Научительница• 05 сентября 2024

як ви чистите свої прикраси з діамантами?

Мені здається, з часом вони тускніють від щоденного носіння. Мені порадили звичайним мийним засобом для посуду і потерти щіточкою. Так хтось чистить? Це не зашкодить?
Чи краще купити патентований засіб для чистки ювелірки?То який обрати?
Кнопкотиць• 06 сентября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
Поздравляю. Показывайте)
На меня тоже великоват - муж подарил, запястье у меня 15 см, а браслет 17. Тоже неплохо было бы на 1 см укоротить
Дякую, та немає ще що показувати) чекаю ж
Пополняю_Карму• 06 сентября 2024
Ответ дляКнопкотиць
Думала, может сфотографировали после покупки)
Я в дамках• 06 сентября 2024
Ответ дляМеня не звали
Самый лучший вариант.
Я недавно серебро сдавала, ну никогда в жизни самому так не вычистить!
Минута дела и ваше серебро блестит как только вылитое))
Берете емкость под размер чего там почистить надо, на дно фольгу, сверху разложили что вам надо очистить, потом притрусить все это содой и сверху кипятком залить, очиститься моментально)) потом просто промыть водой
Меня не звали• 06 сентября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Я так сто раз делала, да, оно блестит сразу, но с профессиональной чисткой это не сравнить.
На циголках• 03 октября 2024
Я купила спеціалтні засоби у ювелірному, там рідина в яку опускаєте, залишаете на 15 хв , потім просто під проточною водою промиваю, і рідина з пензликом для каменів , пляшечка типу коректора під очі.
Душка-свекрушка)))• 24 октября 2024
Ответ дляБойова
Це краще у когось з Віндзорів чи Бернадотів запитати, а не у порадниць
Та ладно, тут тоже прикорытные есть.