Наверняка• сегодня в 08:41

Рукавички для турніка

Порадьте для хлопця 12 років. Замовили якісь недорогі, то через місяць вже почали рватись. Плюс всеодно мозолі появились і не може займатись через те, що долоні натирає та пальці не закриті.
Кудлата хмаринка• сегодня в 08:46
Nike самые лучшие
Пилосмок працює• сегодня в 08:53
Мозолі все одно будуть, навітт через рукавмчки. Але краще купити спортивної фірми, вони довше живуть
Як ухурделю• сегодня в 09:05
Не смыслю в этом, но у спортсменов не замечала. Так, тальком натёрли, может бинты ещё какие-то...
Маю натхнення• сегодня в 09:26
Schiek