к.Буланова• 10 сентября 2024
Реанімація орхідеї. Поясніть для тупих, будь ласка!
Замовила грунт і реаніматор 5 мл / упааковка.
Питання перше. Гниле коріння обрізаємо, листя хворе обрізаємо і... Що далі? Одразу в грунт чи нехай відпочине і зарубцюється?
Питання друге. Оці 5 мл реаніматора перемішуємо з грунтом? Чи що з ним робити? Спробую додати фото, можливо хтось користувався і знає, що з ним робити.
Питання третє. Грунт поливати одразу після посадки? Водою з крана? Вона не сильно тепла зараз в крані, Київ. Чи підігріти?
Завчасно дякую за відповіді і поради, бо буду йти в магазин і не впевнена що зможу швидко відповісти.
Сон і дрімота• 10 сентября 2024
Первое - они растут в коре. Второе, место среза затереть корицей. Если шейка сгнила, ничего не поможет.
Виправлялочка• 10 сентября 2024
Ответ дляСон і дрімота
Можно попробовать высушить и бывает что новые корни повезут, если тепличку сделать
Сладкий лимончик• 10 сентября 2024
В ютубі подивіться. Є різні варіанти.
Але часто навіть у досвідчених реанімація закінчується смітником.
Покажіть фото, напишіть сорт. Можливо, по ціні реанімації та часу простіше купити новий квітучий.
Ви готові чекати 2-3 роки до цвітіння після реанімації?
З під крану поливати неможна навіть здорові. Вода має бути відстояна
Сон і дрімота• 10 сентября 2024
Ответ дляВиправлялочка
Ну это надо уметь и понимать, не тот случай)
Сладкий лимончик• 10 сентября 2024
Коріння гниле, сухе, буде нарощувати нове. Лишається листя - реаніматором оприскувати. Як часто - має бути інструкція
Марічка• 10 сентября 2024
Орхи ростуть в корі і мосі. Грунт з магазину ’Для орхідей’ не підходить, хіба що кора Орхіата.
к.Буланова
• 10 сентября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
В ютубі подивіться. Є різні варіанти.
Я не знаю сорт((( Одна лимонна і одна фіолетова. Коріння не все згнило, є нормальне. Листк один пожовтів у фіолетоврої. У жовтої коріння виглядає нормальним, але на листв ррозрізи. Можливо кіт постарався, не знаю. Він все пробує на зуб. Але від початку повномаштабної вони не цвітуть. Першта зима у нас була без опалення, пережили. Кактус не витримав, а орхідеї вижили. Але більше не цвітуть.
к.Буланова
• 10 сентября 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Тільки приїхало в пункт самовивозу. Зараз туди помандрую. Через пару годин повернусь, але якщо там дуже доібний шрифт, проччитати не зможку.
Ответ дляк.Буланова
руками обскубайте погане коріння - гниле і пусте. Тверде, навіть коричневе і жовте не чіпайте. сухий листок зніміть, розірвіть по центру і акуратно, щоб не пошкодити коріння на шиї. Лист з механічним пошкодженням лишіть рослині. Після пересадки в кору не поливайте пару днів, вона ж не сухарик зараз. Реаніматор по інструкції, вона точно є на обороті пакетика
к.Буланова
• 10 сентября 2024
Ответ дляМарічка
Дивилась на мох, але не знаю, навіщо він, тому не замовила(((
Сладкий лимончик• 10 сентября 2024
Ответ дляк.Буланова
Не цвітуть, якщо темно, сухо/надто мокро, холодно. Якщо давно не підживлювали, теж не цвітуть.
Зараз вже темніє рано. Влаштуйте підсвітку, ввечері +3-4 години. Вдень ставте на сонце, зараз воно вже не пече.
Можливо, ви засушуєте. Це часта помилка і гине більше від засухи, ніж від переливання. Я влітку поливаю через день, проливом чи замочуванням.
Щодо температури, то тут практично без варіантів. Зараз не холодно.
Бойцовская• 10 сентября 2024
Спочатку підсушвть, щоб Ви точно розуміли де сухе, гниле, обріжте і знову дайте підсохнути, щоб зарубцювалися мікротравми,потім в кору
к.Буланова
• 10 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
Дякую!
к.Буланова
• 10 сентября 2024
Ответ дляtettiana
Дякую!
Жена миллионера• 10 сентября 2024
Ответ дляк.Буланова
Сфотографуйте напис, якщо дуже дрібний, і потім в телефоні можна збільшити фото та прочитати.