зіткнутися з тим самим.
автор Мрії у вирії • 15 февраля в 17:26
Ответ дляАнонім Секретар
Це тільки у одному місті, так що ваші припущення мимо.
Конфиденциальность• 15 февраля в 17:26
+1 один на улице?
В Украине люди без тепла в -20 сидели, вот где капец
Без Баяна• 15 февраля в 17:27
Ответ дляМрії у вирії
мне и в Киеве неплохо и я не насмихалася,а просто констатировала факт,сами скоро всё увидите,в 2027
автор Мрії у вирії • 15 февраля в 17:27
Ответ дляЛюбви вам!
А так дуже схоже на тролінг автор.
Чи то закид на вентилятор?
Де ви бачите що я когось принижую? У вас персональний тригер?
Анонім Секретар• 15 февраля в 17:27
Ответ дляМрії у вирії
Пока только в одном городе).
Классно вас имеют местные власти, на самом деле
HelterSkelter29• 15 февраля в 17:27
Ответ дляБез Баяна
Да я уверена что рашка падет,а Украина будет великой державой!
автор Мрії у вирії • 15 февраля в 17:27
Ответ дляБез Баяна
Я думаю ви в своєму Білгороді вже в 26 бачите.
Без Баяна• 15 февраля в 17:28
Ответ дляМрії у вирії
Удалено администрацией...
автор Мрії у вирії • 15 февраля в 17:29
Ответ дляАнонім Секретар
Пока только в одном городе).
А вас хто имеет? Надіюсь законний чоловік
Видна міленіалка• 15 февраля в 17:29
Ответ дляМрії у вирії
Він у всіх автор, в Україні. Коли ви скаржитесь.
Злюка бобер• 15 февраля в 17:29
Ответ дляБез Баяна
Я тоже знаю, что будет в 2027)
И тоже этого жду)
Девальвация• 15 февраля в 17:30
я хочу жить в Бельгии
автор Мрії у вирії • 15 февраля в 17:30
Ответ дляБез Баяна
Удалено администрацией...
Я так далеко як ви не ходжу
Без Баяна• 15 февраля в 17:30
Ответ дляЗлюка бобер
Я тоже знаю, что будет в 2027)
И тоже этого жду)
Удалено администрацией...
Сметчица• 15 февраля в 17:31
Ответ дляБез Баяна
Удалено администрацией...
Вы ку ку, Вы в курсе
Голодранцами вы называете тех, кто с оккупированных территорий, кто боится ракет/шахедов и не хочет жить в воюющей стране?
Злюка бобер• 15 февраля в 17:31
Ответ дляБез Баяна
Удалено администрацией...
А где я говорю, что это сарказм?)
А я очень жду
Кракадэ• 15 февраля в 17:31
Нафига вы сюда лезете со своей бельгией, найдите местный форум.
Тундиринда• 15 февраля в 17:31
свет же есть? значит никакой катастрофы, обогреватели в помощь
Ракета Ариана• 15 февраля в 17:31
Валлония?
Злюка бобер• 15 февраля в 17:31
Ответ дляСметчица
Вы ку ку, Вы в курсе
В европе сидят в большинстве своём не с оккупированых территорий
автор Мрії у вирії • 15 февраля в 17:32
Ответ дляСметчица
Вы ку ку, Вы в курсе
Не звертайте увагу, це російський бот. Їх тригерить відміна рос газу
Анонім Секретар• 15 февраля в 17:33
Ответ дляМрії у вирії
Удалено администрацией...