ingaruta• 07 сентября 2024

Всьо. Мед кончився. Шольц сказав, всім шурувать на роботу.

https://www.rbc.ua/rus/news/sholts-zaklikav-ukrayi... Шольц закликав українських біженців знайти роботу
Німеччина, Субота 07 вересня 2024 20:58 Канцлер Німеччини Олаф Шольц звернувся до українців, що тимчасово оселились в його країні. Він закликав біженців працевлаштовуватись.Шольц зауважив, що, на його думку, багато українців, які отримують підтримку в Німеччині, повинні працювати.я хотів би, щоб робота була виконана.Нагадаємо, що ще з минулого року Німеччина почала зменшувати виплати українським біженцям. Зокрема на цей рік Німеччина планувала вдвічі скоротити обсяг допомоги, що мав виділитись федеральним землям на покриття витрат з прийому та інтеграції біженців.
Oksiz• 07 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Німці і ніхто не забовязаний пахати на чужих людей.Виключення-ті,хто втратив житло чи з окупації втікли.А не тим,у кого бізнес вдома,а керують родичі,квартири поздавали переселенцям,а самі поїхали і вмостилися чужим людям на голови.
Це така невдобна правда. Теж знаю таких з Західної нажаль. Зараз Львів погребе, але не побрезгують своїм здати в три дорога, а німцям будуть брехати, що голі, босі і в віночку.

Oksiz• 07 сентября 2024
Ответ дляChrist1na
Якщо б меркель думала головою, а не нюхала кацапський газ, то не було війни у нас і ніхто б до них не поїхав.
А так вони самі винні що не працюють, хто захоче працювати коли тебе утримують та ще й відкладати виходить. Он у Польщі всі працюють, нехай беруть приклад)
Ну да ну да. Треба було Меркель спонсурувать наших любих друзів, що сиділи на трубі і крали як перед судним днем
Christ1na• 07 сентября 2024
Ответ дляOksiz
Треба було взяти нас у НАТО тоді коли ми дуже просили
Oksiz• 07 сентября 2024
Ответ дляSmusish
Згодна. І за її дружбу з путіним, вони нам винні будуть і е життя!
Ні, і якщо ви продовжите поводитись так і думати, то погонять вас сцаними тряпками поважайте людей, що діляться з вами своїм. Ще раз скільком ви особисто іноземцям допомогли фінансово зі своєї кишені? Чому не оплачувати житло ьа допомогу афганцям? Колись туди теж ходили їх убивати. Винні тепер. Или это другое?
Oksiz• 07 сентября 2024
Ответ дляChrist1na
Яке НАТО - просніться вже нарешті. НАТО не світило ніколи корумпованій державі Україна, а зараз диктатурі тим паче
автор ingaruta • 07 сентября 2024
Ответ дляOksiz
Отож.ссср загонял наших отцов,дедов на убой и убивать афганцев.Хоть копейку мы дали им за всю жизнь,хоть кого то приютили?Хоть одному их ребенку операцию сделали или выучили?
Svetlana-7070• 07 сентября 2024
Ответ дляSentjabrinka
Маня в Украине, она патриот
Боїться унітази мити і за матку переживає щоб та не випала)
автор ingaruta • 07 сентября 2024
Ответ дляOksiz
Тут не згодна.Угорщина корумпована більше за нас.Рейтинг був країн
автор ingaruta • 07 сентября 2024
Ответ дляSvetlana-7070
Не судіть усіх по собі

lilu1990• 07 сентября 2024
Ответ дляOksiz
І теж вважаєте, що вам хтось винен? Українці по суті крадуть гроші з соціальної системи Німеччини. Сидять до останнього- 3 роки філонять екзамени, щоб тільки не працювати і ще й обсирають сірійців, що пройшли лагеря по пять років без права на працевлаштування і що працюють на низькооплачуваних роботах зараз. але то таке - українців повинні утримувати. дичина
Нехай Німеччина відробляє за другу світову

Скільки українців убито і замордовано. Вони нам должні по гроб жизні
df364tye3• 07 сентября 2024
Ответ дляChrist1na
Враховуючи що війна у нас почалась через те що меркельша нас в НАТО не взяла, то вони нас повинні взагалі повністю утримувати
почему украинцы не работают ,,,
почему немцы не воюют ,,,
lilu1990• 07 сентября 2024
Ответ дляChrist1na
У Польщі легша для нас мова
автор ingaruta • 07 сентября 2024
Ответ дляChrist1na
Порошенко сказав-ні.Ще коли був міністром оборони.Категорично.2000роки,погугліть газета-наякого НАТО,ми не будемо злити путіна.це дослівно.
автор ingaruta • 07 сентября 2024
Попередники нє хотєлі злить росію.Бізнес же там,бабло-баблішко крутилося.А інші країни бігом повступали і їх легко прийняли тоді
Oksiz• 07 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Не більше, не тіште себе. Вони реформи робили тоді як наші брали тільки кредити в МВФ і пиляли собі на яхти і вілли в Монако і завжди ті шо крадуть, знайдуть виправдання. ви підіть заробіть, заплатіть податки, а потім з того ще на благодійність дайте. Але ні - то лохи німці тільки, а нам таким розумним всі винні
автор ingaruta • 07 сентября 2024
Ответ дляChrist1na
Мізері не працює,вона київські квартири здає в три дорога переселенцям,спадок чоловіка і її.
автор ingaruta • 07 сентября 2024
Ответ дляlilu1990

