Не виправдовуюсь• 08 сентября 2024

Поганий секс vs хороший чоловік

Зустрічаюсь з чоловіком. Старший від мене на 9 років. Мені 42. Добрий, розумний, щедрий. Нічого мені не жаліє, приймає моїх дітей, будує плани на майбутнє. Цікавиться психологією, дуже зацікавлений в здорових стосунках, ніколи нічого мені не забороняє, поважає мої кордони, в побуті допомагає, тобто він навіть більше в побуті бере на себе… Але є одне але… Секс… Мені не подобається секс з ним. По перше, в нього є трохи зайва вага і це мені дуже заважає, розмір у нього теж менше середнього і він любитель довгих прелюдій, а я цього не люблю. Якось так виходить, що вовтузимось довго, а толку мало. Раніше ще якось від ефекту новизни це не так напорягало , але тепер набридло все…. 🫣 І розійтися шкода і себе шкода….
Ясамаякрасивая)• 09 сентября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Автор,а вам прям очень в вашем возрасте секс нужен? Просто скоро климакс,как ни крути
скоро это через 10 лет)) кстати после климакса секс тоже есть , может новость для вас будет ))
Ясамаякрасивая)• 09 сентября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Маленьких детей куда дели? Тут у всех в 49 маленькие дети
КонФФетОшка• 09 сентября 2024
Жить с мужчиной, котрого не хочешь (при условии что сама женщина чувственная и любит секс) - это мучение и каторга. Всё. Точка. Это вариант для холодных женщин.. И то, все равно раздражать будет , если недонравливается. Тем более, разница в возрасте в 9 лет, где мужчина старше и самой за 40 это печаль. Мужчины после 50 уже все.. Разве что для дружбы привлекательны.
ішо• 09 сентября 2024
Ответ дляНу шо не так?
А що ж там такого страшного в жінки при клімаксі відбувається, шо аж шкіра залазить у чоловіка? Зуби виростають, чи шо? 😀😃
В вашому селі ви мабуть нвйдотепніша жінка.
Запам´ятаю цей жарт, буду розповідати іншим
ішо• 09 сентября 2024
Ответ дляМалинка Алинка
ви не пробували з ним про це поговорити?
про секс потрібно говорити. Взагалі про все в стосунках треба говорити. не можна мовчати. кому що і як подобається. це нормально. ви ж пара.

але це моя думка
Він дуже гарно заробляє і черги за нею теж немає. Може і потерпіти
Нульовий сантиметр• 09 сентября 2024
Поэтому он и старается быть таким «хорошем мужем», компенсируя свой недостаток.
Молчавочка• 09 сентября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
ви вважаєте при клімаксі не потрібен секс?
Молчавочка• 09 сентября 2024
Ответ дляКуплю орехи
Ну вот перед климаксом и надо насладиться
люди, ви серьозно? Для вас немає життя після клімаксу? )
Marmu• 09 сентября 2024
Ответ дляішо
тобто, у вашої мами був секс до 62-х років?
дружина мого батька казала, що він її терзав майже до самої смерті у його 69, казала аж, що їй стільки не треба. вона на 12 років молодша
Вподобайден• 09 сентября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Какой климакс в 42? «В вашем возрасте»…
Редисочка• 09 сентября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Говорила з ним. Сказав типу ти ж розумієш, що я так одразу не схудну. Мені треба час. Хоча записався до лікарів( гастроентеролога, дієтолога) . Тобто зацікавлений схуднути. Але бачу що для цього йому бракує сили волі
Блін, він старається.
Я б таким чоловіком не розкидалась.
Ймовірно що потім пошкодуєте, а вам тут зараз будуть радити кинути його.
Ну шо не так?• 09 сентября 2024
Ответ дляішо
Ок, я своїм київським сусідам-селянам обов´язково розкажу, як високо оцінили моє почуття гумору на Порадниці
База_птеродактилей• 09 сентября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Технічно він досить просунутий в сексі. Він за експерименти, знає як руками, язиком, ласками довести до оргазму. Але мені бракує традиційного сексу з проникненням. Кількість поз обмежена через його вагу, заважає його живіт. І то при його розмірі я майже нічого не відчуваю .
К сожалению у мужчин после 40 - гарбуз росте а хвостик сохне. Вже відчуваю теж по свойому чоловікові, живіт виріс а хвостик зменшився, але ж мені не кидати його з за цього.
бЭйбА• 09 сентября 2024
нуу что может быть важнее секса, автор?)
Ищу Аленя• 09 сентября 2024
По мне так автор Галя Балувана. Хороший характер мужчины,тем более в таком возрасте, єто огромное преимущество. Тем более, что мужчина в сексе старается, прелюдия и все такое. Вот есть такие мужики, что 5 минут потыркал, кончил сам и все, ему пофиг, что там женщина почувствовала. А у автора мужчина заботится и о ее ощущениях и это тоже важно. Лишний вес дело исправимое, а недостаточный размер компенсируется разными секс-приспособами.
Пліткарка• 09 сентября 2024
купите вибратор и добавьте его в каестве игрі.

