Вумна, аж страшно• 23 апреля в 08:59

Патрульная полиция приглашает на службу девушек

Поліцейський патрульної поліції
Патрульна поліція України
20 600 – 23 600 грн, На руки
Патрульна поліція України

Охорона, безпека; більше 1000 співробітників
Харків

Опис вакансії
ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

Дружня команда, що стала для нас сім´єю
Можливості кар´єрного зростання та розвитку
Стабільна робота у новій структурі з професійним підходом до поліцейської діяльності
Навчальний курс тривалістю 6 місяців
Забезпечення сучасним обладнанням та формою
Робота, що допомогає зробити життя людей безпечнішим!
КОМПЕНСАЦІЙНИЙ ПАКЕТ

Заробітня плата — від 20 600 до 23 600 грн
Щорічна оплачувана відпустка тривалістю від 30 днів
Безоплатне медичне обслуговування поліцейського та членів його сім´ї
Під час дії воєнного стану поліцейським також гарантується безоплатне медичне забезпечення в закладах охорони здоров’я будь-якої форми власності;
Компенсація 75% вартості санаторно-курортного лікування та відпочинку для поліцейського та 50% для членів його сім´ї
Гарантована фінансова допомога у разі ушкодження здоров’я під час несення служби
Можливість отримання вищої освіти у відомчих навчальних закладах за державним замовленням
Забезпечення поліцейських житлом на умовах фінансового лізингу та компенсація витрат за найм житла
ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ

Ми шукаємо саме тебе, якщо:

Ти — громадянин України
Твій вік — від 18 років
Вільно володієш українською мовою
Маєш повну загальну середню освіту
Маєш або готовий отримати посвідчення водія категорії В
Законослухняний та маєш незаплямоване минуле
Маєш міцне здоров’я та високу психологічну стійкість
Готовий віддано служити людям!
Для того щоб відправити електронну заяву на участь у конкурсі до Патрульної поліції, заповніть анкету за посиланням:

https://my.patrolpolice.gov.ua/

Слідкуйте за новинами щодо проходження конкурсних відборів на посаду патрульного поліцейського на Telegram каналі

https://t.me/patrol_police_gov_ua

Задати питання та отримати на нього відповідь можете в Telegram групі

https://t.me/nabirpatrol
Наташа_32• 23 апреля в 09:01
Опять набор по объявлению

автор Вумна, аж страшно • 23 апреля в 09:02
Ответ дляНаташа_32
Опять набор по объявлению
Вчера образовалось две вакансии, а может даже три, если считать теплое местечко в квартирном бюро ПП.
КаРаКаТиЦа• 23 апреля в 09:15
Тошнит от вакансий начинающихся на «Дружня команда, що стала для нас сім´єю» а если это о силовиках, то это вообще трындец. Семья, где рука руку моет 🤮
автор Вумна, аж страшно • 23 апреля в 09:18
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Другого пути набрать в полицию нет
З вишневого садка• 23 апреля в 09:19
автор Вумна, аж страшно • 23 апреля в 09:20
Теперь понятно почему в патрульную в 2015 ломанулись почти одни тетки...
Коржик• 23 апреля в 10:21
кому оно вообще надо, за такие копейки , к примеру,идти погибать за чужого ребенка, а если ты выбрал свою жизнь вместо какого то ребенка, то иди под суд. ( вывод на основании недавних событий в Киеве)

автор Вумна, аж страшно • 23 апреля в 10:22
Ответ дляКоржик
Тетки идут в патрульную для начала карьеры, а потом матильду прячут в теплый кабинет на блатную должность, при этом оставаясь патрульными.
А потом , хопа! Некому нести патрульную службу!
Додекаэдр• 23 апреля в 11:26
Забыли приписать умеешь быстро убегать от преступника.
автор Вумна, аж страшно • 23 апреля в 11:49
Ответ дляДодекаэдр
Это главное)
ТочноБудет• 23 апреля в 11:50
Ответ дляВумна, аж страшно
Ні почекаємо поки звільниться крісло міністра
автор Вумна, аж страшно • 23 апреля в 11:50
Ответ дляТочноБудет
Тетку туда не пустят
ТочноБудет• 23 апреля в 11:51
Ответ дляВумна, аж страшно
Тетку туда не пустят
А оголошення дадуть?