Цикавенная• 09 сентября 2024

Якщо купити квитки на УЗ, передумаємо, здаю, кошти повертаються в якому об´єму?

за кордон
Астоновитесь!• 09 сентября 2024
На сайте, ГЛ, приложении есть официальная и достоверная информация по этому поводу))

Ашотакоя• 09 сентября 2024
За минусом комиссии, если сдается не позднее, чем за сутки.
Вимагаю спілкування• 09 сентября 2024
-60 грн

Це по Україні
Непогодка• 09 сентября 2024
Когда покупаете билет, на билете есть все составляющие его стоимости. В зависимости от того, за сколько времени до выезда вы его сдадите, вам возвратят стоимость отдельных составляющих (квитка та плацкарти) в разном процентном содержании.

Якщо пасажир відмовився від поїздки з особистих причин у термін

а) не менше ніж за 24 години до відправлення поїзда, то йому виплачується повна вартість квитка і плацкарти;

б) від 24 до 6 годин до відправлення поїзда, то йому виплачується повна вартість квитка і 50 відсотків вартості плацкарти;

в) менше ніж за 6 годин до відправлення поїзда, але не більше 1 години після його відправлення, то йому виплачується тільки вартість квитка, а вартість плацкарти не виплачується.

Пізніше 1 години після відправлення поїзда, на який оформлено проїзний документ, повернення платежів не проводиться.

У всіх випадках повернення проїзних документів пасажир, крім випадків, що сталися з вини перевізника, вносить плату за послуги (комісійний збір). Кошти, сплачені за послуги, пов´язані з резервуванням місць і продажем проїзних документів, не повертаються, за винятком випадків, коли повернення здійснюється з вини перевізника.
Шотуткоїться?• 09 сентября 2024
-60 грн на билете теряете,если возврат более чем за 24 часа,но это были билеты по Украине.
Возвращала на прошлой неделе.
Триндю-бриндю• 09 сентября 2024
По украине 60 грн
ПолБатона• 09 сентября 2024
120 грн втратила Київ кишинеу

дякую аж підскакую• 09 сентября 2024
-110 грн пр возврате Перемышль-Киев