Бойцовская• 10 сентября 2024
Податки, ФОП. У вас все ок в Дії???
Бойцовская
• 10 сентября 2024
І в знайомої така ж заборгованість показує, ті ж цифри.
Перевірте свої дії пліз
Ловлю капці• 10 сентября 2024
зайідіть в особистий кабінет податкової, стан розрахунків з бюджетом?
интайм_не_предлагать• 10 сентября 2024
я бы Дии не доверяла..
Вчера обнаружили на работе, что витяги 5 ОК и 7 ОК из Дии не соответствуют справкам из налоговой.
Вельми шановна• 10 сентября 2024
Схоже на збій. Бо у мене така сама заборгованість і «ліквідовано 2020». Хоча ФОП існує.
Паратруперсупер• 10 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
Якась фігня. Пише, шо ліквідовано в 2020. А далі ось таке
А при чём здесь Дия к ФОПам? Зайдите в свой электронный кабинет плательщика.
Бойцовская
• 10 сентября 2024
Пішла до чоловіка, він каже шо російські канали якісь вже писали, шо росіяни зламали нашу діє, реєстр+
Нехай щастить• 10 сентября 2024
то просто вчора оновили Дію, додали Шлюб онлайн. а поки робили - щось зламали ) десь прибуло - десь убуло
Баба_Воля• 10 сентября 2024
Дія не відображає все як в особистому кабінеті. Якщо спочатку завели дію, а потім було підтвердження ключа через особистий кабінет наприклад для отчета, то дія губить зв´язок і видає помилки. Це мені розповіли в податковій. Вірити тому що написано в особистому кабінеті податкової.
Бойцовская
• 10 сентября 2024
Ответ дляБаба_Воля
А я податки всі через дію плачу, це норм?
младокошкина• 10 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
Я своим ФОПам плачу через клиент-банк . У меня один отважный ФОП в позапрошлом году такого через Дию наплатил , что я 2 недели греблась , пока в правильную налоговую на правильный счет деньги перевела .
Баба_Воля• 10 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
Платити можете. Гроші поступають на рахунок. А отчетность і ’сверки’ краще через особистий, бо можуть бути проблеми з підписом.
Баба_Воля• 10 сентября 2024
Ответ длямладокошкина
Міняли прописку та податкову?
Баба_Воля• 10 сентября 2024
Ответ длямладокошкина
Какую прописку ?
пока в правильную налоговую на правильный счет
младокошкина• 10 сентября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Этот ФОП зарегистрирован в налоговой Полтавского района . Полтавский район большой , там счетов для уплаты единого несколько десятков открыто . А ФОП , какой счет ему Дия подтянула , на такой и отправил , а не на тот , который нужно .
Баба_Воля• 10 сентября 2024
Ответ длямладокошкина
Я работаю в облцентре а регистрация в районе, но мне все правильно подтянуло. Потому удивилась.
младокошкина• 10 сентября 2024
Ответ дляБаба_Воля
Ну , вам правильно , а моему ФОПу - неправильно , и не проверил . С Дией , кстати , часто разнообразные чудеса бывают - вот как у автора , например . Поэтому я предпочитаю и своим ФОПам советую Кабинет и клиент-банк , так надежней . Хотя тоже глюки случаются , но гораздо реже .
Баба_Воля• 10 сентября 2024
Ответ длямладокошкина
Если через дию что то не проходит, то это видно. Видно что есть ошибка, но не понятно где и как. Может высвечиваться ошибка, но ее на самом деле нет. Потому с вами согласна, что лучше все через личный кабинет.