Неновая почта• 10 сентября 2024

С трудом сдержалась

И сегодня рано утром после эмоциональных качелей не написала бывшему, что он козлина.
Я прям молодец..
Сижу чай пью и понимаю, что игнор это лучшее что я могу сделать.
Подскажите как себя контролировать в минуты порыва?
Вдруг опять накроет
Звезда в шоке• 10 сентября 2024
Ответ дляНеновая почта
Он же будет радоваться моим эмоциям.
Я когда сказала, что хочу дать ему по роже.
Он обрадовался, начал смеяться и сказал что ждет не дождётся меня
Ви багато часу і сил тратите на те,що вам не потрібно.Ну подумали 1 день і забули,пішли далі.Не розумію,нащо

Кіна не буде• 10 сентября 2024
Ответ дляНеновая почта
Не могу себя пересилить с этим свиданием. Морожу парней пока
Я после этого утырка ненавижу всех мужиков, так кажется 😬
Хитрушка-чекушка• 10 сентября 2024
Ответ дляНеновая почта
спочатку треба закрити гештальт з колишнім, потім нові побачення, інакше все буде не так, і не такий
Ранковий базар• 10 сентября 2024
Ответ дляНеновая почта
Так.. це почало проявлятися ще коли були у відносинах. І сталося так, що я взагалі залишилася без спілкування.
Тоді я заводила нові знайомства і його ні з ким не знайомила.
Це стосується і старих друзів.
Щоб у нього не було доступу.
Я лише зараз зрозуміла його слова.
Він мені про свою колишню казав, що всі їх друзі тепер найближчі друзі тільки для нього, з нею ніхто не спілкується..
Він класний, а вона кончена
Он играет по черному и вы тогда при случае обмолвитесь кому надо, что в сексе он так себе на троечку, никуда не годится, скажите, что есть с кем сравнить.
Нужные люди донесут до него в три счёта, Вам радость)))
Начните его съедать похлеще, но с улыбкой на лице снисхождения! Без эмоций /! Живите свою жизнь, она у вас одна, сделайте вывод и идите дальше,любя себя в первую очередь!!!!!!!
Кіна не буде• 10 сентября 2024
Ответ дляНеновая почта
Українець
так але закордоном він?
автор Неновая почта • 10 сентября 2024
Ответ дляАйболитная
Про кохання писати колишнім непрілічно, а козліна - можна, треба й корисно))
Десь прочитала))
Ти мені сьогодні снився... Снилося, що бомжуєш, чи все в тебе гаразд?🤣
КараПузовна• 10 сентября 2024
Видалити номер телефону 🤷🏼‍♀️
Love_Love_Love_• 10 сентября 2024
Ответ дляНеновая почта
Саме так і роблю, але вночі прокинулася і зрозуміла, що воно чмо знущається наді мною.
Провокує. Спілкується зі спільними знайомими і виставляє себе красунчиком, а мене стервою.
Не могла заснути до ранку, хотіла в висказати все, але стрималася. Попустило
То ваша третя тема за добу🙈
автор Неновая почта • 10 сентября 2024
Ответ дляКіна не буде
Даааа))))

автор Неновая почта • 10 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
То ваша третя тема за добу🙈
Друга точно)))
Звезда в шоке• 10 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
То ваша третя тема за добу🙈
Ото штирить людину,якщо 3 тема за добу.Головне не здуріли і роки не втратити на ці ігри.Згадувати що казав,робив,хто проти,з ким спілкується,перегляд в мережах.
БезВзяток• 10 сентября 2024
Бувшому пощастило, що він позбувся психічно хворої жінки.
автор Неновая почта • 10 сентября 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Тільки недавно розсталися
Кіна не буде• 10 сентября 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
То ті козліни вміють маніпулювати та брехати!
Звезда в шоке• 10 сентября 2024
Ответ дляНеновая почта
Тільки недавно розсталися
Це навіть і не розлучення з дітьми,а так.Дуже ви емоційна
БезВзяток• 10 сентября 2024
Ответ дляВподобайден
Вы сами себя дурой выставляете, когда ему пишете
Бо автор і є такою
Love_Love_Love_• 10 сентября 2024
Ответ дляНеновая почта
Тільки недавно розсталися
Ну як розсталися……….він вас кинув через те що ви трохи ку ку і тепер відходить, тому і спілкується зі знайомими спільними про вас, просто чувак в шоці як він так вляпався
автор Неновая почта • 10 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я вас чекала)
Це я його кинула, позбулася так сказати.
Але воно чмо не може вгамувалися.
І так... Це я поїхала без нього відпочивати, до друзів, почала жити своє життя, бо воно в мене є.
Він дуже хотів разом відпочити, але я його кинула.
Тепер каже, що я зрадила його.
Ну нічого, мені навіть смішно з цього театру.
Кіна не буде• 10 сентября 2024
Ответ дляНеновая почта
Даааа))))
он всегда был кобелем, злым и жадным кобелюгой, им и останется.
И брехлом