хорошими мужиками не разбрасываются. Ваш по описанию - золото.
Подтяжка• 09 сентября 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Ого. Навіщо я це прочитала. 15 років такого дурдому.
і не кажіть! 15 років принижувати людину, яку нібито любить
Сарафанное радио• 09 сентября 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
А що воно дасть - говорити? Не факт, що схудне,і розмір точно не збільшиться.
Якщо аж так, то сенс в таких стосунках. Щодо розміру дивно чути, адже найчутливіший клітор, він на початку входу, тому тут питання не в розмірі, а в діях.
Тётушка Лошадь• 09 сентября 2024
Ответ дляСарафанное радио
Ну автор же пише, що там коротше середнього, то для неї це має значення
Наталка -русалка• 09 сентября 2024
Радійте ,що хоть хтось ще є в 42
Сарафанное радио• 10 сентября 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Ну не 5-7 же см там)?
НеВРотик• 10 сентября 2024
Ответ дляИщу Аленя
Автор ещё молода и у неё есть возможность получить нормальный секс со стройным мужчиной без приспособлений. Зачем ей старый, толстый, с которым ещё и секс не нравится?
Завжди мало• 13 сентября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
когда- скоро? лeт чeрeз 10?
Завжди мало• 13 сентября 2024
Ответ дляOksania_mama
Никакой смазки почти вообще нет. Из-за сухости часто микротрещинки, воспаления, неприятные ощущения. Гормональный уровень меняется, возбуждение становится слабым, на одном энтузиазме или воспоминаниях, а это недостаточно ярко, поэтому становится еще грустнее)))
что вы нeсeтe?
Завжди мало• 13 сентября 2024
Ответ дляішо
тут як, анал не настільки вузький. тобто на момент введення так, але тільки на вході. від нього зовсім інші відчуття. враження таке, що щось більш сухе, пористе і ШИРОКЕ. якось так.
до речі, під час аналу, саме перше введення складне, потім залітає, як потяг до тунелю
та да, пипeтки- они такиe)))
Oksania_mama• 13 сентября 2024
Ответ дляЗавжди мало
что вы нeсeтe?
Погуглите, если не понимаете.
Завжди мало• 13 сентября 2024
Ответ дляOksania_mama
Погуглите, если не понимаете.
гуглитe сами, мнe 59, я это всe прошла.
ішо• 13 сентября 2024
Ответ дляЗавжди мало
гуглитe сами, мнe 59, я это всe прошла.
ну от, це було колись
Oksania_mama• 13 сентября 2024
Ответ дляЗавжди мало
гуглитe сами, мнe 59, я это всe прошла.
Вы - это не все женщины. Нельзя по себе судить других. Есть данные статистики, полученные от специалистов, которые всех и всё обследовали, а не одна какая-то тётка, которая даже не гинеколог.
Завжди мало• 13 сентября 2024
Ответ дляOksania_mama
так гугл- тожe нe всe жeнщины.