Залатавая• 09 сентября 2024

Підкажіть, будь ласка, порошки для прання на промі оригінал чи ні?

За 10 кг порошку просять 500 грн в середньому. За засоби для миття посуду місткістю 5 л - 400 грн. Чи оригінал це? Чи купували ви на промі подібні речі?
Будь ласка, без токсичності у відповідях. 🙏🏽
Прибираю щодня• 09 сентября 2024
Я на Промі багато чого купляю. В шампуні дорогі і т.п.
Автор, залежить від виробника.
Які засоби ви дивилися

Зоя Жорівна• 09 сентября 2024
Якщо це типу Аріель, Персіл і тп., то ні, сода з чимось бовтана. Так само і миючі. Фігня наколочена десь по підвалах. Якось повелася купила аріель в відрі, фігня повна, то не аріель і взагалі незрозуміла субстанція
Прибираю щодня• 09 сентября 2024
Але так, дешево якось...
Але ж є дешеві порошки типу Вухастик
Зоя Жорівна• 09 сентября 2024
до речі нема різниці де, оця типу побутова хімія продається скрізь - пром, олх, магазинчики невеликі. підроблений аріель гель навіть у аврорі є. ту ди ж шоколадні пасти в кілограмових відрах
автор Залатавая • 09 сентября 2024
Ось в Аврорі арієль - 700 грн за 8 кг…
Прибираю щодня• 09 сентября 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
У мене були підозри, що деякі продукти там підробка. Зокрема, чай набагато дешевше і навіть чіпси Прінглс, які завжди скрізь недешеві.
Зоя Жорівна• 09 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
Ось в Аврорі арієль - 700 грн за 8 кг…
теж не оригінал але цей хоч на порошок схожий і пере але то не оригінальний Аріель
Зоя Жорівна• 09 сентября 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Ні, чай, чіпси там інша схема - виробник для Аврори випускає окрему лінію, наприклад чай в пакетах не на шнурку, а в квадратних відривних. За рахунок цього коштує дешевше. Такі торгові мережі закуповують товар дешево, бо можуть гарантувати великі об´єми продажів.
Зоя Жорівна• 09 сентября 2024
А взагалі я, наприклад, купую такий гель для прання https://cdn.27.ua/799/31/37/7549239_1.jpeg, він дешевий але пере гарно і густий. Навіть в Червоному маркеті раз купила величезну пляшку гелю Тано за 90 грн, дива не сталось, складні плями він не прибирає але там де треба освіжити одяг, то нормально

Lilian-nochka• 09 сентября 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Але так, дешево якось...
Але ж є дешеві порошки типу Вухастик
Ушастик кстати довольно хороший.знакомый работает на винницком химзаводе,по качеству не уступает дорогим порошкам)плеваться на него нечего
Я_з_Франека• 09 сентября 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
С чего вы решили, что этот Ариэль не оригинал? Сейчас на него акция. Вот он же на Розетке и продавец Розетка.
Прибираю щодня• 09 сентября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Я его тоже иногда покупаю).
Я написала его для сравнения по цене.
Манкоголік• 09 сентября 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Де ж тоді ховають оригінали ховають?
Дівчина Бобула• 09 сентября 2024
Автор, Пром - це платформа, на якій виставляють свій товар всі, хто спроможен оплатити таріфи платформи.
Пром даже не вимагає щоб продавець був хоча б ФОПом. Не перевіряє ні продавця, ні якість товару.
Тобто, Пром - це той же ОЛХ. Просто дорощий (для продавця).

У Розетки значно складніша процедура реєстрації. Там треба бути ФОПом чи юр.особою.
Мрію про пончик• 09 сентября 2024
Там багато закарпатських шмурдяків як під миюче (плини, порошки, капсули) так і кави і шоко (лаваца і мілка наприклад).
Тому раджу брати такі речі в мережевих магазах по акції
автор Залатавая • 09 сентября 2024
Всім дякую за відповіді 🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🫶🏽