Простоваля• 10 сентября 2024
Ответ дляНеновая почта
Я тоді подивилася на їхнє сумісне фото зі знайомими і зрозуміла, що вони нещасні хворі люди. Його виставили знайомі, я розумію що це цирк для мене. Ще й підписали який він молодець.
Саме його у мене в друзях немає.
Він перетягнув ковдру на себе і тепер спільні друзі спілкуються з ним, зі мною ні.
Я розумію що і скільки він про мене наговорив
На дітей гроші дає,не жмот?
Love_Love_Love_• 10 сентября 2024
Ответ дляНеновая почта
Я вас чекала)
Але воно чмо не може вгамувалися.
Тепер каже, що я зрадила його.
Ви його не кинули, ви йому вже добу присвятили
автор Неновая почта • 10 сентября 2024
Ответ дляПростоваля
На дітей гроші дає,не жмот?
Немає спільних дітей
Звезда в шоке• 10 сентября 2024
Ответ дляБезВзяток
Бо автор і є такою
Нестримана,нема ні життєвої мудрості ні досвіду,поки.Колишній і безконтактно нею маніпулює.
ПолБатона• 10 сентября 2024
Похороните его мысленно, поплачьте на могилке, и живите дальше
Сердючка• 10 сентября 2024
Видаліть його контакти, щоб не було куди писати. Попередньо киньте в блок. Все. Сторінку перегорнули, живіть життя далі. Який сенс витрачати свій ресурс на те, до чого вже не повернетеся?
Простоваля• 10 сентября 2024
Ответ дляНеновая почта
Саме його у мене в друзях немає.
Вони всі щасливі і здорові. Їм всім побоку,шо Ви,шо Ваш колишній,глибоко фіолетово на ваші розборки. Але з задоволенням накинуть пліток,фоток і тд і будуть ржати на вами двома,як Ви в гівно сходитеся,це весело. Які спільні друзі,це все гівно з під нігтів,а не друзі, соцмережі,фоточки,Вам шо 18 років? Кидайте цю богадєльню,займайтеся собою,досить думати і писати колишньому
автор Неновая почта • 10 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну вивів на емоції козліна...
Ми коли писали один одному голосові, то він дуже радів коли я висказувала йому, що він чмо
Звезда в шоке• 10 сентября 2024
Ответ дляНеновая почта
Я вас чекала)
Але воно чмо не може вгамувалися.
Тепер каже, що я зрадила його.
Складається враження,що ви бігли за ним 3 дні і 3 ночі,себе і нас переконуйте і переконуєте.Включіть здоровий глузд.
Простоваля• 10 сентября 2024
Ответ дляНеновая почта
Немає спільних дітей
Нема спільних дітей і Ви таке розвели? Соцмережі,спільні фоточки,друзі обісрали і тд,ну Ви любите варитися в говніщі. Кинули і забули,а спільні друзі,ідуть нахєр. Які спільні друзі? Ви шо,10 років,прожили,дітей хрестили,багаж спільних переживань з тими друзями. По факту,то не друзі,то просто мутні люди собутильники. Друзі у вас можуть бути пару подруг з уніаеру і школи,перевірені.
автор Неновая почта • 10 сентября 2024
Ответ дляПростоваля
Я знаю... Воно дебіл всі особисті відносини виніс на люди.. я тоді попереджала, але тепер хай живе з цим..