Я тут Живу• 07 сентября 2024
Який поверх обрати?
Будинок має 11 поверхів. Перші 2 комерція, тобто житлових 9. Який обрати для житла, розгубилися. Який би ви обрали собі і чому?
Результат:
вже голосів:
27 (27.84%)
Поверх 2 ( факт. 4)
24 (24.74%)
Поверх 3( факт. 5)
13 (13.4%)
Поверх 4( факт. 6)
12 (12.37%)
Поверх 1 ( фактично 3)
9 (9.28%)
Поверх 5 ( факт. 7)
6 (6.19%)
Поверх 9 (останній, факт. 11)
4 (4.12%)
Поверх 6 ( факт. 8)
1 (1.03%)
Поверх 7 ( факт. 9)
1 (1.03%)
Поверх 8 ( факт. 10)
Трактор Віка• 07 сентября 2024
Поверх 1( фактично 3) ніби ідеально ,але є деякі але.
Тому краще вже 2 (4)
Пушка заряджена• 07 сентября 2024
Я люблю 2-3 поверх. Це не перший, але і не високо.
Боюсь висоти, відчуваю себе некомфортно на високих поверхах. Зараз зі всіма відключеннями та походами в паркінг в тривогу також зручніше жити на невисоких. Але це виключно моя думка. Хтось навпаки любить, щоб місто як на долоні, а не в сусідські вікна дивитись)
Люблю джаз• 07 сентября 2024
Над коммерцией - боже упаси. И через один этаж от коммерции - тоже нет. Мне б ещё и чтоб надо мной соседей не было. Но я привыкла к высоким этажам.
И ещё важно куда выходят окна.
Морковку дай• 07 сентября 2024
В случае пожара верхние этажи могут быть заблокированные дымом, + моя фобия ребенок и верхние этажи, я б выше третьего не рассматривала, максимум 4
Я тут Живу
• 07 сентября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
И ещё важно куда выходят окна.
А чому над комерцією погано ?
Mrs.Sexuality• 07 сентября 2024
Шум, холод, запахи, живность ( если это прод магазин, то ой).
4-6 этаж
Вам телефонограмма• 07 сентября 2024
Хто голосує за поверхи нижче 9 не розуміють, як дирчать і смердять міліон генераторів від комерції.
Кружите меня,кружите• 07 сентября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
И ещё важно куда выходят окна.
Смотря какая коммерция, если харчевни, то вонять и выше будет.
В танке• 07 сентября 2024
Не додивилась і проголосувала за 4(6)
Правильно - 2(4)
Жила на 4 в двох будинках - супер.
Ще жила на 9, на 12 (до війни і вимкнень класно було, зараз ні).
1-2 для мене ужас. Через нюанси з каналізацією, через те, що в вікна перехожі заглядають і потрібно штори закривати.
Правильно - 2(4)
Жила на 4 в двох будинках - супер.
Задолбулька• 07 сентября 2024
Авторе, будинок з комерцією, то жах. Не важливо, який поверх.
Генератори, перекури під вікнами, безкінечні ремонти, бо комерція буде мінятися. В цілому, спокою не буде(
Стефанія• 07 сентября 2024
Смотря какая коммерция под вами. Если кафе, то лучше 5-6.
Я не люблю высоко, потому скорее 3. Но коммерция смущает. В опросе отметила 4-ый этаж
Так точно!• 07 сентября 2024
У меня 7 ( есть коммерция)
Но у меня окна на обратную сторону, поэтому не слышу генераторов практически. Пешком идти не проблема тоже.
Но выше бы не рассматривала в наше время
Луковая• 07 сентября 2024
Над коммерческим нет. Хотя бы через один от них. А вообще не брать там ничего.
Чудо в декрете• 07 сентября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
А чому над комерцією погано ?
Запах еды, если кухня, звук промышленного холодильника с кафе или магазина и т.д.
Аль де Барановна• 08 сентября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
навіть на 9 смердить 🥴 в нас під вікнами від магазину генератор, працює і вночі коли світла немає, смердить і дирчить просто нестерпно. добре шо є кімнати у яких вікна виходять на іншу сторону. щиро співчуваю тим хто нижче і в кого немає інших кімнат(
А вот недавно• 09 сентября 2024
если нет поблизости объектов интересных для шахедов- берите повыше .