Диви яка я пава!• 06 сентября 2024

Хто переїхав давно за кордон з дітьми до 5 років

Яку мову вони вважають рідною?
Результат:
вже голосів: 63
28 (44.44%) Мову спілкування в сім´ї
28 (44.44%) Результат
7 (11.11%) Місцеву
Губи до вух• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
В моєму оточенні знають однаково
И какой из них для них родной?
#Пойду_кгадалке• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Зараз у Франції
А в Польщі колись жили,бо те що ви пишите,далеке від реальності
автор Диви яка я пава! • 07 сентября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ні, ніколи
Губи до вух• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Розумію і говорю так само як російською, письмово нароблю багато помилок, бо ніколи не вчила
Ну так это потому что вы русский плохо знаете.
Какое это имеет отношение к детям которые на двух языках говорят/учат/знают/думают?
Ответ дляГуби до вух
И какой из них для них родной?
Українська , інші лише усні
#Пойду_кгадалке• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Ні, ніколи
Ви можете розуміти,якісь речення,слова,але ви її незнаєте
Ответ дляГуби до вух
Розмовну ідеально , працювала в російськомовних компаніях
Файна_зупка• 07 сентября 2024
Моїй зараз пʼять , переїхали 2 роки тому в Англію. Не знаю на якій мові думає, але вже помічаю, що каже : « Я хочу бути в туалеті», а не так як ми просто - хочу в туалет. Або на українській говорить : « Ми з подругою два ( не двоє) малювали».
Ответ для#Пойду_кгадалке
Я їх розумію, говорю, грамотно писати не вмію
ФФФФристайла• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Є різниця, дитина думає на певній мові і з неї перекладає на інші
Мій син зараз думає українською, але так було не завжди і на питання про рідну мову він одразу й однозначно відповісти не зміг.
Губи до вух• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Это вы думаете что идеально. Но это невозможно если вы не можете написать то что говорите.

Вы сочиняете что то свое не имеющее отношение к языкам.
Ответ дляГуби до вух

Можу написати, але можливо з помилками, як і багато тих, хто вважають, що знають російську
#Пойду_кгадалке• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Що ви говорите,на які теми?,ви зможете поговорити про політику наприклад? Ви росказуєте казки, польський не настільки схожий на український,щоб ви його знали,ніколи не живучи в Польщі
Ответ для#Пойду_кгадалке
Так, можу говорити на будь-яку тему, багато спілкувалася з поляками
#Пойду_кгадалке• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Ви суперечити самі собі,так ви спілкувалися з поляками,а до цього і не вчили і в Польщі на жили
Губи до вух• 07 сентября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Да, автор что то сочиняет про свои ’знания’ языков.
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ні, але там є родичі , друзі, часто подорожувала
#Пойду_кгадалке• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Так з цього й треба було починати,а не те що ви писали
бювет_в_обед• 07 сентября 2024
Мы не выезжали, они ходили в Киеве в спецшколу для детей экспатов и среда изначально была без украинского и русского. Потом год в Варшаве но без общения с местными, учились в такой же школе но в Варшаве. И уже перехали сюда когда было 10 лет. Детям сейчас 13, двойня однополая. Один считает родными русский и украинский, местный язык у него тугоо несмотря и на то что с 3 лет, и то учится, и в театре играет но вот какой-то он тугой. Второй - легко. И для него этот язык родной. Он легко переходит между 3 языками, говорит как местный. Профессора не понимают как это
Свідок Перемоги• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Скажите пожалуйста, какая разница между файками, гильзами и дудками
Ответ дляСвідок Перемоги
Я не палю, не підкажу
Миззери• 07 сентября 2024
украинскую хотя говорим на русском частично в семье (сын на укр)
польскую выучила про Украину помнит, вспоминает, планирует возвращается (
Свідок Перемоги• 07 сентября 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Я не палю, не підкажу
Пожалуйста, больше никому не говорите ,что вы знаете польский не изучая его.Хотя бы из уважения к поляками, а то будет у вас или трафила, или не потрафила.
PS.Дети не считают язык родным или не родным.Этому их учат взрослые, исходя из их взглядов.Я каждый день вижу у себя во дворе, как играют польские дети, украинские, белларусы и один кореец, язык для них - просто средство коммуникации.
Ответ дляСвідок Перемоги
В тому і різниця між говорити і вважати рідною. Із спілкуванням проблем нема, але думаю я українською
4есотка• 07 сентября 2024
Ми на постійне місце проживання приїхали у Польщу коли старшій було 6 років. До того половину часу жили в Польщі, половину в Україні, так як батько дочки поляк. Рідною мовою вона вважає польську і нарікає на ,,понаїхавших українців,,
А поговорить?• 07 сентября 2024
В мене діти росли у Києві у двомовній сім’ї: українська та англійська. Переїхали в США у віці 3.5 та 7 років, менша думає і говорить і думає виключно англійською, старша- зі мною на українській, але їй важкувато. Я сама вже почала забувати рідну мову, бо у мене спілкування лише англійською