Гомосноб• 07 сентября 2024
Коли вже дощі?
Хто бачив прогноз погоди, коли сезон дощів починається?
Гомосноб
• 07 сентября 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
У нас що, тропіки? Який сезон дощів?
Жидівські кучки
МеняАЖтрусит• 07 сентября 2024
Я сейчас бегала в Сильпо (как истинная ночная жрица помелась за круассаном), там так прохладно, такой кайф, наконец-то!
Коли мовчу- приємна жінка• 07 сентября 2024
Ответ дляГомосноб
Жидівські кучки
Не знаю про кучки, дивіться норму опадів по місяцях. Найбільш дощові літні місяці.
Гомосноб
• 07 сентября 2024
Ответ дляСтильна штучка
Что?
Виявляється, «жидівські кучки» (їх іще у народі називають «юдейські кущі» і навіть дещо образливо «жидівські купки») - не що інше як сірі хмари, передвісники тимчасового похолодання, вітру, декількох похмурих і дощових днів поспіл
Гомосноб
• 07 сентября 2024
Ответ дляМаурита
Да то десь ближче до Великодня)
Чомусь думала, що в вересні
Стильна штучка• 07 сентября 2024
Ответ дляГомосноб
Вообще-то это начало праздника песах который у евреев на неделю раньше нашей Пасхи. Почему-то всегда в этот момент похолодание .
Сладко-соленая• 07 сентября 2024
Ответ дляГомосноб
Це неізбєжно
Я так не хочу. На днях в Одессе будто небо прорвало, это ужасно(
Стильна штучка• 07 сентября 2024
Ответ дляГомосноб
Це неізбєжно
И не кучки,а кущи, это уже в народе исковеркали, тучи здесь вообще ни при чем.
Гомосноб
• 07 сентября 2024
Ответ дляСтильна штучка
Правильно Єврейське свято Кучок але в народі говорять ’ кучки ’
Стильна штучка• 07 сентября 2024
Ответ дляГомосноб
Да не кучек,а кущей
Гомосноб
• 07 сентября 2024
Ответ дляСтильна штучка
Да не кучек,а кущей
Всюди в ЗМІ пише кучки