ingaruta• 07 сентября 2024

Всьо. Мед кончився. Шольц сказав, всім шурувать на роботу.

https://www.rbc.ua/rus/news/sholts-zaklikav-ukrayi... Шольц закликав українських біженців знайти роботу
Німеччина, Субота 07 вересня 2024 20:58 Канцлер Німеччини Олаф Шольц звернувся до українців, що тимчасово оселились в його країні. Він закликав біженців працевлаштовуватись.Шольц зауважив, що, на його думку, багато українців, які отримують підтримку в Німеччині, повинні працювати.я хотів би, щоб робота була виконана.Нагадаємо, що ще з минулого року Німеччина почала зменшувати виплати українським біженцям. Зокрема на цей рік Німеччина планувала вдвічі скоротити обсяг допомоги, що мав виділитись федеральним землям на покриття витрат з прийому та інтеграції біженців.
Takamaka• 07 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Отож.ссср загонял наших отцов,дедов на убой и убивать афганцев.Хоть копейку мы дали им за всю жизнь,хоть кого то приютили?Хоть одному их ребенку операцию сделали или выучили?
Кто правопреемник ссср? Вот вам и ответ на вопросы, кто должен был это все делать.

nevesтka• 07 сентября 2024
Ответ дляOksiz
І теж вважаєте, що вам хтось винен? Українці по суті крадуть гроші з соціальної системи Німеччини. Сидять до останнього- 3 роки філонять екзамени, щоб тільки не працювати і ще й обсирають сірійців, що пройшли лагеря по пять років без права на працевлаштування і що працюють на низькооплачуваних роботах зараз. але то таке - українців повинні утримувати. дичина
почeму люди любят порассуждать на тeмы, в которыx ничeго нe понимают?
ЭкспансияNAFO• 07 сентября 2024
Ответ дляTakamaka
’Юрий Гагарин - не пил, не курил и тренировался всю свою жизнь что бы провести 108 минут за пределами СССР’

Поздравляем Юру!
murmurik• 07 сентября 2024
Ответ дляOksiz
Ні, і якщо ви продовжите поводитись так і думати, то погонять вас сцаними тряпками поважайте людей, що діляться з вами своїм. Ще раз скільком ви особисто іноземцям допомогли фінансово зі своєї кишені? Чому не оплачувати житло ьа допомогу афганцям? Колись туди теж ходили їх убивати. Винні тепер. Или это другое?
Вы как вражина,чего вы на своих кидаєтесь ? Кстати нимб у вас заплеваный
ЭкспансияNAFO• 07 сентября 2024
Украина получит систему SAMP/T — Зеленский после встречи с Мелони
А до этого +1 Пэтриот от Румынии.
Немцы дадут ещё 4 IRIS-T до конца 2024.
И ещё 17 до 2025.
Feel good• 07 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Німці і ніхто не забовязаний пахати на чужих людей.Виключення-ті,хто втратив житло чи з окупації втікли.А не тим,у кого бізнес вдома,а керують родичі,квартири поздавали переселенцям,а самі поїхали і вмостилися чужим людям на голови.
а чому ті дієздатні люди, які утекли з окупації є виключенням?
німці їм нічого не винні.
чому німці у своїй країні мають пахати на дієздтних чужих людей?

знайома утела з сином. як вона тільки курси не затягує, що не придумує, щоб її не чіпали. Кожні вихідні відкритий басейн, пікнік... Вже 2 роки, як з окупації...
murmurik• 07 сентября 2024
Ответ дляFeel good
німці їм нічого не винні.

Вам завидно?
Feel good• 07 сентября 2024
Ответ дляmurmurik
Вам завидно?
ні. абсолютно.
murmurik• 07 сентября 2024
Ответ дляFeel good
ні. абсолютно.
А чего она вас так беспокоит ?

Marmelade• 07 сентября 2024
Ответ дляFeel good
німці їм нічого не винні.

Ви з окупації? Чи ви сидите в своїй квартирі, але знаєте краще що робити людині, що все втратила? Ви знаєте яке там життя було?
Мария-a546• 07 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Це і з безкоштовного житла теж випруть?Аня ост ЯК ВИ????Душа болить за Вас....
Я правильно зрозуміла ви та сама любляча матуся, кохана дружина ?!
Feel good• 07 сентября 2024
Ответ дляmurmurik
А чего она вас так беспокоит ?
вона мене ТАК не хвилює.
і справа не конкретно у ній. таких багато.
з таким наглим виглядом: ’нас не нагнути, на хєрову роботу ми не підемо’. при цьому за 2 роки на в1 не можуть/не хочуть здати. напевне, на керівні посади мітять з бе-ме.

подивилася кілька раз.
нічого не сказала. видно, що то не має сенсу.
просто, лишити виплат, або у 3 рази скоротити для перших місяців.

і все відразу стане на свої місця.
будь-які звернення не дадуть ніякого ефекту з таким контингентом.
Feel good• 07 сентября 2024
Ответ дляMarmelade
2 роки, як з окупації
дали оговтатися, підтримали
але пора і честь знати
німці не мають утримувати чужих дієздатних людей
murmurik• 07 сентября 2024
Ответ дляFeel good
вона мене ТАК не хвилює.

подивилася кілька раз.

