GarnoKvit• Изменено 06 сентября 2024

Вони потравили воду? Документ від Гінзбург

В інтернеті з´явився документ від голови Департамента Охорони Здров´я щодо запасів питної і технічної води. Рекомендації для закладів охорони здоров´я. А простим людям що - ні слова? Це якийсь треш.
ВалюШок-d20a• 06 сентября 2024
Купа мертвої риби на Десні😥

На ці кадри стає боляче дивитись😭

За це відео підписник отримав 💵, якщо у Вас є щось цікаве, надсилайте 👉МЕНІ👈

ТРУХА⚡️Чернігів | Надіслати новину

vasilisa-l• 06 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Above•вы бы лучше пожалели своих мальчиков,которые вышли с Рыжего чернобыльского леса уже не мальчиками.
Многочленами?)))
natapri• 06 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Матрешки обиделись, нарукомордили Вам)
Kira2022• 06 сентября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
вообще есть такая теория что это из-за взрыва мостов:
В Глушковском районе три моста через реку Сейм. Один из них был разрушен в результате удара 16 августа. 18 августа командующий Воздушными силами ВСУ Николай Олещук сообщил о разрушении второго моста, расположенного в районе села Званное.

там в речку сбрасывались отходы очень давно, так в общем эти отходы за десятилетия осели на дне, вода стала чистой и когда произошли взрывы, то это все поднялось со дна и произошла какая-то реакция. Где-то попадала на статью, не могу ее сейчас найти
Я думаю уже и не найдете)

По теме, а что, нет никого кто работает в АСКОДе?)
Мама Никитки-2• 06 сентября 2024
В сенсі ні слова? Я навіть в штатах знаю, що в Сеймі воду кацапи отруїли. А через пару днів в Десні дохла риба плавала і багато. Навіть на порадниці вже мінімум 2 теми було.
Мама Никитки-2• 06 сентября 2024
Ответ дляБайрактарочка
то шо, це іпсо?

нумо шерлоки і шерлокині, давайте шукати на фотці ознаки іпсо 🕵🏼
Ні не іпсо. Отруйна вода десь з 25 серпня іде до України.
Мама Никитки-2• 06 сентября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
оно как оказывается очень медленно течет:
В Минприроды также сообщили, что, по данным Государственного агентства водных ресурсов, 30 августа органические вещества двигались по Десне со скоростью 26 км/сутки, 31 августа — 22 км/сутки, 1 сентября — 18 км/сутки. При сохранении такой тенденции загрязнение доберется до Чернигова ориентировочно 3−5 сентября, отметили в ведомстве.
Да щаз. Вже 27 чи 28 дохла риба плавала на Золотому пляжі.
Мама Никитки-2• 06 сентября 2024
Ответ дляAlex_Kri
Забруднювальні органічні речовини із річки Сейм уже дійшли до ділянки Десни в Чернігові, загрози питному водопостачанню немає.
Про це повідомляють у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України, передає Укрінформ.

За даними відомства, результати лабораторних досліджень показали, що забруднення води є незначним, типовим для цього періоду року.

Характер руху забруднювальних речовин по Десні змінився: вони йдуть не суцільним масивом, а пересуваються по найглибшій частині річки, окремими плямами. Забруднення осідає на дно.

У Міндовкіллі нагадали, що протягом останньої доби на ділянці Десни перед Черніговом фахівці здійснюють заходи з насичення киснем поверхневої води.

Перевищення хімічних або високотоксичних компонентів, згідно з даними Державного агентства водних ресурсів, не спостерігається. Вода на підході до Чернігова мутна і темнішає.

«Важливо, що загрози питному водопостачанню немає. Адже питні водозабори для населення з річок Сейм та Десна в Чернігівській та Сумській областях не здійснюються», – заявили в міністерстві.
Так Чернігів з Десни воду не п’є. Виключно зі скважин.
Тому в Че людям і немає загрози.
Мама Никитки-2• 06 сентября 2024
Ответ длякураГАЛЯ

Реакція з бетоном? Ага…. Щось ті суки в воду вилили, а не хлопці винні, що мости підірвали.

Мама Никитки-2• 06 сентября 2024
Ответ дляЕленка14
Риба в річках кожен рік гине. Чим вище і довше температура - тим більше шансів до масового мору. В цьому році була аномальна спека. Завжди так.
🤦🏻‍♀️
А тавринки також гинуть? Пошукайте на суспільне Чернігів. Там чи то видра чи то ондатра щось подібне дохле пливе річкою з рибою доверху лапами.
Sofia Tatra• 06 сентября 2024
А мыться в ванной можно или что теперь вообще ? Ладно пить - я не пью . Но мыть посуду в чем ?
lisulya• 06 сентября 2024
Ответ дляSunbeam1
І чому саме на 5
И почему только Киев
Gitara14• 06 сентября 2024
Бланк Департаменту охорони здоров´я, печатка ендокрінологічного центру. В Департаменті своя печатка відсутня? Наліпили все, що знайшли.
Incol• 06 сентября 2024
Ответ дляGitara14
Печатка ендокринологічного центру фіксує вхіду кореспонденцію, так що нічого ’ліпити’....приблизьте фото, написано чорним по білом вхідний номер
Vlada-Maria• 07 сентября 2024
Ответ дляGitara14
На бланках ніяка печатка не ставиться вже давно, ставиться вихідний номер або цифровий ел. підпис. Печатка центру - це вхідний їх номер,поставили, коли отримали від департаменту і зареєстрували в себе. Такий порядок
Anastasiya-f052• 07 сентября 2024
Киев - все?
И людям ни слова, как и в начале февраля 2022. Ничего не меняется.
Rosenica• 07 сентября 2024
Ответ дляVlada-Maria
судячи по вхідному штампу - з Київського міського клінічного ендикрологічного центру
Деанон по фото у зіницях?
Відлік почався))
Еленка14• 07 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
🤦🏻‍♀️
А ви далеко від школи жили? Звісно ж, що видра харчувалася здохлою рибою, або у воді, де плаває велика кількість здохлих риб - вона стає непридатною і отруйною від розкладання мертвих тіл.
Як, по вашому, взагалі вмирають дикі тварини? Живуть -живуть, а потім, раз - і зникли? Чи ви вважаєте, що в природі вони ні чим не хворіють, завжди бодрі та здорові, живуть по 100 років і ніяких інфекційних хвороб серед диких тварин не існує?
Мама Никитки-2• 07 сентября 2024
Ответ дляЕленка14
Багато звірів в принципі харчуються мертвячиною і не дохнуть. А от якщо отруйної води ковтнути, то шанс вмерти значно підвищиться. Так шо, те, що ви жили поряд зі школою вам ніяк не допомогло

Еленка14• 08 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Багато, але не видра у даному випадку. Саме вона мертвятиною не харчується. Відкрийте підручник, раз вже до школи далеко.
І по друге, хвороби диких тварин - це вигадка і їх не існує? Ви мене хочете переконати, що це всесвітній заговор і те, що на лікування /вакуинування домашніх тварин люди витрачають чималі кошти - це все обман?