БезВзяток• 08 сентября 2024

Розсудіть нас з сестрою

Суть ситуації:
В мене є двоюрідна сестра, з якою я тісно спілкуюся. Людина не сама проста в спілкуванні, але я часто закриваю очі і вуха на її приколи. Вона розлучена, 48 років, працює на низько оплачуваній роботі, дочка в Німеччині, тобто радості в житті небагато. В неї в жовтні день народження, і я вирішила її порадувати і кудись звозити, щоб вона трохи розвіялися. Вибрала Італію і вирішила, що поїдемо я з сином і дочкою чоловіка від першого шлюбу і вона на осінні канікули в школі. Я вже купила квитки і все забронювала. І тут тиждень назад вона пише і каже, що до неї хоче приїхати її, я навіть не знаю як його назвати, хахаль можна сказати. Він іноземець, і ще й двоюрідний брат мого колишнього чоловіка, тобто троюрідний дядько мого, я його бачила пару раз в житті. В один з приїздів до нас і гості в Україну, поки я ще була заміжня за першим чоловіком, він замутив з мою сестрою, це було років 5 назад, потім перед ковідом він ще раз вже до неї приїжджав. В ковід і війну він не їздив, наче звав її до себе, але далі запрошень це не доходило. З грошима в нього теж не дуже. І тут він виявив бажання приїхати до нас зі всіма побачитися. Я була не проти, але як виявилося мому теперішньому чоловіку це не сподобалося, що він з нами відпочивати їздити не може, але приїде лівий чувак, хоч наче і до сестри і ще родич мого сина. Мені звичайно стосунки з чоловіком важливіші, ніж стосунки з троюрідним дядьком свого сина, і я написала йому, що чоловіку ця ситуація неприємна, і напевно це все таки не ок, якщо він до нас приєднається. Я написала,що він може приїхати в Румунію коли ми будемо їхати назад і я буду рада з ним побачитися і він зможе провести час з мою сестрою. До слова, він би скоріше нікуди не їхав, бо йому дорого і довго летіти, але я бачила, що мому чоловіку неприємно, що мені ок з ним відпочивати, тому і написала йому. Він прочитав але нічого не відповів. Зранку я написала це сестрі, і тут почався просто потік повідомлень, що як я чи мій чоловік могли забороняти йому їхати до нас, поливися потік гімна, на мого чоловіка, що він мені важливіший за сестру, що як я могла таке написати, що той чоловік їй стільки допомагав, гроші раніше висилав, а я так поступила, що їй все зрозуміло і вона нікуди не їде. Розсудіть, хіба я не мала права поставити вище почуття свого чоловіка ніж почуття чужого, і справді так образила сестру? Ох я і накатала простирадло...
Лиса Патрикевна• 08 сентября 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
та конечно. платит за все муж автора. и за сестру автора тоже. а тут на голову автора и за счет автора материализовался харь сестры
Так він сам приїде, сам за себе платить. В чому проблема? Проблема тільки в тому, що чоловік автора теж хоче поїхати, тому й курвиться. Звичайна заздрість

Царевна в уггах• 08 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Ну звичайно що він би окремо жив, але тусувався б з нами весь час крім ночей.
Та пригодится мужик, сумки носить, где то вопрос решить.
автор БезВзяток • 08 сентября 2024
Ответ дляШеллар
Як так вітати, то краще картинку у вайбер відправити.
Ну це не вітання прям, я просто вирішила взяти її з собою на відпочинок в оплатити його, щоб вона розвіялася, але тусуватися там з лівим мужиком теж не дуже б хотіла. Заради сестри може б і пішла на це, але оскільки виявилося що такий розклад не сподобався мому чоловіку, то вирішила це таким чином.
В танке• 08 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Может и так, но так это родственник моего бывшего мужа, я решила, что будет ок написать, что моему мужу эта идея не понравилась.
Не зрозуміла, цей родич їде до вас до дому чи до сестри? Чи взагалі в готель?
Якщо перше, то звичайно, Ваш чоловік має право на відмову. В інших випадках - ви з чоловіком дивні, і це мяко кажучи.
автор БезВзяток • 08 сентября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Я в чоловиках запуталась. Их по сюжету,как минимум 4, или больше?
Перший, це хахаль сестри і родич мого колишнього в одному лиці, другий, це мій чоловік.
Khmelnichanka• 08 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Так а причем тут Ваш муж и его мнение? Человек же не к Вам ехал, а к сестре. Вот ей и нужно было озвучить свое мнение. И уже она выбирала бы: праздновать с ухажором, но без Вас, или с Вами, но без молодого человека. Это была бы ее проблема. Хотя я понимаю Ваши чувства: сестра , если планировала эту поездку с Вами, то и приезд кавалера должна была с Вами согласовать. Или это чисто Вы сами решили устроить ей такой сюрприз а самостоятельно в е устроили? В любом случае, Вы не должны были писать этому человеку, это однозначно.
Крошечка-хаврошечка• 08 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Ну а Вам без сестры не тусуется ?
Он с ней, Вы с ребёнком. Почему обязательно вместе ?

