ingaruta• 07 сентября 2024

Всьо. Мед кончився. Шольц сказав, всім шурувать на роботу.

https://www.rbc.ua/rus/news/sholts-zaklikav-ukrayi... Шольц закликав українських біженців знайти роботу
Німеччина, Субота 07 вересня 2024 20:58 Канцлер Німеччини Олаф Шольц звернувся до українців, що тимчасово оселились в його країні. Він закликав біженців працевлаштовуватись.Шольц зауважив, що, на його думку, багато українців, які отримують підтримку в Німеччині, повинні працювати.я хотів би, щоб робота була виконана.Нагадаємо, що ще з минулого року Німеччина почала зменшувати виплати українським біженцям. Зокрема на цей рік Німеччина планувала вдвічі скоротити обсяг допомоги, що мав виділитись федеральним землям на покриття витрат з прийому та інтеграції біженців.
автор ingaruta • 07 сентября 2024
Це і з безкоштовного житла теж випруть?Аня ост ЯК ВИ????Душа болить за Вас....

автор ingaruta • 07 сентября 2024
Прийдеться до чоловіка верться в Київ Анюті..
Falcon82• 07 сентября 2024
Головне, що у вас заробіток стабільний, бо лавку не прикривають
Christ1na• 07 сентября 2024
Враховуючи що війна у нас почалась через те що меркельша нас в НАТО не взяла, то вони нас повинні взагалі повністю утримувати
олена олена• 07 сентября 2024
Автор, Ви задоволена? Це поекрасно, що вас так це тішить))
Тільки розчарую - ніхто нічого не зменшує, а якраз навпаки
Sentjabrinka• 07 сентября 2024
Ответ дляChrist1na
Пожизненно забыли добавит
Корчагина Александра• 07 сентября 2024
Як довго ви в Німеччині?
Christ1na• 07 сентября 2024
Ответ дляSentjabrinka
Пожизненно забыли добавит
Ну а як же))
автор ingaruta • 07 сентября 2024
Ответ дляFalcon82
Яку і де та лавка?Дайте контакти,я влаштуюсь!А ви куди підете на роботу там?

Sentjabrinka• 07 сентября 2024
Ответ дляКорчагина Александра
Як довго ви в Німеччині?
Маня в Украине, она патриот
Takamaka• 07 сентября 2024
Когда есть работа, это хорошо. Но а как же насчет беженцев с Ближнего Востока? Не справляются немцы с содержанием их и их семей? Или то другое?
автор ingaruta • 07 сентября 2024
Ответ дляChrist1na
Німці і ніхто не забовязаний пахати на чужих людей.Виключення-ті,хто втратив житло чи з окупації втікли.А не тим,у кого бізнес вдома,а керують родичі,квартири поздавали переселенцям,а самі поїхали і вмостилися чужим людям на голови.
автор ingaruta • 07 сентября 2024
Ответ дляолена олена
Новина 20хв назад.Хто вам сказав,що я тішуся?
автор ingaruta • 07 сентября 2024
Ответ дляКорчагина Александра
Як довго ви в Німеччині?
Я ніколи там не була...
автор ingaruta • 07 сентября 2024
Ответ дляSentjabrinka
Маня в Украине, она патриот
А ви поїдете назад в Луганськ?)
Takamaka• 07 сентября 2024
Ответ дляingaruta
То понятно. Но почему-то немцы, а теперь и украинцы, обязаны пахать на содержание многочисленных беженцев с Ближнего Востока и их огромных семей в полном составе. Интересно получается, да?
автор ingaruta • 07 сентября 2024
Ответ дляTakamaka
За Востокі Шольц нічого не сказав.
Takamaka• 07 сентября 2024
Ответ дляingaruta
За Востокі Шольц нічого не сказав.
Ну естественно ))
Sentjabrinka• 07 сентября 2024
Ответ дляingaruta
А ви поїдете назад в Луганськ?)
Маня, иностранных граждан в Луганск не пускают

автор ingaruta • 07 сентября 2024
Новини читайте.Важкувато з економікою там.Вони і так допомогли нам багато і зброя,пво,лікування.Не потрібно нагліти.
автор ingaruta • 07 сентября 2024
Ответ дляSentjabrinka
Та яка ви іностранка,ви там місцева
автор ingaruta • 07 сентября 2024
Ответ дляSentjabrinka
Скинуть вам групи на вакансії в Німеччині?Там і аренда.ФБ
lilu1990• 07 сентября 2024
Німеччина у своєму стилі

Слов´янам як завжди один сценарій з часів Гітлера- арбайтен

Нічого що сирійці роками сидять на допомозі. Мда
Christ1na• 07 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Нехай ядерку повернуть назад і всі додому поїдуть
Lisa_m• 07 сентября 2024
Удалено администрацией...
Юся шопоголик• 07 сентября 2024
Нема коли працювати, треба тримати фронт у Німеччині
Sentjabrinka• 07 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Мань, я в Нидерландах, с работой, в своём доме, с любимым мужем. Приезжай в гости
murmurik• 07 сентября 2024
Ответ дляingaruta
Ашотакоя,ваша душа за арабов не болит или им не надо арбайтен шнеля? Ой,а чого???
murmurik• 07 сентября 2024
Ответ дляChrist1na
Аминь.
Я не у фюрреров и не на пособии но считаю что эти толерасты,наши большие должники .
Christ1na• 07 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Німеччина у своєму стилі

Європа взагалі вляпалась у цих мусульман, дуже велика помилка. Краще б з Україною співпрацювали