Не виправдовуюсь• 08 сентября 2024
Поганий секс vs хороший чоловік
Зустрічаюсь з чоловіком. Старший від мене на 9 років. Мені 42. Добрий, розумний, щедрий. Нічого мені не жаліє, приймає моїх дітей, будує плани на майбутнє. Цікавиться психологією, дуже зацікавлений в здорових стосунках, ніколи нічого мені не забороняє, поважає мої кордони, в побуті допомагає, тобто він навіть більше в побуті бере на себе… Але є одне але… Секс… Мені не подобається секс з ним. По перше, в нього є трохи зайва вага і це мені дуже заважає, розмір у нього теж менше середнього і він любитель довгих прелюдій, а я цього не люблю. Якось так виходить, що вовтузимось довго, а толку мало. Раніше ще якось від ефекту новизни це не так напорягало , але тепер набридло все…. 🫣 І розійтися шкода і себе шкода….
Не виправдовуюсь
• 08 сентября 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Ну поговорите с ним о том, что ему надо сбросить лишний вес, в спортзал пойти , на диету его посадите
Тут треба бажання спмої людини. Щоб він хотів схуднути не для мене, а для себе. І як я писала, на це йому бракує сили волі. Він зранку снідає правильно, здорове харчування, в обід також багато овочів, а приходить вечір і починає їсти вже все без розбору, і багато солодкого. Коли звертаю увагу, то каже що я поводжуся як його мама і розказую що він має робити 🤷♀️
Бодіпозітівна• 08 сентября 2024
Ответ дляішо
тобто, у вашої мами був секс до 62-х років?
больше скажу, папе 70, еще секс у них есть.
мне в мои 40 лет мама посмеялась про закат мой секса после развода
а в 43 родила
Тётушка Лошадь• 08 сентября 2024
Знаю жінку, у якої клімакс був в 45, а секс і досі є, і хочеться, ій 62 зараз.
Гірчинка• 08 сентября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ні. Мені просто добре з ним. Спокійно і надійно. В порівнянні до інших чоловіків він дуже вигідно виділяється.
А скільки Ви часу із ним?
У мене з чоловіком зараз також оргазм лише від орального сексу+руки. Бо зайва вага, діабет і для традиційного сексу вже фізіологія не працює так, як хотілося б .
Але задоволення я отримую не менше, ніж з ним же в молоді роки (зараз нам 45 і 50). Проте ніякий можливо кращий традиційний секс я не проміняю на те, як спокійно, надійно, затишно я із ним почуваюся, як він ставиться до мене і до дітей.
Всіх підсаджую• 08 сентября 2024
Ответ дляішо
Тут прям все тигрицы, в жизни обычной женщины после 40,не пределяют такую значимость сексу,появляются другие ценности и интересы
всегдаДаДа• 08 сентября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Я розумію, мене вже дратує. Отой ніякий секс перекреслює всі його старання. А він направду, дуже старається
А если насадку надеть?
Проблема только в том, что недостаточно размера и разнообразия поз?
Тётушка Лошадь• 08 сентября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Ви частково праві, але це не стосується усіх жінок, для багатьох секс - це важлива частина відносин.
НеВРотик• 08 сентября 2024
Ответ дляГірчинка
А скільки Ви часу із ним?
У автора це новий чоловік, в неї немає до нього такої прихильності, як у вас до чоловіка.
НеВРотик• 08 сентября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Мені 44, інші цінності й інтереси є, але вони не відміняють бажання хорошого сексу
Гірчинка• 08 сентября 2024
Ответ дляНеВРотик
Розумію, саме тому і спитала, скільки вона з ним часу.
Король дивана• 08 сентября 2024
Моїй маман 65, то її подруга-однолітка 5 років тому вийшла втретє заміж і там такі пристрасті по-італійськи, що не скажеш, що людям до 70-ти йде, сексяться як кролі, були разом на відпочинку в одному котеджі, то ми з чоловіком 35-40 не кожен день цим займаємось, а батьки то тим паче, так що не судіть всіх по собі, у всіх різні потреби і темпераменти.
Оябунчик• 08 сентября 2024
Ответ дляБодіпозітівна
у мамы в 62 климакс наступил, у автора еще лет 15 нормального либидо
Это скорее исключение в таком возрасте, обычно это 45-50.
НеВРотик• 08 сентября 2024
Автор, плюс він настільки старший за вас + зайва вага, це прямий шлях до діабету й інших захворювань, й того сексу, що зараз, не буде + він вас зовнішньо не приваблює. Нащо вам це потрібно? Шукайте молодшого чи хоча б ровесника
Ответ дляТётушка Лошадь
жіночко, я не знаю, скільки вам рочків, але ви точно дуже слабо собі уявляєте, що таке клімакс.
з чоловічої точки зору, це коли просто не лізе, ніяк. а якщо і влізе, то з прутня потім шкіра злазить
Гарнюнька• 08 сентября 2024
Так вы не уверенны что хотите быть с ним, а уже привели в дом, бат общий, дети знакомы. Поспешили.
И потом можно говорить как вам надо, это подольше, то покороче, так не делай, так нравится. Нужно подстраиваться, все люди разные. Если любите конечно
Не виправдовуюсь
• 08 сентября 2024
Ответ дляГірчинка
А скільки Ви часу із ним?
Разом 9 місяців, але раніше жили в різних містах. Місяць тому стали жити разом
Анонимба• 08 сентября 2024
Вы с ним обговаривали этот вопрос?
Может, он тоже любит быстро, но прелюдии соблюдает для вас?
Если в сексе не устраивает, дела не будет
НеВРотик• 08 сентября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Він до вас приїхав чи ви до нього?
Соня-сонятко• 08 сентября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ну тогда отказывать ему в сексе , пока не похудеет. Может это будет для него стимулом)
Неместная Я• 08 сентября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Ну якщо вас щось не влаштовує, могли б розійтись і нового чоловіка найти, навіщо цього принижувати...
Тобто почуття - ніщо?
Тётушка Лошадь• 08 сентября 2024
Ответ дляішо
Клімаксу у мене ще не було, але точно знаю, що після настання менопаузи статеве життя ще існує у дуже багатьох пар, їм хочеться і вони роблять зусилля в цьому напрямі. Подивіться хоча б статистику, там не всі брешуть.
Неместная Я• 08 сентября 2024
Ответ дляішо
А Ви думаєте що в 62 вже його не існує?
Ответ дляКороль дивана
в неї чоловік десь під 80 років. якщо вважати, що тримання за вульву дорівнюється сексу, то так, там такі пристрасті, шо хай бог милує.
пс. живу в італії
Ответ дляТётушка Лошадь
так, приблизно 5 років ще секс є, потім все, двері зачиняються
Гарнюнька• 08 сентября 2024
Хотя да, возраст старше прилично и полнота это не про здоровье. И вы не влюблены, сомневаетесь. Так может и не надо.