Царевна в уггах• 08 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Ну то вашему другому взагалі не треба було знати з ким і як буде відпочивати ваша сестра. Навіть якщо ця людина буде іноді біля вас фігурувати.
Кружите меня,кружите• 08 сентября 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну а Вам без сестры не тусуется ?
Бо планується подорож країною на авто
автор БезВзяток • 08 сентября 2024
Ответ дляРожева юбка
Мой муж два года выйти из дома лишний раз не хочет,а вы с жиру беситесь.
Если вы за него не платите, и жить он будет отдельно какое мужу дело с кем общается ваша сестра. Барина из себя строит,выбирает , ехали бы своей семьёй и не было бы проблем.
Сестре уже 48 она сама решит подходит ли ей тот,как вы выражаетесь , хахаль .
Если все так плохо ,то так и скажите,или едешь одна,или не едешь,смелости не хватает,пусть муж скажет.
Ну так мій теж не виходить, і на мозги йому це давить, і ця ситуація його чомусь образила, тому я вирішила, що мені його почуття важливіші і думала, що сестра зрозуміє. Але тепер всєлєнська обіда
Царевна в уггах• 08 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Та може він вашу сестру ревнує, чесно слово
Шеллар• 08 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Доросла жінка на відпочинку хоче зустрітися з кавалером, але сестра з чоловіком активно лізуть в труси. Добре вас доля спарувала, обоє із здоровим глуздом та вихованням не знайомі.
Крошечка-хаврошечка• 08 сентября 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Бо планується подорож країною на авто
Ну так пусть автор и катается, обязательно с сестрой ?
Ряженка• 08 сентября 2024
А взагалі автор, ви пишете, що хотіли порадувати сестру на день народження. Я так розумію це подарунок мав бути до свята. А вийшло так, що подарунок з умовами. Сестра також не права, дарованому коню в зуби не заглядають. Але для мене всеодно дивно дзвонити сторонньому мужику і відмовляти від поїздки до сестри, бо моєму чоловіку щось не так.
Царевна в уггах• 08 сентября 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
І шо, по Італії на авто не можна?)
Штора с кисточкой• 08 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
это потому, что вы решили причинить ей добро. она вас не просила. и живет как хочет. для нее она на первом месте. а вы с нейноситесь, возитесь. бздыки терпите. когда поймете, что оно нафиг ене надо вам, будет легче
ФФФФристайла• 08 сентября 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
У вашого чоловіка проблеми із самооцінкою, а у вас - з особистим простором. До чого тут залицяльник сестри? Це її життя. Якщо, припустимо, вони одружаться, то що? Припините спілкування, бо чоловік так сказав? Чи як?
Потому что муж автора имеет виды на ее сестру и приревновал к хахалю. Всё просто
Крошечка-хаврошечка• 08 сентября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
І шо, по Італії на авто не можна?)
Я не поняла, за рулём у автора должна быть сестра ?
Царевна в уггах• 08 сентября 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Поняття не маю хто там в них за кермом буде

Штора с кисточкой• 08 сентября 2024
Ответ дляШеллар
так пусть каваокр свою даму и вывозит
ДолькиКабана• 08 сентября 2024
Когда вы уже детали описали, что жить хахаль будет отдельно, сам за себя платить и пр. ,то вы автор реально странная, особенно ваш муженёк, который с ним вообще пересекаться не будет и даже не увидит его.
Делаете типа подарок сестре, так ей же в радость и будет встреча там.А вы типа крохи с барского стола скинули
ФФФФристайла• 08 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Пардон, а иностранец кто?
Несу пургу• 08 сентября 2024
Ответ дляШеллар
На відпочинку, який їй оплачують. Щоб не лізли в труси, нехай їде за свій рахунок, а краще за рахунок хахаля.
Крошечка-хаврошечка• 08 сентября 2024
Автор, у Вас какие проблемы, Вам не тусуется без сестры ? Почему они не могут встретиться ? Вы же хотели сделать подарок.
Вас бесит, что она чуточку станет счастливее ?
Швендяю містами• 08 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Чого ви так вирішили? Тусуйте собі зі своїми дітьми, а сестра буде з хахалем тусувати. Ви ж її порадувати хотіли наче.
А якби вона там з якимось хахалем познайомилась, то теж з вашим чоловіком треба согласовувати?
Миззери• 08 сентября 2024
Кто оплачивает поездку ? Вы ? Значит ваши условия
Хахаль сестры может оплатить все за себя и нее и гордо жить с ней вместе в отдыхе я так понимаю
Или вы платите за нее а он гордо хочет приехать и оплатить только за себя или тоже к вам на шею ?
Катастрофа• 08 сентября 2024
Автор, Ваш колишній чоловік турок чи щось схоже? Бо тільки там таку увагу приділяють родичам ( двоюрідний брат, троюрідний дядько). Це просто чужий чоловік, залицяльник для Вашої сестри і Ви або робите подарунок без умов, або не робите.
автор БезВзяток • 08 сентября 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Ні за кермом мала б бути я, і авто також оплачувати я, бо в нього мало грошей, і вона б мене уболтала, щоб ми їздили разом. Плюс вона б хотіла бути зі мною, бо вона майже ні слова не говорить англійськоб, вони весь цей час переписувалися через Гугл перекладач, і мені б або мому сину постійно прийшлося б їм перекладати. А дочка мого чоловіка яку я теж беру взагалі б нічого не розуміла
автор БезВзяток • 08 сентября 2024
Ответ дляФФФФристайла
Пардон, а иностранец кто?
Хахаль сестри.
Фрикаделька• 08 сентября 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Бо планується подорож країною на авто
Ну то автор и будет реализовывать этот план
А у сестры нарисовался другой вариант