Большой секретик• 07 сентября 2024
Танометр, хто в них тямить
Шукаю не дорогий танометр, щоб був так би мовити. Звісно, що дивлюся електричні. Чи будуть норм показувати подібні моделі?
Великий сатирик• 07 сентября 2024
Дивіться тонометри автоматичні з можливістю роботи і від мережі, і на батарейках. Я мамі не так давно Омрон купувала, близько 2 тисячі грн, не знаю як Вам цей бюджет.
Большой секретик
• 07 сентября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Дешевше треба
Брюльтик• 07 сентября 2024
Щоб було)))А навіщо таке ’було’ яке показує геть різне, ще й ламається?
Большой секретик
• 07 сентября 2024
Ответ дляБрюльтик
Щоб було - це на той випадок, якщо треба поміряти, а не для систематичного користування
Брюльтик• 07 сентября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Дешевше треба
Дешевше звичайний ручний. Хоч правильно покаже.
Брюльтик• 07 сентября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Він вам покаже невірний тиск, або кожен раз буде різне показувати.
18 мнеУЖЕ• 07 сентября 2024
Ось такий наприклад , найдешевший з нормальних .
Або механічний . Бо автоматичні дешеві не точні геть
Большой секретик
• 07 сентября 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Дякую!
Жена_КотораяСтена• 07 сентября 2024
Лучше Омрон посмотрите. Есть и недорогие, просто с функцией измерения давления.
Жена_КотораяСтена• 07 сентября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Дешевше треба
Вам нужно просто шоб шота було или важна точность?
Жена_КотораяСтена• 07 сентября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Так если дешевый аппарат сбоИт на 20-40 единиц, смысл в таком измерении?
вАлнуюся сильнА• 07 сентября 2024
Авторе, такі як ви виставили, чи будуть працювать нормально, чи ні... Скоріш за все, не будуть.
Купіть нормальний автомат виробника, який спеціалізується на цьому. В ідеалі, омрон чи мікролайф. Прослужить довгі роки. Повірте, колись він все ж стане актуальним для вас.
БезникаЯ• 07 сентября 2024
Выше правильно рекомендуют брать Омрон или Микролайф. Только не покупайте те, которые на запястье, они дают очень большую погрешность измерения. Из остальных выбирайте, что вам по цене подходит.
Единорог_помог• 07 сентября 2024
У меня Микролайф, 2 штуки, один давно, второй купила чуть позже, новый сравнивала со старым, показывают почти один в один.