Ми Афганістану багато відробили?
Oksiz• 07 сентября 2024
Ответ дляlilu1990

Ну звичайно сходіть ще в Туреччину потрусіть, Польшу - вони з нас знущалися століттями, а не п´ять років. Але там такі, що розкажуть вам, де ваше місце. де сядеш, там і злізеш
автор ingaruta • 07 сентября 2024
Ответ дляlilu1990

Українців кремль посилав на афган вбивати людей аж гай шумів.Страх господній тоді було у кожній родині-повістка в афган

Корчагина Александра• 07 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Я ніколи там не була...
Ну то для чого створили тему? Чому вас бентежить тема працевлаштування українців в Німеччині?
автор ingaruta • 07 сентября 2024
Ответ дляOksiz
монголів і татар іго ще було
автор ingaruta • 07 сентября 2024
Ответ дляКорчагина Александра
Тому що деякі бентежаться за мене в Україні.а я взаімна
lilu1990• 07 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Ми Афганістану багато відробили?
На Афганістан ніхто не нападав. Не перекручуйте. І планів геноциду по відношенню до населення не було
Мир Регланов и Футболок• 07 сентября 2024
Автор, не тіштесь. Все в Німеччині для нашіх біженців буде нормально. Скорочують утримання таборів, бо в них вже не так багато людей проживає. Всі вже по знаходили окреме житло та отримують допомогу від Джобцентру. На рівні з громадянами Німеччини.

Читайте не жовту пресу невідомого походження, а первісні витоки з Німеччини.
https://www.tagesschau.de/inland/gesellschaft/ukra...

Ist Bürgergeld der falsche Anreiz für Ukrainer?Dazu gibt es unterschiedliche Ansichten. Der deutsche Landkreistag findet die Regelung gegenüber Geflüchteten aus anderen Ländern ungerecht. Und die FDP sagt, dass ukrainische Geflüchtete wegen des Bürgergelds nicht genug Anreiz hätten, sich hier Arbeit zu suchen. Das wird häufig am Bürgergeld kritisiert, auch von der Union.Der Unterschied zwischen Asylbewerberleistungen und Bürgergeld ist allerdings gar nicht so hoch. Bei einer alleinstehenden Person zum Beispiel beträgt die Differenz bei 103 Euro pro Monat. Ob der Anreiz dann höher wäre, arbeiten zu gehen, ist fraglich. Außerdem sind viele der ukrainischen Geflüchteten Frauen, oft mit kleinen Kindern, die gar nicht arbeiten gehen können.Eine Umstellung würde viel Bürokratieaufwand bedeuten, der für die Länder und Kommunen kaum stemmbar wäre. Ein Sprecher der Bundesregierung hat bereits gesagt, dass die Regierung an der bisherigen Bürgergeld-Regelung für ukrainische Geflüchtete festhalten will.
lilu1990• 07 сентября 2024
Ответ дляOksiz
Польшу потрусив богдан Хмельницький і ще пару значних повстань

А от що стосується Туреччини, тим би не завадило трохи піднасрати. Надіюсь, випаде колись така можливість
owl62• 07 сентября 2024
Ответ дляlilu1990

І Монголії треба, їхне їго було у нас 200років
Корчагина Александра• 07 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Ваш пост виглядає так, наче якась кацапська курка нашкрябала лапою купу лайна. Втім такі українці як ви не краще кацапів, бо саме це кацапи і очікують. Очікують, що українці один одного самі перегризуть. Кацапи вам будуть вдячні за ваше занепокоєння.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 сентября 2024
вот так они обрели себе недостающие трудовые ресурсы
Ответ дляChrist1na
Європа взагалі вляпалась у цих мусульман, дуже велика помилка. Краще б з Україною співпрацювали
кончайте с вашей наивностью и поразмышляйте, для чего могут быть нужны большие переселения народов
Ответ дляingaruta
Мені зараз 53 роки. В 1985 році в один із Київських дитбудинків прибула група дітей-підлітків (самі хлопці були) з Афганістану.
Я про це точно знаю, тому що солом´янський Палац піонерів приймав участь в інтеграції ціх дітей. Діти були круглими сиротами. З бойових зон.
У нас тоді на цілий рік була розписана програма з постійним спілкуванням.

А в 90-х роках, після відводу радянських військ, з Афгану виїхало багато людей. В тому числі і до Києва.
Я досі товаришую з однією сім´єю. Їм тоді квартири в Києві дали та була підтримка від Держави. Як фінансова, так і в організаційних питаннях.