Дівчатка, допоможіть людині, в якої ще немає дітей - це про мене.
Що подарувати двом хлопчикам 5 років та 3 роки (брати)?
В кого хлопці, дайте пораду. По ціновій політиці вже виберу по ходу.
Фантазія просто 0. Чим зараз діти захоплюються, від чого фанатіють, які мультики і тд, взагалі немає поняття.
Дуже вдячна!
из_под_тишка• 06 сентября 2024
Конструктор, роботи-трансформери, великий автотрек або залізниця,