ingaruta• 07 сентября 2024

Всьо. Мед кончився. Шольц сказав, всім шурувать на роботу.

https://www.rbc.ua/rus/news/sholts-zaklikav-ukrayi... Шольц закликав українських біженців знайти роботу
Німеччина, Субота 07 вересня 2024 20:58 Канцлер Німеччини Олаф Шольц звернувся до українців, що тимчасово оселились в його країні. Він закликав біженців працевлаштовуватись.Шольц зауважив, що, на його думку, багато українців, які отримують підтримку в Німеччині, повинні працювати.я хотів би, щоб робота була виконана.Нагадаємо, що ще з минулого року Німеччина почала зменшувати виплати українським біженцям. Зокрема на цей рік Німеччина планувала вдвічі скоротити обсяг допомоги, що мав виділитись федеральним землям на покриття витрат з прийому та інтеграції біженців.
Счасье• 08 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Отож.ссср загонял наших отцов,дедов на убой и убивать афганцев.Хоть копейку мы дали им за всю жизнь,хоть кого то приютили?Хоть одному их ребенку операцию сделали или выучили?
скажу больше, мой прадед завоевал віборг у финов, и кусок финляндии. не помню чтобі мі каялись перед финами

Миззери• 08 сентября 2024
Ответ дляДождливая
А вы свою ’недвиги хватает’ конечно за коммуналку сдаёте переселенцям)
Думаю бесплатно отдала
ellllena.ua• 08 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Новина 20хв назад.Хто вам сказав,що я тішуся?
Вы, бедненькая, не спите, все за беженцев переживаете, новости нон-стоп мониторите - не бережете себя.
Taby• 08 сентября 2024
Ответ дляElenaMari
Автор я знаю что наоборот подняли выплаты в Германии последнее время, знакомые которые там живут говорят подняли
С января 24 года подняли. На 25 год поднимать не будут, но и уменьшать ничего не планируется. А про работу - тоже мне новость. У кого профессия и язык позволяют и так выходят на работу, кто планирует оставаться тоже. И в статье тут провокаторша автор не указала, что Шольц ещё сказал о том, что препятствием для трудоустройства украинцев является так же немецкая бюрократия на местах.
Миззери• 08 сентября 2024
Ответ дляellllena.ua
В промежутках между Курской область и Белгородом
Taby• 08 сентября 2024
Ответ дляFeel good
темношкірі і араби давно працюють в основній масі.
то стереотип, що їх багато непрацюючих. Є статистика.
просто, з тої невеликої кількості, які не працюють, багато неадекватів і дикунів. Але то інша історія.
це ваша ваша печаль
Виїхавщі українці кість в горлі саме своїм , я б сказала бувшим співвітчизникам. У німців основна проблема саме з мігрантами мусульманами.
Григорий Иванович• 08 сентября 2024
Ответ дляЭкспансияNAFO
’Юрий Гагарин - не пил, не курил и тренировался всю свою жизнь что бы провести 108 минут за пределами СССР’

Поздравляем Юру!
Кстате, Каманин писал, что когда выбирал между Гагариным и Титовым, кто полетит в первый полёт, счел Титова более надежным и подходящим для второго, суточного полёта. Такчта, Гагарин был тушкой-испытателем на один виток.
Kittu2008• 08 сентября 2024
Ответ дляChrist1na
Враховуючи що війна у нас почалась через те що меркельша нас в НАТО не взяла, то вони нас повинні взагалі повністю утримувати
Или потому что были фашистами и они виновны в бедах наших бабушек
Kittu2008• 08 сентября 2024
Ответ дляFeel good
а чому ті дієздатні люди, які утекли з окупації є виключенням?
німці їм нічого не винні.
чому німці у своїй країні мають пахати на дієздтних чужих людей?

знайома утела з сином. як вона тільки курси не затягує, що не придумує, щоб її не чіпали. Кожні вихідні відкритий басейн, пікнік... Вже 2 роки, як з окупації...
Сирийцев тогда почему не заставляют?

Григорий Иванович• 08 сентября 2024
Ответ дляFeel good
німці уже розбираються.
пронаціоналістична радикальна і ПРОросійська партія, яка категорично проти усіх понаїхавших, АфД лідирує у виборах за усіма попередніми рейтингами

у німців уже від ауслендерів шиї болять

і на українцях вони зрозуміли, що їхня соціальна система не працює.
українців відразу поставили на джобцентр, дали курси, соцпідтримку, любе-голубе для інтеграції, повний доступ до ринку праці.
Думали, що вдячні українці підучать мову і дружно підуть працювати.
не так сталося, як гадалося...
Щито вы здесь несёте?! Курсы на В2 люди только этой весной заканчивать начали. И это те, кто эвакуировался в начале 22-го. И владение на уровне В2 было таки одним из условий трудоустройства. Это уже в этом году начали планку понижать.
ellllena.ua• 08 сентября 2024
Ответ дляFeel good
німці їм нічого не винні.

