Сірничок• 06 сентября 2024
Зміна поведінки чоловіка після зради
Помітила що в сексі він почав бути пасивним. Тобто ляже, закине руки за голову а ти працюй. Типу знаєте, викликав на дім повію..... Це до того тексту що знайшла в телефоні три номери готелів в чоловіка. Був відсутній вдома три місяці, ми були на межі розлучення. Думаю викликав чи ні?
Нехай щастить• 06 сентября 2024
Капец,авторе,як взагалі можна не те що родину заводити,а навіть давати подвійному аліментщику? Той мужик і так облізлий,двоє дітей,насилу на готель і шлюху нашкрібав, автор вирішила за таке чудо вийти заміж і ще третю дитину родити йому. Звичайно,дядя і далі хоче в готель і басейн,срака йому ті діти,хоч п´ятеро....
Все возможно• 06 сентября 2024
Ответ дляСірничок
Є. І вона його дуже любить. Їй майже рік. Вона постійно за ним сумує. Як попугай, тато, тато. Не хочу її відривати від нього. Або змиритися і пробачити або розійтися
Дуже любить в рік
чого тільки не прочитаєш
Нехай щастить• 06 сентября 2024
Ответ дляВсе возможно
Дуже любить в рік
чого тільки не прочитаєш
Ну,може і любить дитина. Друге діло,шо в чувака таких троє і він собі спокійно тратить на проституток і басейни.
Все возможно• 06 сентября 2024
Ответ дляНехай щастить
Та ну, в рік?
просто взнає
ще й 3 місяці дома не був, любить донестями
авторка прям не знає як тою дитиною заманіпулювати. Так - мкжик - чмо. Але і автор йому пара
просто взнає
Ответ дляФайна_зупка
У подруги чоловік військовий інструктор. Спробував зняти квартиру з 3-ма колегами щоб не з мобілізованими жити, бо дуже погано з душем там. Каже в перший же вечір приходить на ту зйомну хату, а там стоіть дим туманом, купа шльондр напівоголених, бухло, оргія і його звуть. Всі колеги одружені. Він в шоці, бо дуже порядна людина, з´їхав відразу назад в частину...
Если бы он был очень порядочный, ни подруга, ни тем более Вы, не узнали о причине.
Ластоноша• 06 сентября 2024
Бывает что мужчина даже не изменяя меняется в интимном плане, возможно его что-то внутрене начало беспокоить, поэтому и проявилась на этом фоне пасивность, а сказать он об этом не может, потому что мужская гордость не позволяет.
Это только вариант, а как на самом деле, знает лишь он.
Айболитная• 06 сентября 2024
Ответ дляСірничок
да, конечно. заметила,что в таких темах про мужей-изменников всегда дети любят папку, всегда они хорошие отцы,всегда играют с детьми и их очень любят. ни разу еще не было наоборот)))
Ананомчикус• 06 сентября 2024
То його Снєжка роз балувала, 100 процентів.
Я б на вашому місці набрала б її ще раз і висказала все що думаю.
Язвочка• 06 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Она уже даже проститутками местным мозг вынесла, потому что ’просто нашла номера гостиниц’ и на жд вокзал с вещами и ребенком бегала, чтобы подчеркнуть драму и муж ’вернул’.
А ви считаете он заказывал себе номера в гостинице просто самому отдохнуть , поплавать в бассейне и пивка попить? Как плохо вы о мужчинах думаете. А он же сознался, что заказывал, только с мужиками))
Конечно он был с женщиной, и не обязательно проституткой. Легких на подъем подстилок полно, их не волнует статус мужика. Это могут быть коллеги женщины, в армии очень мало замужних.
Но автор по ходу проглотила эти измены, так как написала, что решила не разбираться . Ее право, ей так удобно жить. На вокзал она поехала, решив уехать же, писала. Муж поехал за ней, что бы вернуть. Каждый по своему страдает)) хорошо быть разумным, когда горе не твое.
Язвочка• 06 сентября 2024
Ответ дляСірничок
Та ні, ми домовилися не виясняти. Він військовий, йому не до цього
Так він військовий у Львові , він же там готелі замовляв. Ладно б був військовим на Покровському напрямку. У Львові військові по всьому місту ходять цілий день, працюють одним словом.
Язвочка• 06 сентября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Теоретично - номери готелів нічого не значать, міг шукати де заночувати. А до того в сексі був уважний?
Ночують вони там, де військова частина виділить безкоштовно, і це не гірші варіанти, а комфортно.
Язвочка• 06 сентября 2024
Автор, розповідаю , як воно насправді відбувалося) ваш чоловік і колеги його зняли номери, туди запросили дівок з вулиці, або жінок колег. Все це не дуже і дорого. Які ще басейни?)) Там веселились і т.ахали дівок. Запропонуйте йому поліграф, ще і не таке дізнаєтесь.
Сірничок
• 06 сентября 2024
Ответ дляЛастоноша
Ну типу, я його кинула, подала на аліменти, і він ображений на трахайся сама а я не буду, хоча против сексу німого не має. Але я думаю що напрактикувпвся на шкурах, вона ж не прийде не ляже а він працює, все навпаки
Сірничок
• 06 сентября 2024
Ответ дляЩас ухожу
Ініціативний, а не ляже і на трахайся сама
Ластоноша• 06 сентября 2024
Ответ дляСірничок
Само собой он работает в интимном плане, чтобы доставить удовольствие и себе и ей, это мужская физиология.
Поэтому он скорее всего не изменял, а морально что-то не даёт ему покоя и поэтому его мысли загружены этим, Вы бы поговорили с ним, без темы, об интимных отношениях, а просто как пара, которая поддерживает друг друга морально во всём.
Сірничок
• 07 сентября 2024
Ответ дляЛастоноша
Поговорили дякую. Поділився що так і є як ви сказали. Розходилися, я написала колишньому, знала що чоловікові докладе, сказав його це заділо