Кумедний ґудзик• 10 сентября 2024

Яка закордонна країна (окрім України) вам по людськи найближча?

Тобто найприємніша для вас у плані місцевих людей, їх ментальності і культури, з усіх країн у яких ви були за усе життя? Навіяло тему на тлі мільйонів українок і українців за кордоном. Діліться у коментарях.
Ненька наша• 10 сентября 2024
Никака
Та_шо_ж_таке• 10 сентября 2024
Нигде не была. Украина для меня лучше всех 🙂
Отжигающая• 10 сентября 2024
Италия. Страна с прекрасным климатом, историей, архитектурой, кухней, по менталитету итальянцы похожи на нас.
Играю у края• 10 сентября 2024
Молдова
Ненька наша• 10 сентября 2024
Ответ дляОтжигающая
Чем это? 😄
автор Кумедний ґудзик • 10 сентября 2024
Сама я була поки у чотирьох країнах. У мене це США. Сподобалось найбільше.
Ще також Данію колись відвідувала, сподобалися спокійні чемні люди, але здалось що вони консервативно-замкнуті.
І щось підказує що в Англії мені б теж припало до душі, але я там поки не була ніколи, тільки об´єм знань і вражень знайомих про Британію.
Отжигающая• 10 сентября 2024
Ответ дляНенька наша
Чем это? 😄
Тем это
So_so• 10 сентября 2024
Чехия, смотришь и думаешь, так вполне могло бы быть и у нас(
Love_Love_Love_• 10 сентября 2024
З усіх - Тайланд
Ще американці дуже добрі і ввічливі
Love_Love_Love_• 10 сентября 2024
Ответ дляНенька наша
Чем это? 😄
Теж цікаво
Играю у края• 10 сентября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Чем же вам американская ментальность так подошла?)
Love_Love_Love_• 10 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Прага то взагалі ми
Платье Длинное бальное• 10 сентября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Мені Ірландія. Але була лише у відрядженнях
Ненька наша• 10 сентября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Сколько вы пробыли в штатах, что вам там люди прям подошли? То что все френдли и толерантные, это поверхность.
Міняйловна• 10 сентября 2024
Дания моя любовь
Стабильность, уверенность, свобода 😌
Love_Love_Love_• 10 сентября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Я була в 36 країнах, американці просто відкриті до емігрантів як ніхто
Хтомолодець? Я!• 10 сентября 2024
Ответ дляОтжигающая
Серьезно про менталитет?)
Ответ дляИграю у края
До мене дуже добре ставлення було, оскільки я ж у гостях була, іноземка. Звісно Штати дуже велика країна і населення там вкрай різне є, думаю просто поталанило мені з моїм оточенням у США. Розмови з ними легко йшли, без жодного напруження. Цінністна база у мене з ними однакова, насолода життям.
Играю у края• 10 сентября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
У американцев ценность - наслаждение жизнью?)
Вы не были в штатах
Сиджу тихенько• 10 сентября 2024
Та країна яка для більшості не « за кордон і не Європа «- Польща
Мамаша в бигудях• 10 сентября 2024
Черногория, мне нравится природа, люди,море.
Ответ дляLove_Love_Love_
Ми їздили декілька разів до родичів у Штатах. Поїздки були по 3-4 тижні. Жили у гостях ну і трохи жили американським життям з тамтешніми, сестра мого чоловіка українка з Черкаської області у США мешкає ще з 1990-х і вона ще точна копія американки Джеймі Преслі, це така там американська другорядна акторка. Ми їй про це постійно кажемо і вона згодна з цим.)))
Зоркая Зорро• 10 сентября 2024
Ответ дляИграю у края
Свобода людей. С трудом представляю, что американцы так легко согласились бы превратиться в рабов, разрешили бы создание концлагеря из своей страны.
Слишком хорошо они живут для этого, слишком далеко ушли.
So_so• 10 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Прага то взагалі ми
Мне так не показалось, хоть я там год прожила. Бережное уважение к культурным памяткам, всё везде отреставрировано, потрясающий общественный транспорт, чистота, медицина (для примера, дочка недавно во время спорта умудрилась неудачно что-то поднять и заболела спина, в тот же день её посмотрел невролог по скорой, взяли кровь на болезнь лайма (в карте записано, что в том году её кусал клещ) и через 3 дня всунули на мрт шейного отдела). Всё бесплатно для неё (страховка покрывает).
Соблюдение законов. Она учится и работает (отношение преподавателей к студентам это отдельная история), работа 20 часов в неделю, контракт, каждый шаг прописан, все бонусы перечислены, well being специалист следит, чтобы сотрудники были довольны компанией.
Вот Вам, пожалуйста, зона отдыха на работе, ваучеры в кафетерий.
И так во всём. Ничего общего с нами сейчас.
Играю у края• 10 сентября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Вы там тоже не были
Білка в колесі• 10 сентября 2024
Польша мне по духу очень близка. Почти 10 лет там прожила и жила бы дальше, если бы не война и все что с ней связано
Love_Love_Love_• 10 сентября 2024
Ответ дляИграю у края
Вы не были в штатах
Типу ціль одна на всіх?
Love_Love_Love_• 10 сентября 2024
Ответ дляИграю у края
Вы там тоже не были
100000%
Оце так цабе• 10 сентября 2024
Польща. Хоча, звісно, зараз там ставлення до українців не дуже. Але все решта мені майже як вдома. Була (до війни) в Німеччині, Чехії, Угорщині, Хорватії. В США не була, але, думаю, мені було б норм (звісно, в безпечних, благополучних районах).
Love_Love_Love_• 10 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Це тому що люди живуть +- в достатку.