Да где вы видели упахавшегося немца?🤣🤣🤣 25 часов в неделю, оплачиваемый час на дорогу туда-сюда. Я одна из 4х человек в кабинете работаю 40-часовую рабочую неделю.
Мои соседи, немцы, молодая пара, она начальница в дизайн-бюро, он хз, куда-то ездит иногда. Я уезжаю в 8 утра, они ещё спят, я приезжаю в 17:00 они дома. Прям упахались бедняги.
Благосостояние Германии обеспечивают налоги с корпораций. Тех самых, на чьих на заводах и фабриках пашут как раз мигранты за минималку.
Contento• 08 сентября 2024
Ответ дляTaby
Так, не рвите душу автору. Она так надеялась , что и пособие всем уменьшат и из жилья социального всех выгонят . А вы ей мечты на корню обламываете
автор ingaruta • 08 сентября 2024
https://www.dw.com/uk/socviplati-u-nimeccini-tisk-... там уже скандал у них.Ми не повинні більше фінансувати безробіття за гроші платників податків’, - сказав він у розмові з таблоїдом Bild.
автор ingaruta • 08 сентября 2024
Ми маємо брак робочої сили - приміром, у ресторанній сфері, на будівництві, у медичній сфері.https://www.dw.com/uk/socviplati-u-nimeccini-tisk-... Это получается на стройке тяжелый физический труд,посудомойка,уборщица,сиделка-санитарка:?
Smusish• 08 сентября 2024
Ответ дляOksiz
Ні, і якщо ви продовжите поводитись так і думати, то погонять вас сцаними тряпками поважайте людей, що діляться з вами своїм. Ще раз скільком ви особисто іноземцям допомогли фінансово зі своєї кишені? Чому не оплачувати житло ьа допомогу афганцям? Колись туди теж ходили їх убивати. Винні тепер. Или это другое?
Звідки мене погонять, ?з мого дому змоїх Броварів, з моєї України, мене та нас українців зараз виганяють москальська війна проти українського народу!? Якби не ця клята війна, ніхто нікуди б не їхав би!
murmurik• 08 сентября 2024
Ответ длявсем надо
Соотечественники были в СССР - украинцы беларусы грузины армяне например. А теперь кто? Немцы вообще к Украине каким боком? Пусть кто хочет бежит хоть в Канаду. Какие они соотечественники в Канаде или Португалии - это другие страны и не отечество наше?
Вы читаете 🍑
murmurik• 08 сентября 2024
Ответ дляFeel good
Вам ніхто не зобов’язаний відповідати на ваші беззмістовні маніпулятивні запитання
Ваші ’змістовні’ в´їдливі коментарі, зокрема жовчі і ненависті до українців , не несуть більше нічого.
murmurik• 08 сентября 2024
Ответ дляMary_MMS
Ви абсолютно не в темі. Тому, будь ласка не рощносьте брехню. В мене подруга дитинства зараз працює якраз соціальним працівником, вона 15 років вже в Німеччині. Так от, якраз вони живуть не те що сім´ями , а поколіннями на виплатах. Є окремі райони гетто, де соціальні працівники роблять видимість роботи. І це я зараз про Німеччину. І між іншим вони не інтегруються і не мають наміру. Старших дітей до школи не пускають, бо дивляться за молодшими, особливо це стосується дівчаток. Вона такі моменти розказує, що їх особо люди не знають, поки не стикаються зблизька. З неграми теж дуже великі проблеми, але вона в районі з сирійцями, вони стаються рази не пересікатись.
Так що про те що там вони трудоустрожні, то велика брехня. По 10-12 років живуть на пособіях і поводяться як кролі.
Да то трольчиха на зарплаті
murmurik• 08 сентября 2024
Ответ дляГригорий Иванович
Так никто ни куда не летал. Все пшик и мыльный пузырь.
Как и вся рос.педерация

Блискавка• 08 сентября 2024
Лучше в Германи работать, чем в Украине за копейки.
VitalinkaGL• 08 сентября 2024
Боже,сколько’жабодавок’🤣🤣🤣
Григорий Иванович• 08 сентября 2024
Ответ дляmurmurik
Как и вся рос.педерация
Летали)
Бо американцы очень сильно следили. Как то, советские исследовали прохождение радиосигнала через ионосферу. Тогда было непонятно, будут ли какие то искажения. И запустили спутник с магнитофонной записью отсчета цифр. Западная пресса написала, что русские запустили на орбиту человека-смертника. Следующий спутник полетел с трансляцией записи хора имени Пятницкого)))
m.wind• 08 сентября 2024
Ответ дляTakamaka
Когда есть работа, это хорошо. Но а как же насчет беженцев с Ближнего Востока? Не справляются немцы с содержанием их и их семей? Или то другое?
Українці допоможуть)))