Морковна• 09 сентября 2024

Прогестерон

Сьогодні визначили на УЗД гіперплазія ендометрію.
Прописали прогестерон в уколах, щоб пришвидшити критичні дні.
Якщо у когось була схожа ситуація, скажіть будь-ласка, чи були якісь побочки?
Можливо якось на вагу вплинув. Як швидко почав діяти? На який день пішли КД?
Файна_зупка• 09 сентября 2024
А нашо в уколах? Я тиждень на збереженні колола, то потім гулі були декілька років. Є в таблетках, той же утрожестан, його можна не пити, а у вагіну закладати.

автор Морковна • 09 сентября 2024
Ответ дляФайна_зупка
Ну вже ж шо маємо, то маємо🤷🏻‍♀️
Я не вагітна, мені потрібно, щоб ендометрій швидше почав відторгатись.
Тепер цікаво коли укол почне діяти.
Доречі у мене гілі немає. Легенько розсосався
Тоска в носках• 09 сентября 2024
А мне врач назначил Дюфастон,это тоже прогестерон,правда от обильных месячных и затяжного цикла...по итогу лило как из ведра,прям по ногам текло....больше не буду пить
Чесно брешу• 09 сентября 2024
Ответ дляМорковна
Ну вже ж шо маємо, то маємо🤷🏻‍♀️
Тепер цікаво коли укол почне діяти.
Это неправильное назначение, поищите другого врача. Пс гинеколог
Чесно брешу• 09 сентября 2024
Ответ дляТоска в носках
Противопоказан прогестерон, врач не профи, не ходите к нему больше
автор Морковна • 10 сентября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Ну вона пропонувала три види ліків
Дуфастон
Прогінорм і прогестерон
Я обрала прогестерон бо він дешевший.
Лікар сказала що особливої різниці між ліками не має, от я і обрала
автор Морковна • 10 сентября 2024
Ответ дляТоска в носках
А на який день почав діяти препарат
Чесно брешу• 10 сентября 2024
Ответ дляМорковна
Ну вона пропонувала три види ліків
Дуфастон
Прогінорм і прогестерон
Я обрала прогестерон бо він дешевший.
Еще раз- смените врача, вам противопоказан прогестерон!!!!