Моя маленькая мечта)
Так, варта. Ви з Шарм ель шейха автобусом? Каїр це місто контрастів. Наприклад поряд з пірамідами знаходяться канави величезні зі сміттям, Каїрський музей містить багато безцінних експонатів по єгиптології. В місті протікаю річечки які завалені сміттям, всі будинки з металевими тросами, щоб вважались недобудовами, податок чи низький чи немає його
Ответ дляAntiprom
Так, з Шарму планую
Дякую за коментар
kohanyachko• 07 сентября 2024
Была в 2008, ничего особенного) Раньше давали лазить по пирамидам, сейчас не знаю
lesya-0405• 25 сентября 2024
Ответ дляLourmel
Буду там через недельку)
Клас. Напишіть, будь ласка, як. Чи їздили? Бо в кінці жовтня теж маю летіти і теж хочу на піраміди, але подруга відмовляє, каже, що довго їхати і воно того не варте.