Бесконечность-не предел• 10 сентября 2024

А ви подавали оголошення про втрату документа?

Підкажіть, будь ласка, в яку газету? Скільки це коштує? Як швидко опублікували?
успокойте_Меня• 10 сентября 2024
В любу, головне щоб було надруковано. Ціни будуть різнитись згідно з популярністю видання. Краще спитайте там, де будете отримувати документ, можливо в них є перелік газет і можна подавати лише в них.
Чудо в декрете• 10 сентября 2024
В любу міську газету. Зв´язалась по вайберу, оплатила, написала текст за зразком, за примірником газети прийшла у день видання в редакцію. Ціна була десь гривень сто +-, точно не пам´ятаю.
Міняйловна• 10 сентября 2024
Ця процедура ще й досі існує?
Син місяць тому робив нову айді, десь посіяв попередню. Прийшов в ДП Документ, сказав, що загубив, на місці оплатив штраф, щось близько 40грн. і все, подався на нову (вже забрав)
автор Бесконечность-не предел • 10 сентября 2024
Ответ дляМіняйловна
Ця процедура ще й досі існує?
По айді інші умови.
Из Виа-гры• 10 сентября 2024
Ответ дляМіняйловна
Ця процедура ще й досі існує?
Вы в Украине это делали? В Украине тоже есть дп Документ ?
Міняйловна• 10 сентября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
так, в Україні, Київська обл.