і все відразу стане на свої місця.
Какое ваше дело до выплат?
Вы счиаете ваши соотечественники менее достойны в сравнении с неграми и арабами?
В чем ваша печаль ?
Feel good• 07 сентября 2024
Ответ дляmurmurik
Какое ваше дело до выплат?
В чем ваша печаль ?
темношкірі і араби давно працюють в основній масі.
то стереотип, що їх багато непрацюючих. Є статистика.
просто, з тої невеликої кількості, які не працюють, багато неадекватів і дикунів. Але то інша історія.
це ваша ваша печаль
murmurik• 07 сентября 2024
Ответ дляFeel good
це ваша ваша печаль
Они там 20 лет сидят. А вот такие святоши как вы и врагов не надо
Feel good• 07 сентября 2024
Ответ дляmurmurik
ви путаєте поняття.
про врагов і тд

хто вам сказав, що казати, що продовжуйте трутнем сидіти на чужій шиї - це підтримка і так має бути
примітивна маніпуляція

я підтримую, волонтерю, але то інше.
murmurik• 07 сентября 2024
Ответ дляFeel good
ви путаєте поняття.
про врагов і тд

примітивна маніпуляція

я підтримую, волонтерю, але то інше.
Четко ответить модете - какое ваше дело?
Marmelade• 07 сентября 2024
Ответ дляFeel good
2 роки, як з окупації
дали оговтатися, підтримали
але пора і честь знати
А чого 2, а не 1 чи 3? За 2 роки з виплат на житло може люди назбирали, чи розбагатіли і зажили краще, чим було? Німці і інші європейці розберуться самі кого і скільки їм утримувати. А нам, українцям, можна було б і порадіти, що для людей, які стикнулися з війною у вічі, надаються умови для нормального життя. Я зустрічала людей на тимчасовому захисті з Закарпаття, тому людям з окупації сам Бог велів брати, що дають

Feel good• 07 сентября 2024
Ответ дляMarmelade
німці уже розбираються.
пронаціоналістична радикальна і ПРОросійська партія, яка категорично проти усіх понаїхавших, АфД лідирує у виборах за усіма попередніми рейтингами

у німців уже від ауслендерів шиї болять

і на українцях вони зрозуміли, що їхня соціальна система не працює.
українців відразу поставили на джобцентр, дали курси, соцпідтримку, любе-голубе для інтеграції, повний доступ до ринку праці.
Думали, що вдячні українці підучать мову і дружно підуть працювати.
не так сталося, як гадалося...
04214• 07 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Я ніколи там не була...
Тоді чого вас це питання так хвилює
Feel good• 07 сентября 2024
Ответ дляmurmurik
Вам ніхто не зобов’язаний відповідати на ваші беззмістовні маніпулятивні запитання
Lizavel• 07 сентября 2024
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Мені зараз 53 роки. В 1985 році в один із Київських дитбудинків прибула група дітей-підлітків (самі хлопці були) з Афганістану.
Я про це точно знаю, тому що солом´янський Палац піонерів приймав участь в інтеграції ціх дітей. Діти були круглими сиротами. З бойових зон.
У нас тоді на цілий рік була розписана програма з постійним спілкуванням.

А в 90-х роках, після відводу радянських військ, з Афгану виїхало багато людей. В тому числі і до Києва.
Я досі товаришую з однією сім´єю. Їм тоді квартири в Києві дали та була підтримка від Держави. Як фінансова, так і в організаційних питаннях.
Это правда
Lizavel• 07 сентября 2024
Ответ дляFeel good
2 роки, як з окупації
дали оговтатися, підтримали
але пора і честь знати
Немецкий не такой простой язык,выучить его за 2 года и идти работать...
Mary_MMS• 08 сентября 2024
Ответ дляFeel good
це ваша ваша печаль
Ви абсолютно не в темі. Тому, будь ласка не рощносьте брехню. В мене подруга дитинства зараз працює якраз соціальним працівником, вона 15 років вже в Німеччині. Так от, якраз вони живуть не те що сім´ями , а поколіннями на виплатах. Є окремі райони гетто, де соціальні працівники роблять видимість роботи. І це я зараз про Німеччину. І між іншим вони не інтегруються і не мають наміру. Старших дітей до школи не пускають, бо дивляться за молодшими, особливо це стосується дівчаток. Вона такі моменти розказує, що їх особо люди не знають, поки не стикаються зблизька. З неграми теж дуже великі проблеми, але вона в районі з сирійцями, вони стаються рази не пересікатись.
Так що про те що там вони трудоустрожні, то велика брехня. По 10-12 років живуть на пособіях і поводяться як кролі.
gleekovna• 08 сентября 2024
Не на тех напали
Дождливая• 08 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Мізері не працює,вона київські квартири здає в три дорога переселенцям,спадок чоловіка і її.
А вы свою ’недвиги хватает’ конечно за коммуналку сдаёте переселенцям)
всем надо• 08 сентября 2024
Ответ дляmurmurik
Какое ваше дело до выплат?
В чем ваша печаль ?
Соотечественники были в СССР - украинцы беларусы грузины армяне например. А теперь кто? Немцы вообще к Украине каким боком? Пусть кто хочет бежит хоть в Канаду. Какие они соотечественники в Канаде или Португалии - это другие страны и не отечество наше?
Миззери• 08 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Да и на польские пособия живем как сыр в масле
Счасье• 08 сентября 2024
Вот вообще не переживаю за немцев. Они спалили моей бабушке дом, прадеда убили во 2 мировую. Я им дома не жгу и немцев не убиваю, по сравнению с ними я прелесть)