Трейдер кріпти• 09 сентября 2024

Зарплата в Києві. Яка зараз реальність для фінансиста та бухгалтера

Хочу змінити роботу, новий керівник дурить, а саме ввів непрозору схему нарахування зп. Обіцяє одне, а виплачує інше.
Зорієнтуйте яка реальна зарплата зараз для рядових спеціалістів фінансової сфери?
Буде добре якщо зможете вказати чим займається компанія.
Результат:
вже голосів: 93
36 (38.71%) 20-30 тис
22 (23.66%) 15-20 тис
19 (20.43%) 45 і вище
16 (17.2%) 30-40 тис
Мама Чели• 09 сентября 2024
Банк, 25 тис, але це після 11-річної перерви в роботі.

Бадабум• 09 сентября 2024
А кнопка «посмотреть»?))
Умничка-помощничка• 09 сентября 2024
Работаю в банке на 50 плюс премия
Sweet_Cat• 09 сентября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Работаю в банке на 50 плюс премия
підкажіть,на якій позиції? і це укр Банк чи з іноземним капіталом?
Ms. Iphone• 09 сентября 2024
8 500-10 000 по большинству вакансий, если не жить неделями на работе с перерывами на короткий сон
Добрая свекровь• 09 сентября 2024
нет ’тыц’ или ’результат’ поэтому выбрала ’сваше 45 тыс’ . Блин, автор, ну кто так делает опрос?
Умничка-помощничка• 09 сентября 2024
Ответ дляSweet_Cat
Укрбанк, системный, начальник отдела проектных работ. Могла бы получать больше в банке с иностр капит, но не хочу менять работу во время войны, лучше в госбанке посижу

З вишневого садка• 09 сентября 2024
Бухгалтер, ОМС - 25. Але наступного року, думаю, буде менше
Весела пiсенька• 09 сентября 2024
Все залежить від вашого професіоналізму і від навантаження. Якщо старший бухгалтер у велику компанію то 50-65 тис.
Кнопус• 09 сентября 2024
банк -85 тыс , депозитарка
автор Трейдер кріпти • 09 сентября 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Хотілося б вірити що все залежить від професіоналізму, але бачу що багаті - не завжди ті хто багато знає і розуміє, нажаль
Мусик Пусик• 09 сентября 2024
молодший фінансист в міжнародній компанії, англійська мова обов´язкова, 40 000, віддалено, але офіс в Києві. Зп біла.
автор Трейдер кріпти • 09 сентября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Наскільки ви завантажені і чи багато понаднормових?
Весела пiсенька• 09 сентября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Саме так, на жаль.
Небоброїдка• 09 сентября 2024
Бухгалтер обычный - 20-25 тыс (участок, помощник)
Сама в поиске
Небоброїдка• 09 сентября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Если вы профессионал идите главбухом, тогда 40+
автор Трейдер кріпти • 09 сентября 2024
Ответ дляНебоброїдка
Сама в поиске
Малувато( робота не проста
Небоброїдка• 09 сентября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Малувато( робота не проста
Ну, такие з/п. Можно идти в бухгалтерские компании, тогда будет тыс 30-35, но накинут на вас кучу товок и фопов и будете работать и дома, и в офисе, и на выходных
автор Трейдер кріпти • 09 сентября 2024
Ответ дляНебоброїдка
Ох... якийсь у мене дисонанс, купа дорогих машин на вулицях, безліч ЖК будується. Як з зарплатами у 700-1000$ можна все це мати? Якось я не так живу і мислю 🤨

Свій варік• 09 сентября 2024
33, бух, віддалено, зп оф повністю. Планово має бути підвищення, але час покаже.
Голосувала за 30-40
Небоброїдка• 10 сентября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Так с 700-1000 никак 🤷🏻‍♀️
Главный может и 80 тыс получать, если большая компания
Мусик Пусик• 10 сентября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
ніяких взагалі, працюю коли мені зручно, головне відписуватися якщо пишуть. За ноутом біля 3-4 годин в день, іноді частіше, все встигаю. Перший час був кошмар, не розуміла як все все можна встигнути за день, але з часом всьому навчилась і тепер є купа вільного часу.
Міряю від одиниці• 10 сентября 2024
Ответ дляМусик Пусик
Аудиторська відома компанія?
Мусик Пусик• 10 сентября 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Аудиторська відома компанія?
ні, айті компанія з власним продуктом