Диви яка я пава!• 06 сентября 2024

Хто переїхав давно за кордон з дітьми до 5 років

Яку мову вони вважають рідною?
Результат:
вже голосів: 63
28 (44.44%) Мову спілкування в сім´ї
28 (44.44%) Результат
7 (11.11%) Місцеву
автор Диви яка я пава! • 07 сентября 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Саме тому я вважаю ваше питанням дивним.
У поняття рідна мова кожен вкладає свій сенс. Я не питала у дитини, тому не можу вам відповісти.
А ви, от змогли відповісти за мою дитину, не запитуючи навіть її.
Що вам дасть такий суб´єктивізм?
За загальним принцом оцінювання знання мов, рідна має найвищий рівень, ви на ній думаєте, розумієте всі нюанси і далекти
Ответ дляДиректриссимо
тогда почему вас удивляет спообность детей говорить без перевода?
Бо це не так, завжди якась мова переважає
Губи до вух• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Це не так, бо дитина будує речення за принципом однієї з мов
Но при этом ничего не переводит в голове - просто говорит не задумываясь на каком языке говорит вообще. На каком обращаются, на том и говорит с человеком.
Не нужно ни времени на переключение с языка на язык и никакой мы ленной работы.
Губи до вух• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Я знаю декілька мов на високому рівні , але все таки рідну на найвищому. Але я не змінювала країну в дитячому віці, в дітей все інакше
А я два языка на одинаковом ’родном’ уровне.
Ответ дляГуби до вух
Говорить на тій же мові, але не завжди граматично правильно
Ответ дляГуби до вух
Які?
Губи до вух• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Ну вот у двуязычных детей таких языков - два - на которых они думают, понимают все нюансы.
Губи до вух• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Нет. Это потому что вы не двуязычный человек.
Губи до вух• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Які?
Русский и украинский
АфродитаПетровна• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Якщо мова вважається рідною лише за знанням нюансів та діалектів. То й запитували б за нюанси та діалекти.
Губи до вух• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Так есть и люди которые на одном языке говорят не всегда говорят грамматически правильно.
Губи до вух• 07 сентября 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Я вообще не знаю ни одного человека который бы знал все диалекты одного языка.
Ответ дляГуби до вух
Русский и украинский
Це не рахується , російську знають всі, як в польську , це ті мови, які можна не вчити
Леннон_Жив!• 07 сентября 2024
У подруги ребёнку уже 11 - говорит на русском, но объяснить что-то ему проще на немецком.
Переехал в 5 лет
Ответ дляГуби до вух
Але ви розумієте ці діалекти, розумієте, з якого регіону людина
Губи до вух• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
С чего бы?
99% моих знакомых не знают польского, а половина украинского.
Губи до вух• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Нет, не знаю с какого региона.
Понять - пойму, а регион не знаю, ни в русском ни в украинском ни в польском.
Ответ дляГуби до вух
С чего бы?
В моєму оточенні знають однаково
Кили и Манджаро• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Є різниця, дитина думає на певній мові і з неї перекладає на інші
Дети НЕ переводят ничего
Даже я четвертый год учу иностранный. И когда на нем говорю - на нем и думаю.
Особенно это заметно, когда я сегодня читала статью из газеты соседке. Боже, я половину элементарных слов не могла перевести. То есть я понимаю о чем это, и картинка сразу на иностранном в голове. А на русском слово забыла. Сижу руками размахиваю - пытаюсь вспомнить.
И смешно и грустно.

Родной русский/украинский конечно. Но целый день по делам, на языке страны. К вечеру только на нем и думаю
Кили и Манджаро• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Что за бред про польский язык???
Никто его не знает нормально, если не учит.
Да, что-то понять можно. Но говорить, что это «знаешь» - это бред.
#Пойду_кгадалке• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Ми в польщі,думає на польському,переїхали коли було 4,зараз 10
Ответ дляКили и Манджаро
Что за бред про польский язык???
Розумію і говорю так само як російською, письмово нароблю багато помилок, бо ніколи не вчила
#Пойду_кгадалке• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Що за бред,як можна знати польську не вчивши
Ответ для#Пойду_кгадалке
Так само як російську
#Пойду_кгадалке• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Ви живите під кордоном з Польщею?,не можете ви говорити невчивши польського,може якісь самі прості речення.
Ответ для#Пойду_кгадалке
За 300 км
Свідок Перемоги• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Ну про польский вы конечно загнули.Если вы узнаете 2000 похожих слов на украинский ,это не значит ,что вы его знаете.И первое ,что отличает польский это ударение.А также кириллица и латинские и чудернацкие буквы
#Пойду_кгадалке• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
За 300 км
Ви в Польщі чи в укг мешкаєте?
АфродитаПетровна• 07 сентября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Что за бред про польский язык???
Мій син російську не розуміє взагалі. Він тільки може зрозуміти, що мова схожа на українську і оскільки він її не розуміє, то визначає як російську.
Будь-яку мову потрібно вчити, або жити у мовному середовищі, де мова використовується.
Автор трохи плутається у своїх визначеннях
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ви в Польщі чи в укг мешкаєте?
Зараз у Франції